reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

ale sie wkurzyłam, tyle się napisałąm i wcieło mi całego posta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Cyprysiowa, nie załamuj sie jutro bedzie lepiej
Moi jak byli mali to tez mieli nieziemskie pomysły.
Pierwszego dnia na nowym domu pomazali mi ściany pisakiem, mimo ze w starym mieszkaniu nigdy nie mazali po ścianach:wściekła/y:.
Kiedys kupiłam im taczki do wozenia piasku, a oni w łazience powlewali do taczek szampony, płyny do kąpieli, mydła w płynie, zrobili sobie fajny mix, a mi wszystkie zapasy szlag trafił:wściekła/y:
dzisiaj sie z tego śmieję.

Nikado, Vilemo, trzymam za słowo, ze bedziecie częsciej wpadac
Vilemo jestem cikeawa jak Twoja malutka, mam do Was sentyment, bo rodziłysmy w ten sam dzień
 
reklama
Cyprysiowa nie denerwuj się, niestety dzieci maja takie pomysły. Syn mojej siostry notorycznie malował jej ściany pisakiem.

Nikado witaj. Trzymamy za słowo :tak:
 
jak wam sie podoba moj nowy avatar:-D:-D
chyba sie domyslacie dlaczego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dla Cyprysiowej: przypomniało mi sie, że ostatnio jak byliśmy u znajomej, mają śliczny nowo wybudowany domek, to opowiadała ze jej córcia (4 latka) wpadła na genialny pomysł i robiła pączki z błota i obrzucała nimi dom, nowo zrobiona elewacja:wściekła/y:, a koleżanka na dniach ma rodzić, ale musiał wziać szlauf i czyscić.
Historyjka tak na pocieszenie:-).

Spadam już kąpać sie i spać. Dobranoc mamuśki
 
Cyprysiowa - no to faktycznie dzionek niezły. Ja tak Hankę wczoraj usypiałam 2 godziny, a jak w koncu zasnęła, to obudziła sie po 20 minutach:sorry:

To dobrej nocki dziewczynki! Kolorowych snów.
 
Witam wszystkie mamuśki.
Ilość Waszych postów powala z nóg:szok::szok::szok:wątek główny jest nie do nadrobienia, pozostaje mi tylko pisać na bieżące tematy. Widze, że doszły nowe mamusie które witam serdecznie.
Od czerwca jestem na urlopie wychowawczym i opiekuje się dziewczynkami.
Natalka poszła w styczniu do przedszkola, łudziłam się, że nie będzie już tyle chorowała, ale gehenna zczęła się na nowa.Wiecznie zapalenie gardła, krtani,ciągły kaszel.Zrobiliśmy badania i diagnoza, że to krztusiec, byłam w szoku:szok:przecież szczepiona.Od razu wypisałam ją z przedszkola i rozpoczeliśmy leczenie. Przeżyłam chwile grozy, bo Natalia zarażała a my byliśmy nieświadomi, że ma krztuśca. Martusia miała miesiąc i nie była jeszcze szczepiona mogła się zarazić, ale na szczescie wszystko dobrze sie skończyło.
A u Martusi....kiedyś pisałam, że jest coś nie tak z nerkami i już wiemy, że Matusia ma wodonercze:-(, jeździmy po lekarzach,robimy badania.Niedługo jedziemy do Poznania na kolejne badanie, zobaczymy jak wygląda stan nerek.
Poza tym, jest wiecznie jakaś podziębiona, pokasłuje.Jestem zmęczona tymi chorobami, latam wiecznie po lekarzach.....kiedy się to wszystko skończy????
Narazie wystarczy pisania bo Was zanudze narzekaniem.

Jutro wkleję nowe zdjęcia.
Możę mi któraś podać link do strony przez którą wkleja się zdjęcia, bo mi zginęła strona

MIŁEJ NOCKI
 
reklama
Do góry