reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hej, dawno tu zaglądałam, ale ostatnio spałabym 24h/dobę.Sama już nie wiem, czy to ta pogoda, czy już zmęczeni materiału od noszenia słodkich cieżarków:). A Wy jak się miewacie w te grudniowe dni? Landryneczka, Ty masz termin dzień po mnie, jak Twój brzuszek?Mój już jest niżej niż tydzień temu. Czyżby to już tuż, tuż? Pozdrawiam grudniowo:)
 
Dziewczynki nie wytrzymalam napisalam do misiówki, jak sie odezwie dam znac co u nich:-)
sabik chyba przespac te ostatnie dni wyczekiwania to najlepszy pomysł:-)
renia victoria sliczna, a mama taka szczesliwa ze aż sie udziela innym:-)
 
Dziewczynki nie wytrzymalam napisalam do misiówki, jak sie odezwie dam znac co u nich:-)
sabik chyba przespac te ostatnie dni wyczekiwania to najlepszy pomysł:-)
renia victoria sliczna, a mama taka szczesliwa ze aż sie udziela innym:-)

Oj tak:) przespać ten czas oczekiwania i obudzić się, a najlepiej jak już będzie po wszystkim;).
 
reklama
Ja przypuszczam, że na samo wspomnienie pierwszych chwil życia mojego maluszka, w moich ramionach przez długie lata będę ryczała jak bóbr :-D.
 
Do góry