reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
tak jest hihih :) i wy tez tam ten tego :) no wiesz cisza spokój...ale aż się troszke martwie bo ruchów nie moge policzyc...jak narazie ze 3 razy moze mnie smyrnął w ciągu godziny jak nie wiecej....ale zaraz najwyżej bujne kilka razy brzuszkiem...pobudke mu zrobie hihi
 
Ola to moze byc dobry znak...zregóły podobno sie maluszki uspokajaja przed koncem :tak::tak::tak: no a u mnie jest przed 22 i standardowo zaczynaja sie bóle..... masara jakas.... ide kupke:p hahaaha a nad tym seksem tez pomysle:p hahahaha:-)
 
Strasznie tu pusto dzisiaj, produkcja nam spada mamuski:-);-):-)
A my wlasnie pozegnalismy znajomych zrobili nam nalot bo nie odbierałam tel. a ja poprostu rzuciłam gdzies kom. i nie słyszałam. Mysleli ze cos sie zaczelo dziac albo juz po wszystkim:confused:

Nie mam siły sie ruszac, a tekst typu ,,bedzie prezent na swieta pod choinke,, poprostu mnie rozwala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ja chce juz a nie na swieta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:do swiat to ja chce juz byc z mała dawno w domu, dojsc do siebie i troche popichcic, bo inaczej w wigilie kanapki bedziemy jedli:baffled::angry::baffled:
 
Hejka laseczki - ja nadal spakowana w dwupak, ale wykończona, więc nadrobiłam i wysiadam...

Agacia - jak byłam z Misią w szpitalu to właśnie była dziewczyna z 2 tygodniowym Robercikiem, który miał tą wadę i jego waga spadła już poniżej urodzeniowej, jeździli od szpitala do szpitala i nie wiedzieli o co chodzi, na szczęście w ostatniej chwili go zoperowali i wszystko wróciło do normy, ale sama się strasznie o niego bałam, bidulinek taki chudzieńki był...
 
Misiówka biedny ten Robercik, ale całe szczescie, że lekarze zdiagnozowali chorobe i wszystko dobrze się skonczylo.

A widze ze ty Miskę tez urodziłaś w grudniu. Jak dobrze pójdzie to dzieciaczki beda wyprawiac urodzinki w tym samym tygodniu :-D. Musisz się pospieszyc z porodem :-D
 
Agacia mojej mamie kiedys lekarz powiedział że moja siostra ma "objaw zachodzącego slońca" co oznacza m.in. zapalenie opon mózgowych i że dziecko nie dożyje miesiąca. Moja siostra ma dzisiaj 21 lat:) Moja mama pojechała do Warszawy do jakiegoś specjalisty pediatry i on powiedział że chyba u jakiegoś imbecyla była.
Wszystko się dobrze skończyło , ale co się moi rodzice strachu najedli to ich. Także rozumiem jak się musiałaś czuć!

Na szczęście wszystko jest dobrze!!!:):-D I tak niech pozostanie!!!

Ale tu dzisiaj pustki.... co się dzieje???? Wszystkie sobie porody przyspieszają czy jak????
Boze ale twoi rodzice musieli się denerwowac :-(.
 
ale pustki...aż trudno uwierzyć
u nas nocka w miare spokojna..teraz śniadanko a później znowu spacere z psinką :)
gdzie wy sie podziewacie kobietki
 
reklama
ale pustki...aż trudno uwierzyć
u nas nocka w miare spokojna..

pustki pustki -
a u nas wręcz przeciwnie - pierwsza jedna z tych gorszych choć nie dał nam jeszcze popalic ale chyba bolał go brzuch albo miał wzdecia

ale jestem przestraszona bo wyczułam guza za uchem takiego małego ale jednak.... nie wiem co to może być ?
czy tak może dzieci mają czy się wchłonie czy może sa to konsekwencje vacuum...
 
Do góry