reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Nio ja napewno tez.... jak teraz sobie pomysle o mojej iskierce i popatrze na zdjateczka np takie jak to Reni.....to juz sie łezka kreci.....

Ide ogladac Madagaskar,a potem wycie do księżyca:}}}}
 
reklama
Misiówka OGROMNE GATULACJE!!!!!!!!
DUZO ZDRÓWKA DLA CIEBIE I CÓRECZKI

Myszkq trzymam kciuki, juz niedługo bedziesz tuliła bobaska
Zazakoza Witaj z powrotem
 
Własnie skonczyłam rozmawiać z Misiówką...wszystko u nich wporządku:-) jutro wychodzą do domku jak przez noc unormuje sie małej temperaturka. Inanka ssie cycusia. Misiówka szczesliwa a teraz najlepsze na porodówce spedziła ok 10min i pyta czy ktoras z nas sie z nią zmierzy?:-) Mamy wiec kolejna expresowa rozpakowaną:-), aaa i pozdrowienia dla wszystkich grudniowiczek:-)

a najfajniejsze bylo to ze my rozmawialysmy a w słuchawce słyszałam jak Inanka sobie kwili i juz sobie wyobrazam jaka jest słodka:-)
 
reklama
Do góry