reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Anoli to faktycznie leniu****esz-pranko,sprzątanko:-D
A taki rozmiar to wcale nie fajny,bo jak jest mało pod biustem to zazwyczaj miseczka jest tylko A albo B i nie można dostać takiego stanika:sorry:

ha....ha rzeczywiscie tak to napisalam, ale czasem hania tak daje popalic ze sie relaksuje przy sprzataniu:sorry:

A ja tez caly dzien mysle co tu zjesc i chyba nie daruje i na weekend zrobie 3bit z przepisu żani:-)
 
reklama
Kurde mam dzis mega zly dzien!!!!!!!!!!!!!!
Cyprian przy kolacji posmarowal sobie reke maslem i poodbilal na scianie w salonie!!!!!!!!:angry: W poniedzialek zamiast spedzic czas z mezem ktory ma wolne maz bedzie malował sciany:angry::angry:
Nastepnie pekla mi plytka w lazience:angry::angry: Usypialam Ksawerego 2 godziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz nie mialam nerwów i sie w koncy poplakalam ze zlosci.Masakra!:angry::angry::angry::angry: aa i dopiero jem kolacje, nie jadlam nic od obiadu ktory mialam o 12 bo Adrian szybko do pracy jechal:angry::angry::angry::angry: A na dodatek glowa mnie boli od rana:angry::angry::angry:
 
Zlitowałyście sie dzisiaj z pisaniem postów i szybciutko nadrobiłam:tak:

Serniczki gołabki mniam a za galeretka na serniku tez nie przepadam ale reszta bardzo chetnie:-p:-p:-p

Udało sie :-) byłam nad rzeczką na Zarabiu, co prawda 2 razy prawie uciekalismy przed burza ale wszystko bokiem przeszło:tak:
 
Kurde mam dzis mega zly dzien!!!!!!!!!!!!!!
Cyprian przy kolacji posmarowal sobie reke maslem i poodbilal na scianie w salonie!!!!!!!!:angry: W poniedzialek zamiast spedzic czas z mezem ktory ma wolne maz bedzie malował sciany:angry::angry:
Nastepnie pekla mi plytka w lazience:angry::angry: Usypialam Ksawerego 2 godziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz nie mialam nerwów i sie w koncy poplakalam ze zlosci.Masakra!:angry::angry::angry::angry: aa i dopiero jem kolacje, nie jadlam nic od obiadu ktory mialam o 12 bo Adrian szybko do pracy jechal:angry::angry::angry::angry: A na dodatek glowa mnie boli od rana:angry::angry::angry:
Cyprysiowa bywaja takie dni ale teraz maluchy śpia, a Ty sie postaraj zrelaksować:tak:
Tomek jak był młodszy tez miał takie jazdy kiedys dałam mu nalesniki i dzem porzeczkowy czyba albo jagodowy(ciemny) do tego, smaze dalej w kuchni,a on naładował dzemu do wagoników pociagu i rozwoził "towar" po pokoju zaraz po przeprowadzce wiec wiec wszystko pomalowane było :szok:
 
Kurde mam dzis mega zly dzien!!!!!!!!!!!!!!
Cyprian przy kolacji posmarowal sobie reke maslem i poodbilal na scianie w salonie!!!!!!!!:angry: W poniedzialek zamiast spedzic czas z mezem ktory ma wolne maz bedzie malował sciany:angry::angry:
Nastepnie pekla mi plytka w lazience:angry::angry: Usypialam Ksawerego 2 godziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz nie mialam nerwów i sie w koncy poplakalam ze zlosci.Masakra!:angry::angry::angry::angry: aa i dopiero jem kolacje, nie jadlam nic od obiadu ktory mialam o 12 bo Adrian szybko do pracy jechal:angry::angry::angry::angry: A na dodatek glowa mnie boli od rana:angry::angry::angry:


spokojnie jutro juz sie bedziesz z tego smiala...taki dzien....:-:)-( tez nie raz pewnie nie jedna z nas tak ma....dobrze ze zrobil to tylko maslem a nie tak jak syn mojej siostry pare lat temu-kupa:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
dlatego uwazam ze nie masz sie czym tak przejmowac.....przynajmniej nadal panuje u Was mily zapach:rofl2::rofl2:
buziaki i sle pozytywne flyidy....
a kafelka to nie koniec swiata:tak::tak:jutro bedzie lepszy dzien:-p:-p
buziaczki dla Ciebie kochana:happy:
 
reklama
Witam dziewczynki po dłuuuugiej nieobecności.Ale obiecuję że teraz będę częsciej tu zaglądać.
Widzę że Wy dzisiaj głównie o jedzonku:)No i narobiłyście mi ochoty na serniczek na zimno chyba jutro też zrobię:)
Cyprysiowa uszy do góry jutro będzie lepiej
My w przyszłym tygodniu lecimy do Polski a ja już od kilku dni mam nerwówkę.Masa rzeczy do zabrania bo ja z dzieciaczkami będę w PL ponad dwa miesiące.No i pierwszy lot Lilki boje się jak to zniesie.No ale nic jakoś to będzie....chyba:)
 
Do góry