reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Kurde mam dzis mega zly dzien!!!!!!!!!!!!!!
Cyprian przy kolacji posmarowal sobie reke maslem i poodbilal na scianie w salonie!!!!!!!!:angry: W poniedzialek zamiast spedzic czas z mezem ktory ma wolne maz bedzie malował sciany:angry::angry:
Nastepnie pekla mi plytka w lazience:angry::angry: Usypialam Ksawerego 2 godziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz nie mialam nerwów i sie w koncy poplakalam ze zlosci.Masakra!:angry::angry::angry::angry: aa i dopiero jem kolacje, nie jadlam nic od obiadu ktory mialam o 12 bo Adrian szybko do pracy jechal:angry::angry::angry::angry: A na dodatek glowa mnie boli od rana:angry::angry::angry:

Ojojoj, no to niezły dzień miałaś :) Jutro będzie lepiej, zobaczysz.

Witam dziewczynki po dłuuuugiej nieobecności.Ale obiecuję że teraz będę częsciej tu zaglądać.
Widzę że Wy dzisiaj głównie o jedzonku:)No i narobiłyście mi ochoty na serniczek na zimno chyba jutro też zrobię:)
Cyprysiowa uszy do góry jutro będzie lepiej
My w przyszłym tygodniu lecimy do Polski a ja już od kilku dni mam nerwówkę.Masa rzeczy do zabrania bo ja z dzieciaczkami będę w PL ponad dwa miesiące.No i pierwszy lot Lilki boje się jak to zniesie.No ale nic jakoś to będzie....chyba:)

Nikado, fajnie że wróciłaś. Zaglądaj częściej :tak:

jak wam sie podoba moj nowy avatar:-D:-D
chyba sie domyslacie dlaczego

Fantastyczny :tak::tak::tak:

villemo-całe szcęście że Malutka nie zaraziła się tym krztuścem. Trzymam kciuki, zeby te Twoje wyprawy do lekarzy szybciutko się skończyły.
 
Landryneczka avatar super:-D

Villemo to widzę że jesteśmy w podobnej sytuacji.Tylu postów nie dam rady nadrobić ale tez postaram się być na bieżąco:tak:

xpatrysiax ,Tygrysku ja od 23 czerwca jestem w Łodzi więc jakbyście umawiały sie na jakiś spacerek z dzieciaczkami to ja tez się piszę oczywiście jeśli chcecie::-)
 
witajcie kochane:-)
jak juz wiecie nie zaliczylam tego cholernego egzaminu:wściekła/y::wściekła/y: i jestem wkurzona na maksa:wściekła/y:, poniewaz to jest osttani egzamin i przez ten durny egzamin nie moge przystapic do obrony doktoratu, bo doktorat juz dawno napisany i oddany do dziekanatu, wiec gdyby zaliczylam go to mialam bym juz w lipcu obrony, ale coz zawsze musi byc ten pierwszy raz:-p, dla mnie to bylo jak noz w serce, bo ja nigdy nie mialam czworek, bylam takim prymusem wiec dyplom z wyroznieniem itp, a tu nagle nie zaliczony, ale dzis jakos juz mi przeszlo, wyryczalam sie wczoraj, abylam tak wsciekla ze powiedzilam swojemu promotorowi wszytsko co o nim mysle, bo to jest tylko i wylacznie jego wina, zamiast pomagac mi na tym egzaminie, to tylko robil na zlosc, ale potem przepraszal mnie:szok:no ale widocznie tak mialo byc.
Zastanawia mnie jedno dlaczego nie zaliczylam gdyz nie milczalam i odpowiadalam i moli bodajze trojke postawic, no i jak juz wspominala kokusia, mialam zupelnie inne pytania, ktore w ogule nie dotycza doktoratu, czulam taka mala zemste, tylko nie wim za co:-:)szok::confused2:A tam bylo minelo, wiadomo ze przykro, bo musze dalej czekac na ta durna obrone
ide was kochane nadrabiac, bo mam duzo
a tak jak juz wszscy spia to moge sobie poczytac
 
Witam

dzisiaj miałam mało do nadrobienia:-D:-D, to dobrze bo ciężki dzień.. późno z pracy wruciłam, ale jeszcze na jutro obiadek ugotowałam;-), malutka śpi a mama na bb:-D.
miłych snów:rofl2:
 
Witajcie Kochane:tak:
Nocka fatalna, nie dosc ze wieczorkiem trzebabyło nadrobic zaległosci z moim Amo;-) ( Kajuska ten skrot jest fantastik :-p) przez co pozno sie połozyłam to po 30 min rozpoczeły sie spacerki do lozeczka co 10 minut potem rano o 5 alarm w Mariusza komorce taki dzwiek zapodał ze cała rodzina na rowne nogi :szok: Pati w ryk wiec mu sie do gardła rzuciłam czemu nie wyłaczył skoro ma wolne i niech teraz wstanie a ja spie dalej ale nic z tego oswiecił mnie ze w nocy on TEZ WSTAWAL (musiałam juz całkiem pasc ze nie słyszałam:zawstydzona/y:) no i sie krzatam a panisko spi :confused2::baffled: Zawsze sobie obiecuje ze pojde spac wczesnie a wszelkie "zaległosci" mam w d.. ale coz czasen sie człek złamie:eek:

Landryneczko avatarek jak to sie mowi 10/10 :tak:;-)

villemo witaj:tak:wspołczuje tej gonitwy po lekarzach zycze duzo optymizmu i zdrówka

Blizniaczku z tymi taczkami to tez miałas wesoło to juz wiemy w co chłopaki lubia sie bawic ciekawe co nam dziewczynki zafunduja ?? :nerd:
( ja z siostra tez po wszystkim pisałysmy własciwie sie podpisywałysmy i to nie tylko pisakiem ale np.na futrynie drewnianej było pieknie wtryte wszystko) :szok::sorry::eek:
 
reklama
Do góry