reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Jeju... oj ile razy ja nie bylam zauwazana... tez czasem mi bylo przykro jak przez dluzszy czas pisalam jak Kaja sama z soba:-D lub wstawialam zdjecia sama dla siebie ale tak juz jest ze czasem sie nie zauwaza. Ja tez nie wsyztskim odpisuje, nie wszytskie fotki komentuje bo by mi czasu na zycie nie starczylo (zwlaszcza w waszym tempie)


Kto spi ten spi:crazy:

ooo wlasnei zasnal. 22.20 a ten dopiero spi, nie wytrzymam niech mu te zeby powyłaża bo ocipieje:eek:
Szefuncio ty to nas teraz zaskakujesz :-D
 
reklama
marzycielka napisala mi tez ze nikt nie komentuje jej zdjec, nie chce jej sie przekpywac steku bzdur i ze forum sie zmienilo na gorsze.
Napisalam jej ze nie tylko ona jest pomijana, ze to normalne itd. Mniejmy nadzieje ze jej przejdzie i powroci :tak:
 
ojoj, ale mi poscik wyszedł
sorki
i Dobranoc:tak:

Marzycielko nie obrazaj sie i nie smuć nas tu jest jednak sporo i czasem jakies pytanie moze zostac pominiete neistety albo ktos inny nie umie odpowiedziec
Buziole:tak:
 
nieśmiało pytam:zawstydzona/y:
jak wstawić kilka cytatów do 1posta? :zawstydzona/y:
Jak czytasz(nadrabiasz) to zaznaczasz sobie taki + pod postem jest. (robi sie na czerwono) i tak kazdy post na ktory chcesz odpowiedziec na koncu robisz odpowiedz i masz w poscie wszystkie cytaty ktore zaznaczylas. Tylko musisz sie miedzy nie wciskac i odpowiadac na kazdy pokolei.
Mam nadziej ze nie zakrecilam
 
marzycielka napisala mi tez ze nikt nie komentuje jej zdjec, nie chce jej sie przekpywac steku bzdur i ze forum sie zmienilo na gorsze.
Napisalam jej ze nie tylko ona jest pomijana, ze to normalne itd. Mniejmy nadzieje ze jej przejdzie i powroci :tak:
ooooo ale po nas poleciała ... aż mi się głupio zrobiło. Marzycielko przepraszam, że pisze stek bzdur :zawstydzona/y:!
 
reklama
Do góry