reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Powiem Wam że wtedy nieladnie to wyszlo. Troszke te słowa ktore poszły w kierunku Marzycielki i w sumie tez do mnie ( gdyz ja podalam info odnosnie tego zdarzenia z Malgosią podobniez na watku na ktorym zadna z Was sobie powiedzmy nie zyczyla aby taka info byla na grudniowych mamusiach poruszona przynajmniej tak to wynikalo z odpowiedzi na posta Kasi) ja tez sie troche zdenerwowalam tym juz mi przeszlo bylo minelo............................;-)
Marzycielka się zdenerwowałe, ze nie dostała odp na swojego posta. Nikt jej nie odpisał bo nie znał odpowiedzi. Pytała się Ciebie tygrysku i też jej nie odpisałaś wieć zaczęła sie denerwować o te lody. Trochę tutaj dziewczyną przygadała i tak jakos poszło :zawstydzona/y:.
 
wow :szok::szok::szok: to sie chlopak rozkrecil hhih my nie mamy ani jednego:-:)-:)-:)-(
Tygrysku spoko nasza też ani widu ani słychu:p:tak::sorry:

Marzycielka się zdenerwowałe, ze nie dostała odp na swojego posta. Nikt jej nie odpisał bo nie znał odpowiedzi. Pytała się Ciebie tygrysku i też jej nie odpisałaś wieć zaczęła sie denerwować o te lody. Trochę tutaj dziewczyną przygadała i tak jakos poszło :zawstydzona/y:.
Dokładnie tak..... chodziło te zo o to,ze zamiast o poważnych sprawch gadac to mi piszemy o takich głupotach i potem nic znależc nie można....ale ja rpwneiż uważam,ze bylo mineło....nie ma się co wkurzac....zaraz napisze jej eska;)
 
Ale z tymi przepisami poszalałyscie akurat jak rozpoczynam kolejna diete:zawstydzona/y::-(
ale pewnie sie jutro złamię zmajac zycie:sorry: :zawstydzona/y:

Lilac a na czym polegała ta renowacja ławy malowanie po prostu, czy wprowadzasz jakies zmianym ozdoby i jak, pochwal sie:tak:
 
reklama
Do góry