reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hejka:-)
Melduje sie na posterunku wczoraj miałam mała bumelke, ale to przez zakonczenie roku pogon za kwiatam apel potem szybki obiadek biegiem na cytologie jeszczez Tomkiem do pediatry karte na kolonie podbic całe popołudnier czyli ponad 3 godzinki tramwajami oraz na piechte z dwójeczką przy boku i w struach deszczu bez parasola jedynie Patusia zaopatrzona w folijke na wózio wiec sucha była Mariusz miał mi pomoc i wolnie załatwic ale nie dostał, ale jakos obskoczyłam tyle ze na bb juz sił nie było ach ajeszce ten filmik ":prawo ojca" z Kondratem obejrzałam, nocka ok Pati jest cudowna i w nocy nei wstaje rano co rawda 5.59 głod ja dorwał ale spi dalej
Mariczko, Tomusiu, oraz reszto kruszynek kochanych zycze zdróweczka i pociechy z Rodziców;-)
 
reklama
ps.Tomcio ma pół roczku dzisiaj

100 lat dla Mariczki!!

Zobacz załącznik 142226
Mariczko, Tomusiu, oraz reszto kruszynek kochanych zycze zdróweczka i pociechy z Rodziców;-)
100 latek dla Mariczki i Tomcia:tak::tak::tak::tak:

Dziekujemy na wstepie za cudowne życzonka;*:*:* jestście wspaniałe...:-):tak:
No i 100 LATEK i mnóstwo buziaczków dla przystojniaczkaTomcia i Emilci naszej wspanialuchnej kochanuchnej:*:*:*:*Rosnijcie zdrowo babelki:*:*:*

A moje półroczne dziecie po wczorajszym wypadzie do kumpeli i pojściu spac okolo 21:30 spałko dzisiaj do 7...a potem jeszcze z tatusiem do 8 ,a mamusia przed chwilka wstała :tak::tak::tak:

A tak poza tym to witam wszystkie mmauski sobotnio i przperaszam,za moja ostatniąabstynencie....OBIECUJE poprawe....:tak::tak::tak:

Idkam się ogarnąc,ale bede dzisiaj nabierzaco.....no i postaram sie was podczytac,ale patrzac na ilosc stron....szczeze padam na twarz:p hahha
 
Dzień doberek :tak:

STO LAT DLA TOMUSIA, MARICZKI I EMILKI - NASZYCH PÓŁ ROCZNIAKÓW.

Moje dziecko aktualnie wali kupalka wiec mam chwilke :-D
Na 11 podążam na fitnesik, pozniej maz wychodzi do pracy a ja biore dzieciaki i lece do reala bo musze isc do ccc Cypriankowi sandalki kupic, pozniej ide do cioci, mam zamiar wrocic pod wieczor zeby nie siedziec sama z dwojka;-)
 
Witajcie
U nas fajna nocka. Mały na butle obudził się dopiero o 5:00, no ale zeby nie było za pieknie to co go odłozyłam do łóeczka to marudził i sie wiercił, wiec brałam i lulałam, niby spi odkładam i to samo. Ale po 40 min zasnął i obudził się o 8:00.

Mopek to się złaziłaś bedulko wczoraj, dzielna jestes, ja to pewnie bym usiadła i ryczała z bezsilności.
 
WIELKA SIOSTRA:-D:-D:-D

Witam w sobotę
Monż ma dzisiaj egzaminy, syn wstał skoro świt coby go wspierać duchowo:-)
miłego dzionka

ps.Tomcio ma pół roczku dzisiaj

100 lat dla Mariczki!!

Zobacz załącznik 142226
wszystkiego najlepszego dla tomeczka,samych pieknych dzionkow!!
Dziekujemy na wstepie za cudowne życzonka;*:*:* jestście wspaniałe...:-):tak:
No i 100 LATEK i mnóstwo buziaczków dla przystojniaczkaTomcia i Emilci naszej wspanialuchnej kochanuchnej:*:*:*:*Rosnijcie zdrowo babelki:*:*:*
My sie tu jeszcze raz dolaczamy:-)
A moje półroczne dziecie po wczorajszym wypadzie do kumpeli i pojściu spac okolo 21:30 spałko dzisiaj do 7...a potem jeszcze z tatusiem do 8 ,a mamusia przed chwilka wstała :tak::tak::tak:

A tak poza tym to witam wszystkie mmauski sobotnio i przperaszam,za moja ostatniąabstynencie....OBIECUJE poprawe....:tak::tak::tak:

Idkam się ogarnąc,ale bede dzisiaj nabierzaco.....no i postaram sie was podczytac,ale patrzac na ilosc stron....szczeze padam na twarz:p hahha
A teraz pare slow do Ciebie malenka!!!Po co juz wstalas jak ja chcialam byc pierwsza od Ciebie z zyczeniami dla Mari!!
wszystkiego najlepszego ksiezniczko kochana!!zebys rosla zdrowa a mama byla grzeczna;-):-)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ixFdeMPHbGE"]YouTube - Urodziny[/ame]
 
100 latek dla Mariczki i Tomcia:tak::tak::tak::tak:
I my przyłączamy się do życzeń tylko jak zwylke spóźnieni.

Dużo zdrówka i samych pogodnych dni maleństwa (Tomciu, Mariczko, Emilko)!

A my dziś znowu sami :-(więc zeby nie zapomnieć ludzkiego języka;-) czasem będędo was zaglądać:-)
ma nadzieję, ze nie macie nic przeciwko;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry w ten okropny deszczowy dzień :-)
Wczoraj wieczorem nie było mnie na bebe, bo byliśmy na imprezie z okazji 50 urodzin mojego taty :tak: Było bardzo fajnie :tak:
Teraz muszę Was nadrobić :-p

Aaaa
i STO LAT DLA DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW :-)
 
Do góry