reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witam i jaaaa :zawstydzona/y::zawstydzona/y: nie bylo mnie caly dzien w domku to teraz nadrabiam bb ale naskroblalyscieeeeeeeee :szok: doczytac wszytkiego nie moglam.
Musze sie pochwalic ze moj maly dzis pierwszy raz zamoczyl nozki w morzu:zawstydzona/y: moj maz odrazu chcial zeby poplywal :crazy: oszalal czy co ale byla taka cieplusia woda ze az sama nozki zamoczylam:zawstydzona/y: wogole caly dzien spedzilismy poza domkiem.Maly byl przegrzeczny i jaki uradowany az zasnac z wrazenie nie mogl :-D:-D:-D
 
Marzycielka mi odp: .....
"Hey. wiesz mało kto zauważa,ze wstawiłam fotki itp. Nie jestem zła. Trzymajcie się ciepło."

Smutko.....:-(
Zawsze jej komentujemy fotki, ja jak wstawiam to też nie zawsze są komentowane i co?
Ojej wiedziałam , że marzycielka się obraziła, ale to nie pierwszy raz :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry