reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Agatkas- dzieki....chyba kupie....ale ciężko mi uwierzyć żeby ta herbatka mogła cos pomóc...ja wciąż z małym codziennie negocjuje ;]
 
Pytia - dzięki za wsparcie- nawet w dzień mam ochotę zasnąć po skurczu - tak na chwilkę - najlepiej położyć głowę tak na stole albo blacie w kuchni, pupę wypiąć i tak na stojąco drzemać. Moja babcia mówi ,że to są tzw "skurcze śpiące" i że mam szczęście bo to już nie długo, a mogę odpoczywać jak mówiłaś:happy:.
Kankiya- Ja do wczorajszego posta, mieszkam w Raciborzu, owszem, ale urodziłam się w Krakowie i to nie są moje strony rodzinne tyle że fajnie tu jest:happy:

Cyprysiowa - oj, będziesz miała co wspominać, wszystko sie ułoży i uspokoi- tak,tak,tak;-)
 
Agatkas - jak zaczęly mi się skurcze, to piłam praktycznie szklankę za szklanką. I nawet na porodówkę do termosu sobie wzięłam ze sobą i maz mnie poił między skurczami ;-)Nie wiem, czy to pomogło czy nie, ale w porównaniu z pierwszym porodem to szyjka była dużo miękciejsza i szybciej sie rozwierała. Także ja sobie chwalę.
 
Agatkas- dzieki....chyba kupie....ale ciężko mi uwierzyć żeby ta herbatka mogła cos pomóc...ja wciąż z małym codziennie negocjuje ;]

Ola, ta herbatka nie jest na wywołanie czy przyśpieszenie samej akcji porodowej, tylko na uelastycznienie szyjki macicy. Jak już poród się zacznie samoistne, to będzie ci łatwiej po prostu. Poza tym liście malin oczyszczają organizm z toksyn.
 
reklama
Witam!!!
U mnie po staremu czyli ok,tylko młody zaś chory idę z nim do lekarza na 14:30 ma tak zawalone zatoki że aż mu oczy ropieją a na dodatek ma dziś urodzinki
renia witaj spowrotem
ewushka moje gratulki ogromniaste
ja wczoraj miałam skurczyki co 10 min ale co z tego jak po 2 godzinach przeszło a ja się tak cieszyłam
kurcze kiedy ja się wrzeszcie rozlecę????
 
Do góry