reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Zdecydowaliśmy się na poród rodzinny na Zaspie. O wojewódzkim za dużo się nasłuchałam.
Ja o ile dojade to bede rodziła na Klinicznej.....mam stwierdzona małopłytkowosc i leżałam juz tam w 33 tyg....ale na szczescie poscili mnie do domku,a teraz mam przyjechac tam jak sie zacznie.... znasz moze jakeis opinie o Klinicznej????
 
reklama
wróciłam i melduje się..wiadomo w jakim stanie haha
spacer długi..az mnie kręgosłup boli....ale nic poza tym..
takze melduje sie w gotowości do wycia auuuu a księżyc piknie swieci :-D
 
MISIÓWKA - GRATULACJE OGROMNIASTE KOCHANA!!! WIEDZIAŁAM, ZE NA ŚWIĘTA BĘDZIESZ W DOMKU :tak:;-)

Witam!!!
Melduje się spowrotem z maleństwem,w domu byłam już wczoraj,ale nie miałam czasu się odezwać

Witaj z powrotem :) Super, że urodziłaś bez nacięcia i wszystko w porządeczku. Tak trzymać!
 
Kliniczna ma opinię najlepszej porodówki w Gdańsku. W zależności na jaką położną trafisz, bo wiadomo, ludzie są różni. Ale myślę, że będziesz zadowolona.
Jejku to mnie bardzo pocieszyłas.....bo se troske naczytałam,ale negatywów.... osobiscie lezac tam byłam w pozytywnym szoku jezeli chodzi o personel, szczególnie położne i pielegniarki.... mam nadzieje,ze zdarze dojechac:}}}}}
 
znaczy sie startujemy o północy? hmm tylko zebyśmy w wilkołaki sie nie zamieniły hahaha :-D:-D;-)bo zamiast na porodówke to na cmentarz pójdziemy
 
reklama
Do góry