reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Wpadłam się tylko przywitać i zmykam prasować bo dłużej sie tego odkładać nie da:tak: Zajrzę później jak się troszkę ogarnę:-)

Najserdeczniejsze życzenia urodzinkowe dla Myszqi

Buziaki dla półroczniaka Patusi od cioci nikado i Lilianki
 
no jakby to byla zwykla morfologia to z paluszka by dalo rade ale potrzebne bylo duzo krewki na jakies badania fosforazy i takie tam i trzeba bylo z glowki zeby duo krewki nalecialo:-:)-:)-:)-(


Tygrysku a co do pobierania krwi to ja pamiętam jak Lilka miała pobieraną krew i potrzebna była większa ilość to pobierali jej z pięty i chyba ze 40 min to trwało i siedziała z igłą w pięcie. Więc nie wiem czy nie lepiej z główki:tak:
 

100 latek dla naszej szalonej i sexownej Myszqi :)))) duuuużo usmiechu i miłości :-):-D:-D:-D

No i dla naszej prawie dorosłej juz Patusi kochaniutkiej....buziaczków 1000-ce:* życzy Edee i Alanek



Kanuś, nie miej mi za złe, że podłączyłam się do Twoich życzonek :zawstydzona/y:

Dzieńdobry :-)
U nas też dziś pogoda do bani, wieje, i pochmurno, chyba będzie padać :crazy:

Nakarmie szkraba i idę oddać filmy do wypożyczalni, i co najważniejsze odebrać dowód osobisty mojego dorosłego syna :tak::-D:-D:-D, może popołudniu wstawie jakieś zdjątka do galeryjki ;-)
 
no chyba że w szerz:-D;-):-D
Moze i by Jej sie przydało,a le ciiiiii, bo jak sie dowie ze ją obgadujemy to moze się wkurzyc nasza Myszeczka kochana

A u nas leje jak .................... brrrrrrrrrrrr a my musielismy wyjsc w taka pogode do przychodni na pobranie krwi Filipkowi:-:)-( pobierali z glowki i malutki tak plakal:-:)-:)-:)-(teraz spi w wozeczki i odsypia stresa:-(
Oj, współczuję, sama boje się pobierania krwi, a co dopiero takie maleństwo i jeszcze z główki:szok:, oby tylko wyniki wysły dobre i żeby nie trzeba było powtarzac

Wpadłam się tylko przywitać i zmykam prasować bo dłużej sie tego odkładać nie da:tak: Zajrzę później jak się troszkę ogarnę:-)
Milego prasowanka;-)
 
Nakarmie szkraba i idę oddać filmy do wypożyczalni, i co najważniejsze odebrać dowód osobisty mojego dorosłego syna :tak::-D:-D:-D, może popołudniu wstawie jakieś zdjątka do galeryjki ;-)
Edee, robiłaś Alankowi dowód ososbisty?
Na ile lat wydają takim maluchom?

Ja też bym musiała cos Małej wyrobic tylko jeszcze nie wiem czy lepiej dowód czy paszport
 
edee ja tez ciekawa jak z tym dowodem bo to pewnie potrzebne do przekroczenia granicy co prawda raczej sie nie wybieram na razie ale zawsze lepiej miec, na ile wydaja taki dowodzik i jaki koszt ?
 
reklama
Do góry