reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

my płacimy 400zł, ale niedługo nam wzrośnie bo mamy już zgodę na adaptację tej części strychu o którą się staraliśmy aby powiększyć mieszkanie, no i teraz mnóstwo buirokracji związanej z architektem, mapami jakimiś, notariuszem i innymi takimi :baffled::baffled: wszystko potrwa pewnie z rok :baffled:
 
reklama
Witaj Kajuchno;) Wypadzik widzę się udał:)

Zuzka właśnie poszła spać a my z mężowym zaraz filmik jakiś obejrzymy:) Dzis byłam ostatni dzień w pracy:) bo musiałam pouzupełniać jakieś tam wnioski:) Mam 2 lata urlopu wychowawczego:)
Ten wlasnie post mi przypomnial,ze za trzy tygodnie wracam do pracy...a moje dzieciatko idzie do przedszkola...:szok:
Witaj Agateczko:-)Gratuluje decyzji i ciesze sie razem z Wami, ze macie przed soba dwa cudowne lata:-):-)!
 

Dziewczyny mojemu dziecku sie zupełnie wszytsko pokałapuckało...nie spał dzisiaj cały dzien....jak wstał o 10 tak usnał o 20.00:szok:i cały czas w ruchu,ja juz bym padła na jego miejscu a on dalej dawaj...smigał przy pchaczu i sam obierał sobie kierunki,śmiechowo to wyglądało jak podnosił tego pchacza i obierał kierunek:-D:-Dsłodko:-)bylismy na kontroli buziaka i juz jest wsio oki,mamy jeszcze tylko wykonczyc te leki i juz:tak:i musze sie pozalic ze Alex nie chce jesc praktycznie nic pozywnego(mam na mysli obiadki)zrobiłam mu pyszna jarzynowa na indyczku i zjadl pare lyzeczek...a bułką potem sie zapychał:confused::sorry2:i moja wlasnorecznie wypieczona babka tez:baffled::sorry2:no nic mam nadzieje ze mu przejdzie....jajko MADZIENKA z tymi kosmatykami...no ale nasze uzywane firmy sa bezpieczne:tak:
Blizniaczku co do wybycia na narty w gory nic nie poradze bo ja nigdy na nartach nie byłam:zawstydzona/y:a nie pogardziłabym wcale...nigdy nart w ogóle na pytkach nie miałam:baffled:
Kajka witaj polarnico,kurtacha normalnie maliny:-D
Madzienka Ty to jestes uzalezniona od zakupow chyba:-D
Tygrych gdzie lazisz|?:-D
Agacia a Ty?
Olcia jak juz wczesniej wspominałam fłyzułka palce lizac.Kajki zreszta tez:-D
co jeszcze co jeszcze?
zdrówka dla Alanka:tak:
Wyłaaaazzziiićććććććććććććććććććććć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil::evil::evil::growl::growl::growl:
Witamy sie,witamy:-):-)
 
Dobra dobra Kajaczku.....:-p:-p:-p

Ja czekam na mężowego bo poszedl na piwko i kolo 23 mial byc...no zobaczymy, wiec zmykam do łóżeczka poczytam sobie jakąs gazetkę albo ksiązeczkę

DOBRANOC!!!!
 
reklama
dzien dobry spioszki!!!!!!!!!!!!!!!!pierwsza:szok::szok::szok::szok:
opuszczacie sie mamusie!!!!!!!!!!!!!taki zaszczyt dla Pyciolka to jest cos:-D:-D:-D
Alex do godzinki 1 w nocy budzil sie co 20 min:baffled:ale jak tylko wskoczyl do naszego wyrka to spal jak zabity do 8.00:confused::sorry2:no wiec chyba odpuszcze i dziec bedzie kimał znami,pozniej bedziemy sie martwic:cool:
 
Do góry