reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

hejka dziewczynki....
gratulki dla rozpakowanych:)
ja moge co nieco powiedziec o klinicznej bo jestem(bylam )z gdanska(wrzeszcza dokladniej)...ja urodzilam tam 2 corki.....szpital jak szpital a to jest jednak klinika....wojewodzki ma niezbyt pochlebne opinie a zaspa to zalezy na jaki personel zmianowy sie trafi....ogolnie dziewczynki....jak macie rodzic to i tak urodzicie i tyle:) oby bez komplikacji:) ja na klinicznej tylko za 2 razem trafilam na milutki zespol...reszta to nie nalezala do przyjemniosci...
a najstarsza rodzilam w malborku...i wiecie co? pozniej jak rodzilam w gdansku to stwierdzialam ze w malborku bylo lepiej....ale to bylo juz bardzo dawno temu....:):):)
 
reklama
Ide z informacją
"Uprzejmie donosze iz o 17.30 urodził sie Jaś. Ma 56cm i 3200g dostał 10 punktow porod mialam ekspresowy przyjęta zostalam o 15 a o 17.30 urodzilam Myszqa"

Gratulacje!!
 
Myszqa gratulacje, ale mnie zaskoczyłas, mam nadzieje ze mezus zdążył. Nastepna expresowo rozpakowana, chyba podjęła wyzwanie Misiówki:-)

No to moze teraz ja:zawstydzona/y:
 
Dzwoneczek..... ty to w ogóle chyba łagodnie ten poród przeszłaś co?????? FARCIARA.....tylko pozazdrościć....czekamy na zdjęcia z niecierpliwością....:*


Kana - krotko ale intensywnie!!:)))) Ja spedzilam na porodowce 50 min, kurcze Misiowka to ma jednak tepo:)))

Wszystkie niecierpliwe Mamuśki-może zapytajcie swoich lekarzy o to czy mogą Wam zrobić tzw. "oddzielenie bieguna dolnego" (tak to się chyba nazywa, o ile dobrze pamiętam...) Mi odeszly wody po 6 godzinach od tego zabiegu :-)


Patrysia ja mialam ten zabiag 2 razy u wlasnie polskiej ginki, pozniej to juz maz poprawil i 4 godzinki pozniej poszlo!:))

Mam nadzieje, ze dzisiejsza pelnia wam pomoze i juz niebawem zobaczycie swoje slicznosci:))

Myszqa a jednak!! GRATULUJE CI KOCHANA!!!!!!!!!
 
reklama
Dziewczyny- nie dość że się sypiecie jak te gruszki, to jeszcze wyścigi urządzacie która szybciej się na porodówce uwinie :-D.
Myszqa
- gratulacje serdeczne :-).
Eh Mamuśki... co do tego jakie piękne są maleństwa- dla nas te nasze pewnie zawsze będą najpiękniejsze, niezależnie od wszystkiego :tak: szczególnie jak sobie przypomnimy te kopniaczki którymi Maluszki nas w ciąży raczyły, a później ich pierwszy uśmiech... Niby to tak daleko, a tak niewiele czasu nas od tego dzieli. Nawet się nie obejrzymy jak będziemy nasze Maluchy do szkół słały a później może i na studia :-D.
 
Do góry