reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Dzień dobry wszystkim mamusiom,
a ja widzę najpóźniej spać poszałam, i najwcześniej wstałam, gdzie wy śpiochy, pobudkaaa!!!:-D

a ja wczoraj jakiś dziwny nastrój miałam, to po nocach siedziałam i pranie rozwieszałam:-D:tak:trochę zaległości było, no i tyle się nazbierało, ze w każdym pokoju po trochu rozwiesiłam;-)eee...a i tak pewnie żadnego odzewu nie będzie,
doła mam i tyle zwaliło się wszystko na głowę i nawet nie mam z kim pogadać...
idę spać bo i tak pustki.

Acha, buziaczki dla naszych maluchów Gabrysi i Igorka, STO LAT!

A nasza Oliwka Marzycielki kończy dziś 7 miesięcy
STO LAT Oliwko rośnij duża!!!
A no właśnie, a gdzie marzycielka, czy wszystko u niej ok?może trzeba się do niej odezwać, bo się w ogóle odzywać do nas przestała, coś długo jej nie ma
 
witam z samego rana
Martusia jeszcze spi wiec moge co nieco napisac


Reniu wszystkiego naj....z okazji 5 rocznicy slubu, duzo pociechy z meza

IGIRKU i GABRYSIU duzo usmiechu na twarzy, wspanialych zabaw z okazji polroczku, rosnijcie zdrowo, zyczy ciocia villemo
 
Witam piątkowo

Tomek właśnie sprząta na biurku:-D, co mu nie smakuje idzie na podłogę:-D, mamusia posprząta:-D:-D
100 lat dla dzisiejszych solenizantów!

Dużo słoneczka wszystkim życzę:-)
1506 135.JPG
czekoladki mi smakują:-D
 
nie wyświetliły mi się wasze posty, myślałam, że pierwsza jestem:szok:

Udanych rocznic dziewczyny, i szczęścia na dalsze lata
 
u nas pochmurnie jakos za oknem, pogoda nie zapowiada sie ciekawie, dawno juz nie padalo:-D:-D:-D

ja juz zmykam, musze sie wyszykowac bo o 10 wyjezdzamy do Poznania, zajrze wieczorkiem i napisze co i jak po wizycie

mam strasznego cykora

MIŁEGO DNIA
 
reklama
trzymamy kciuki Villemo, będzie dobrze nie martw sie na zapas,
ja juz tez zmykam, zanurzyć się w mej krainie snów, może to mnie z tego doła wyrwie, bo inaczej to czuje kiepski dzień, ja juz sama nie wiem czego chce
 
Do góry