reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Oczywiście na lepsze ... miło zobaczyc cyprysiowej posty ... bo kiedys to doszukać się nie mogłam , tak nas rzadko odwiedzałaś :-(
Wiesz bo mam wymagajacego szkraba :-( teraz powiedzial dosc niech sie zajmie sam soba:-D tak serio to teraz jak juz siedzi to moge go posadzic z zabawkami i posiedzi troche w spokoju.

Wiecie co... bylam pod prysznicem i wychodzac przypomnialam sobie jak wywinelam orla z tego stopnia w lazience i sobie uszkodzilam plecki w ciazy pamietacie? I sobie mysle przeciez to bylo tak niedawno a to bylo jakos w polowie ciazy...matko jak ten czas leci!!!!
 
reklama
Wiesz bo mam wymagajacego szkraba :-( teraz powiedzial dosc niech sie zajmie sam soba:-D tak serio to teraz jak juz siedzi to moge go posadzic z zabawkami i posiedzi troche w spokoju.

Wiecie co... bylam pod prysznicem i wychodzac przypomnialam sobie jak wywinelam orla z tego stopnia w lazience i sobie uszkodzilam plecki w ciazy pamietacie? I sobie mysle przeciez to bylo tak niedawno a to bylo jakos w polowie ciazy...matko jak ten czas leci!!!!
Nooo leci leci, maluchy juz mają parwie 7 miesięcy :shocked2:.

O kurcze Ksawcio już siedzi, a ja nic nie wiem ... od kiedy?
 
witam

Jeżeli piszecie moje wiadomości z NK i SMsów to proszę bez przeinaczeń.

Napisałam , że nie mam ochoty czasam przekopywać się przez stek bzdur np. o lodach i takich tam a nie, że tu są tylko bzdury.
Nie obrażam się , że nie komentujecie zdjęć. To wolny kraj i nie musicie.

I napisałam ,że BB się zmnieniło nie na lepsze jak dla mnie.

Pozdrawiam
 
Wiesz bo mam wymagajacego szkraba :-( teraz powiedzial dosc niech sie zajmie sam soba:-D tak serio to teraz jak juz siedzi to moge go posadzic z zabawkami i posiedzi troche w spokoju.

Ja właśnie czekam aż mój zacznie sam siedzieć i może też da mi wtedy troszkę więcej czasu dla siebie... tak nieśmiało sobie marzę :-D
 
Witam Dziewczynki wieczorowo:-)

Lilianka bardzo dziękuję wszystkim Cioteczkom za wczorejsze życzonka:-)
Nie miałam okazji wczoraj tu zajrzeć.

Moc spóźnionych buziaków dla wczorajszego półroczniaka Filipka od nikado i Lilianki

A teraz zabieram się za nadrabianie zaległości. Ale naskrobałyście przez te 2 dni:-D

Cyprysiowa widzę że u Was też ząbkowanie na całego u nas tez "dom wariatów" Juz nie mam siły dzisiaj znowu cały dzień się darła żadne maści,żele i inne cuda nie pomagają:no:

No i jestem załamana bo w środę rano wylatujemy do Polski a ja jeszcze nic nie mam spakowane no i jeszcze kosz prasowania cały czas na mnie błagalnie patrzy.A ja jestem dzisiaj cały dzień sama z dzieciakami Lilka dała mi popalić i już nic mi się nie chce:-(
 
płatki z chudym mleczkeim na sniadm, kalafiorek z wody plus ziemniaczek na obiad oczywiscie bez masełka no i tyle włąsciwie ale jutro pewnie nadrobie:zawstydzona/y: ogólnie to nie rozsadek zadziałał tym razem tylko smutne zdarzenie które mnie spotkało podczas zakupów w piatek poszłam po ta kiecke na targowisko takie gdzie sa pawilony i duzo sklepikow z ciuchmi, co zobaczyłam jakas fajna to słysze nie mamy takiego rozmiaru, wiec w kolejnym widze jest 44 całkiem spora klasyczna na wiele okazji a kobieta mi mówi, ze sie na pewno nie zmieszce wiec pytam czy ma rozmiar wieksza ona, ze nie i nie produkuja takich bo gruby zle w tym wyglada, wiec pytam czy cos mi moze polecic (w srodku juz niezle zdenerwowana) a ona mi taka w kwiaty dla starej baby okragły dekolt rozkloszowana nad kostke wygladałabym w tym jak calineczka w wersji sumo :no:wiec wyszłam patrze dalej a tam całkiem niezłe kiecki, sprzedawczyni mi mowi ze kilka byłoby na mnie ( takie które mi sie podobały) stoje przed przymiezalnia bo zajeta była, a tu wpada to babasko z poprzedniego sklepu ( okazało sie ze chyba włascicielka obudwu, tam czesto po kilka stoisk mają) i z takim politowaniem na mnie, ze nie mam co mierzyc bo nie wejde :no: wiec wyszłam wogóle zrezygnowałam z zakupów a potem sie poryczałam na maksa i cały weekend spierniczony tak mnie to zabolało:zawstydzona/y:
dlatego mnie tak wzieło na to odchuczanie znowu, bo juz nawet sie godziłam z tym jak wygladam:-(
kochana, znam ten ból, wiec rozumiem ciebie jak najbardziej,tylko ze o 44 rozmiarze na razie tylko marze, ale nie smuć się kochana
 
Jak czytasz(nadrabiasz) to zaznaczasz sobie taki + pod postem jest. (robi sie na czerwono) i tak kazdy post na ktory chcesz odpowiedziec na koncu robisz odpowiedz i masz w poscie wszystkie cytaty ktore zaznaczylas. Tylko musisz sie miedzy nie wciskac i odpowiadac na kazdy pokolei.
Mam nadziej ze nie zakrecilam

dziekuję, jutro przetestuje
 
reklama
Do góry