reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Agacia, eager, Kigna, mamusia, pyciolek, xpatrysiax WIDZĘ WAS :-D:-D:-D:-D:-D
o kurcze, a ja myślałam ze nie widać mnie :szok::szok::szok::zawstydzona/y:

Nie przeoczylam, nie mialam po co szukac bo przeciez razem wieszalysmy pranie przy piosenkach Elvisa :elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::-D:-D:-D:-D
co szeryf, to szeryf
Teraz to dopiero będzie...nawet człowiek w spokoju nie poczyta bo szeryf od razu wzywa do meldowania się:-D:-D:-D:-D
co racja to racja

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Zawsze mozna mnie zdetronizowac;-)
no co ty,NEVER:no::no::no::no::no::no:
 
reklama
no to wygląda na to, że tylko ja się po nocach szwędam, bo mama robi jeszcze ciasto:tak:nie zdążyłyśmy w ciągu dnia, no to piwko i takie nocne pogaduchy, bo chłopa w domu nie ma;-)
a was nie ma i kto mnie wysłucha jak ja mam taką cudowną wiadomość do ogłoszenia!!!:tak::tak::tak:

dzisiaj moje kochane przed kąpankiem Wikusiem chciał sięgnąć zabawkę i po raz pierwszy zupełnie sam bez żadnej pomocy przewrócił się z plecków na brzuszek!!!:tak::tak::-D:-D:-Dtroche się wystraszył, bo ja z radości aż wrzasnęłam, ale nic nie powiedział na to, a ja?normalnie wszystkie doły odeszły, najpiękniejsze zakończenie dnia, jestem najszczęśliwasza mama pod słońcem:tak::-D:-D:-D
jezu pogłupiałam juz do reszty, ale tak się cieszę, aż piwko zaraz sobie strzelę, bo mężuś kupił kranik 5 litrowy, co by nam się z mamusią nie nudziło, heh;-)

gratuluję decyzji, a czy moge spytać czemu tak szybko się zdecydowaliście?przepraszam za wścibstwo, jak nie chcesz nie musisz odpowiadać,
my raczej chcemy poczekać conajmniej 3-4latka, tym bardziej, że ja po cesarce

A ja sobie siedzę sama, mężu w pracy, mama poszła na ostatnie zakupy, bo w poniediałek ju zjedzie, a ja chyba musze Wiktora w końcu obudzić, bo juz 2godz śpi

Beciaczku
Po pierwsze ja mam trójkę rodzeństwa dwie siostry 35 i 34 lata oraz brata bliźniaka , moja mamcia rodziła co 1.5roku i powiem Ci że mialam bardzo fajowe dzieciństwo i teraz bardzo fajnie jest bo w 2007/8 wszyscy sprawiliśmy mojej mamci wnuki:-D:-D:-D, po drugie mam już 32 lata i z każdym rokiem nie młodnieję :-D:-D, a po trzecie mamy tyle kredytu ze starym , że nie mogę rozciągnąć sobie wychowawczego np na sześć lat bo stary się zaora:-D:-D:-D.
Dlatego do sierpnia musimy tą Kaśkę zrobić i mam nadzieję że nie trafią się bliźniaki bo mieszkam na czwrtym piętrze bez windy:-D:-D.
Jak widzisz wszysko przemyśane:-D:-D
Zobacz załącznik 142150[/QUOTE]

ja myślałam, że uznasz mnie za wścibską, a Ty tak pięknie mi to wszystko wyłożyłaś, zamurowało mnie, ale widać decyzja jak najbardziej przemyślana, no to Kinia pozostaje mi tylko trzymać kciuki żeby Kasia się szybko na świecie pojawiła;-)
 
buuu, to ja też uciekam, jak nikogo nie ma, przeoczyłam swojego 400 posta, ach...
idę jeszcze pomyszkowac po forum, hihi:cool2:
dobranoc
 
reklama
Agacia, eager, Kigna, mamusia, pyciolek, xpatrysiax WIDZĘ WAS :-D:-D:-D:-D:-D

WIELKA SIOSTRA:-D:-D:-D

Witam w sobotę
Monż ma dzisiaj egzaminy, syn wstał skoro świt coby go wspierać duchowo:-)
miłego dzionka

ps.Tomcio ma pół roczku dzisiaj

100 lat dla Mariczki!!

1906 115.jpg
 
Do góry