reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

edee ja tez ciekawa jak z tym dowodem bo to pewnie potrzebne do przekroczenia granicy co prawda raczej sie nie wybieram na razie ale zawsze lepiej miec, na ile wydaja taki dowodzik i jaki koszt ?
koszt dowodu taki jak normalnego doroslego obywatele, jak skladalm ostatnio wniosek o nowy dowod bo nazwisko zmienialam to wyrabialo malzenstwo dowody dla swoich dzieci i i placili chyb podobnie jak ja
 
reklama
edee ja tez ciekawa jak z tym dowodem bo to pewnie potrzebne do przekroczenia granicy co prawda raczej sie nie wybieram na razie ale zawsze lepiej miec, na ile wydaja taki dowodzik i jaki koszt ?


Ja mieszkam 2 min. drogi do granicy z Czechami :-) co prawda już nie mamy tu granicy, ale muszę mieć dokument stwierdzający tożsamość dziecka, że jest moje :-p, bo znajomy ostatnio był z maluszkiem bez i dostał mandat na 5 tys. koron :no:, a dowód robiłam tak ogólnie, żeby mieć jakieś potwierdzeni, że to mój bąbel np. wybieramy się nad morze w tym roku i żeby potem nie było przypału w razie jakichś kontroli :confused2:, a koszt chyba ok. 35 zł jak dobrze pamiętam ;-)
 
a no jest:-D a do czego by tu porownac hmmmmmm nie wiem moze Mango??? kojarzysz???? ( ps tylko nie to Mango telewizyjne tylko odziezowa firma zagraniczna hehehe:-D:-D oni maja tez Aldo chyba:eek:) a jak chcesz porownywac cenowo czy jakosciowo czy stylowo???? bo ja pod kryterium wzielam ceny i sty

A u nas leje jak .................... brrrrrrrrrrrr a my musielismy wyjsc w taka pogode do przychodni na pobranie krwi Filipkowi:-:)-( pobierali z glowki i malutki tak plakal:-:)-:)-:)-(teraz spi w wozeczki i odsypia stresa:-(

a cos mialam jeszcze napisac hmmmmmm a moze dzien dobry:sorry::sorry:
\
Pytalam o ta firme,bo wczoraj weszlam na szwedzkiego ebay-a kupic pare szmatek dla Mariolki:-)I wlasnie rewelacja ciuszki dla bachorka z mexx,esprit ale to juz wiedziaalm i benetton,zrobilam troche zakupow,musze ukryc wyciag z konta:-D:-D...
z główki :szok:. U nas pobierają z paluszka. UkLuje igiełką opuszek i lec z paluszka do probówki.
U nas tez,ale jak mial moj dziec zoltaczke fizjol i mila juz tak poklute raczki ze masakra,to jej ze stopki pobierali:szok::tak:
Ja mieszkam 2 min. drogi do granicy z Czechami :-) co prawda już nie mamy tu granicy, ale muszę mieć dokument stwierdzający tożsamość dziecka, że jest moje :-p, bo znajomy ostatnio był z maluszkiem bez i dostał mandat na 5 tys. koron :no:, a dowód robiłam tak ogólnie, żeby mieć jakieś potwierdzeni, że to mój bąbel np. wybieramy się nad morze w tym roku i żeby potem nie było przypału w razie jakichś kontroli :confused2:, a koszt chyba ok. 35 zł jak dobrze pamiętam ;-)
Identycznie,my tez jak jechalismy niedawno do polandii,jako tako paszport juz nie jest potrzebny,jedynie dokument stwierdzajacy tozsamosc dziecka:-)A ze w paszporcie nie ma wpisanych rodzicow wlasciwie,paszport wydali na podstawie papierow ze to my jestesmy jej rodzicami...Kurcze,laski,kiedys,pamietacie te czasy...wpisywali dziecko w paszport do matki i bylo z glowki,a teraz ohohoho,wlasny pasek:-D
 
witam
pogoda do bani, w nocy lało, teraz też pada
siedzimy w domku bo Natalia przeziębiona, z nosa leci jak z kranu no i znowu kaszel i w nocy temp 37,5

k.a.j.a;3775296]Tak,odziezowo-torebkowo chyba jeszcze perfumowa?co to za firma?porownywalna do czego??no i czy "dobra"?

wiesz ja miałam kilka rzeczy dla dzieci z mexxa, ale używane, nosiły je 2 moje dziewuszki i są nie do zdarcia...a cenowo to niestety nie wiem, podejrzewam, ze tanie to one nie są




A u nas leje jak .................... brrrrrrrrrrrr a my musielismy wyjsc w taka pogode do przychodni na pobranie krwi Filipkowi:-:)-( pobierali z glowki i malutki tak plakal:-:)-:)-:)-(teraz spi w wozeczki i odsypia stresa:-(

biedactwo, z główki normalnie szok:szok: dzielny chłopiec


Wpadłam się tylko przywitać i zmykam prasować bo dłużej sie tego odkładać nie da:tak: Zajrzę później jak się troszkę ogarnę:-)

nienawidzę prasować, ale Tobie życzę przyjemności:-)

Najlepsze życzenia urodzinkowe dla Myszqi

Dla Pati radosnego uśmiechu, wspaniałych zabaw, bajkowych snów z okazji półroczku
 
Dziewczynki moje kochane DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZONKA !!!!!!!!!! :-)


Co do tego rośnięcia - ja mam wciąż nadzieję, że jednak jeszcze urosnę - ale w górę a nie w szerz :rofl2: WARIATKI!!!!!!!!!!

Pogoda piękna nie?
Męzowy mnie dziś zabiera do naszej uubionej greckiej restauracji - mniam:-D

A Jasiek zostaje z babcią :-)
 
reklama
Do góry