reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie dziewuszki:-)
Misiowka gratulacje ogromniaste, duzo zdroweczka dla Was:-):-)
niom kolejka ruszyla dalej:-D:-D a tak wogole to dzisiaj byla pelnia czy dopiero bedzie w nocy z czwartku na piatek? ktoras wie moze;-)
Myszko moze spelni sie babci wrozba i urodzisz w ten weekand :-)
Marzycielko daj znac jak poszlo mezusiowi na rozmowie, trzymma kciuki o dobra posadke;-)
Agatkas ja tez juz bym chciala rodzic,no moze lepiej pod koniec 38, czytam kolejne nowinki o urodzinkach i az lezka sie kreci w oku..

U mnie nic nowego nie slychac Lasencje moje:-) dalej wcinam leki choc brzusio zaczyna pobolewac nocami, wiec jakby cos troszke dawalo o sobie znac. Milego dnia kobitki:-)
 
reklama
Dzindybry!

i znowu mam do was tyły!! nie daje rady przed kompem tyle czasu co wy:zawstydzona/y:, ale pozdrawki dla wszystkich !
Mój mi dziś wysłał sms-a z pracy żebym już rodziła, bo ma już dość tej roboty ( on jeden i 7 koleżanek , a szef mu się rozchorował i został sam na placu boju) . Wiadomo koniec roku to zawsze wariactwo, a jak znam te ( poniekąd fajne ) kobitki to tylko trajkotają o karpiu, uszkach, zupach grzybowych i kieckach na sylwestra ,a wiadomo jak faceci to znoszą-:baffled: i jeszcze kupa roboty .
Niech porozmawia z synkiem poważnie to może z męskiej solidarności się zlituje nad tatusiem;-).

Coś czytam o okładach z kawy:confused:- eeeee, a ja wewętrznie stosuję( znaczy się piję sobie właśnie -taką niemocną jak mi ciśnienie spada)
i co ja mam zrobić z tym mlekiem czy siarą ??? mam wrażenie że zaraz eksploduję:crazy: zwariuję chyba. Wyślijcie mi jakieś fluidy czy co, może czary jakieś - uroki...
już mówiłam małemu że takie dziewczyny śliczne się porodziły i że jak będzie się oglądał to mu wszystkie podrosną i jaki będzie miał start - smarkacz.
 
Dzień dobry:tak:

MISIÓWKA PRZEOGROMNE GRATULACJE:-)

Ja melduję się nadal w dwupaku:confused: Widzę, że Misiówka urodziła, Myszqa zamierza a jaaaaaaaa.......nic:-( Normalnie już nie mogę ja chcę urodzić-jedynie co mi dolega to takie kłucia w pochwie i więcej nic:baffled:


Ojojoj a tu święta tuż,tuż....:szok:
 
3mam mocno kciuki Marzycielko za rozmowe :-)

U nas nadal po staremu tylko Kluska zaczyna narzekać że ją dół podbrzusza pobolewa - to i dobry znak, jutro do gina jedziemy na KTG zobaczymy jak tam postępy wyglądają....
 
Witajcie mamuski z rana:tak:
MISIOWKA OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a u mnie znow noc do du.........y:-:)-:)-:)-( caly wczorajszy wieczor i nocke bolal mnie znow brzusio:-:)-:)-:)-( wszystko mnie wkur........lo:-:)-( nawet glosny oddech meza:crazy::crazy::crazy::crazy: a o 5 jak mnie chwycily skorczyki to oddechu zlapac nie moglam:szok::szok: :-:)-:)-(ale powoli stawaly sie slabsze i zadsze teraz tylko boli brzusio:-:)-:)-( tylko ja jeszcze nie chce rodzic:-:)-:)-( chce wytrzymac do 19 grudnia:-:)-:)-:)-(ech.............
 

a u mnie znow noc do du.........y:-:)-:)-:)-( caly wczorajszy wieczor i nocke bolal mnie znow brzusio:-:)-:)-:)-( wszystko mnie wkur........lo:-:)-( nawet glosny oddech meza:crazy::crazy::crazy::crazy: a o 5 jak mnie chwycily skorczyki to oddechu zlapac nie moglam:szok::szok: :-:)-:)-(ale powoli stawaly sie slabsze i zadsze teraz tylko boli brzusio:-:)-:)-( tylko ja jeszcze nie chce rodzic:-:)-:)-( chce wytrzymac do 19 grudnia:-:)-:)-:)-(ech.............


Tygrysku to ja się z Tobą mogę zamienić-bo ja modlę się, aby urodzić do 19 grudnia-a tu ni widu, ni słychu, więc jak zamieniamy się:rofl2:
 
Misiówka GRATUULACJEEEEEE!!!!!!!!!!

Myszqa to jak to z tymi skurczami-bo ja się boje, że nie rozpoznam, więc jak te nowe skurcze u Ciebie wyglądają?:happy2:

No więc tak :-) w mundrych książkach jest napisane, że bóle podbrzusza bla bla i że na początku to takie jak na okres. Tylko, ze ja miałam łagodne miesiączki i nie specjalnie zauważałam, ze mnie cokolwiek kiedykolwiek boli. I jak miałam takie bóle podbrzusza jak na "mój" okres to myślałam, ze to jest właśnie to. I, ze wogóle to lajcik :-D A te bóle co mam teraz to aż chce mi się zgiąc w pół, skulic sie i modlic zeby szybko przeszło :-D na szczescie póki co szybko przechodzi. A i doo tego jeszcze dochodzi ból pleców :-)
Więc Kochana, mimo najszczerszych chęci nie da się tego bólu nie zauważyc :rofl2:
 
reklama
Achaaaa....to myśle, że zauważe-no nic Myszqa to się szybciutko streszczaj z porodem-bo blokujesz naszą kolejkę - bo terminy miałyśmy z Misiówką te same:-p
 
Do góry