reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Zawsze jej komentujemy fotki, ja jak wstawiam to też nie zawsze są komentowane i co?
Ojej wiedziałam , że marzycielka się obraziła, ale to nie pierwszy raz :zawstydzona/y:
no taka już ona jest, ale na nas niema za co się obrażać, ponieważ jeśli nie komentujemy zdjęcia, to nie znaczy ze nie oglądamy, tak mi sie wydaje, ale moze sie myle:eek::eek::eek::sorry::sorry::sorry::sorry:
 
reklama
ojojojojoj:shocked2:
no i co?za takie cos sie obrazila???ja jak wrocilam z urlopu to przez kilka stron sie doprosic nie moglam jakiegos odzewu i sama do siebie pisalam:-D:-Di jeszcze justa mnie spamowala co chwile:crazy::-D
Marzycielko,nie obrazaj sie za takie glupotki,szkoda zycia i mlodosci;-)
 
jestem i ja

widze, że naleśniki dzisiaj robią furorę, wiec i ja musze je zrobić

Ola współczuję przygody z pralką:szok:, mam nadzieję, że sąsiadów nie zalało

Cyprysiowa życzę zdrówka, na katarek polecam kropelki do inhalacji, a dentyści to rzeźnicy

lilac współczuje braku prezentów:szok: przecież my kobiety uwielbiamy być obdarowywane

KAJA avatarek jest słodki

Kigna 4 ząbki :szok:szybki jest twój smerfik, moja niunia to ani jednego nie ma

bliźniaki, super, że auto naprawione
 
Ojojoj jakaś burza...cos dzisiaj wszystkie o marzycielce pomyślały:tak::tak::tak:ja jej rano wyslalam wiadomość ale mi nie odpisała:-:)-:)-:)-(

Dobra dziewczynki znikam spać bo jutro i w srode nie mam cieplej wody...wiec z samego rana trzeba wstac i sie umyc:-D:-D:-D:-D:-D

DOBRANOC!!!!!!!
 
a jaka diete zaczynasz?
płatki z chudym mleczkeim na sniadm, kalafiorek z wody plus ziemniaczek na obiad oczywiscie bez masełka no i tyle włąsciwie ale jutro pewnie nadrobie:zawstydzona/y: ogólnie to nie rozsadek zadziałał tym razem tylko smutne zdarzenie które mnie spotkało podczas zakupów w piatek poszłam po ta kiecke na targowisko takie gdzie sa pawilony i duzo sklepikow z ciuchmi, co zobaczyłam jakas fajna to słysze nie mamy takiego rozmiaru, wiec w kolejnym widze jest 44 całkiem spora klasyczna na wiele okazji a kobieta mi mówi, ze sie na pewno nie zmieszce wiec pytam czy ma rozmiar wieksza ona, ze nie i nie produkuja takich bo gruby zle w tym wyglada, wiec pytam czy cos mi moze polecic (w srodku juz niezle zdenerwowana) a ona mi taka w kwiaty dla starej baby okragły dekolt rozkloszowana nad kostke wygladałabym w tym jak calineczka w wersji sumo :no:wiec wyszłam patrze dalej a tam całkiem niezłe kiecki, sprzedawczyni mi mowi ze kilka byłoby na mnie ( takie które mi sie podobały) stoje przed przymiezalnia bo zajeta była, a tu wpada to babasko z poprzedniego sklepu ( okazało sie ze chyba włascicielka obudwu, tam czesto po kilka stoisk mają) i z takim politowaniem na mnie, ze nie mam co mierzyc bo nie wejde :no: wiec wyszłam wogóle zrezygnowałam z zakupów a potem sie poryczałam na maksa i cały weekend spierniczony tak mnie to zabolało:zawstydzona/y:
dlatego mnie tak wzieło na to odchuczanie znowu, bo juz nawet sie godziłam z tym jak wygladam:-(
 
reklama
Marzycielka mi odp: .....
"Hey. wiesz mało kto zauważa,ze wstawiłam fotki itp. Nie jestem zła. Trzymajcie się ciepło."

Smutko.....:-(
Jeju... oj ile razy ja nie bylam zauwazana... tez czasem mi bylo przykro jak przez dluzszy czas pisalam jak Kaja sama z soba:-D lub wstawialam zdjecia sama dla siebie ale tak juz jest ze czasem sie nie zauwaza. Ja tez nie wsyztskim odpisuje, nie wszytskie fotki komentuje bo by mi czasu na zycie nie starczylo (zwlaszcza w waszym tempie)

no, tez zauważyłam, dzieciaki śpią, a mamy szaleją:-)
Kto spi ten spi:crazy:

ooo wlasnei zasnal. 22.20 a ten dopiero spi, nie wytrzymam niech mu te zeby powyłaża bo ocipieje:eek:
 
Do góry