reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzien dobry kochane brzuchatki i juz nie brzuchatki:tak::tak::tak:
my z Filipkiem wlasnie wstalismy i jemy sniadanko :tak::tak: kanapeczki z Nutela i kakao:-D:-D:-D ok ide nadrabiac co tam naskrobalyscie od wczoraj:-p:-p
 
reklama
Witam wszystkich bardzo serdecznie i z góry przepraszam za moją nie obecność na BB :zawstydzona/y: Miałam poważne problemy rodzinne i nie mogłam być z wami ale przyznam że od czasu do czasu was podczytywałam :zawstydzona/y:

Przedewszystkim chce pogratulować wszystkim nowym rozpakowanym Mamusią!!!!!!:-)
I przywitać chcę również nowe grudniowe Mamusie które dołączyły do BB :tak:
 
Tak wogóle to strajk w szpitalu w któym będę rodzić jest odwołany do 30 grudnia :-) więc jeden problem z głowy :tak:
A moja Emilka waży 2800 nadal główką u góry nio i mam termin Cesarki na 19 grudnia godzinę 7:30 :-(
 
Dzien Dobry:-)

Toczymy sie nadal, dzien 7:baffled:, z kazdym mam nadzieje, ze to moze dzis, ale wstaje rano i ndal widze ze mam ogromny brzuch przed soba, znaczy sie jeszcze jestesmy w skupieniu:-D:-D

Justine tu wyznaja zasade - jak najmniej ingerowac w nature...co ma 2 strony i faktycznie chyba maja w nosie, bo nie zalilabym sie gdyby mnie chociaz badali co jakis czas - mam na mysli ktg, cokolwiek. 2 tygodnie przed i po to tez w terminie tak? Swoja midwife widzialam ostatnio kilka dobrych tygodni temu... i chyba jestem na nia wkurzona, bo olala sprawe. Ale coz mowi sie trudno i kocha sie dalej...


Misiowka czy Marzycielka?? Ktorejs z was siostra urodzila 3 tyg po terminie zgadza sie? To chyba bylo w Polsce, porod indukowany z tego co pamietam...i jak sie czula dzidzia? Nie bylo problemow okolo porodowych? I puscila smolke??


Jak sie czuja dzis nasze dzieciaczki juz na swiecie?? Yoka, Patrysia, Blizniaki jak mleczko i kupki? I kana jak humor??

Milego dnia Wam zycze kochane!!!
 
Tygrysku masz juz jakies skorczyki??? ja w sobote zrobilam sobie maraton po sklepach i takich skorczy dostalam w niedziele ze myslalam ze juz rodze ale do szpitala nie pojechalam bo nie byly czeste tylko bolesne jak piernik zwlaszcza w nocy !!! maly Alex tak sie rusza i kopie ze dostalam jakis fioletowych pajaczkow na brzuchu nie wiecie jak sie tego pozbyc!!! no i jak dluzej poleze w lozeczku to mam tez te pajaczki na wewnetrznej stronie ud mam nadzieje ze to nic groznego.
Moj mezulek dzis idzie zrobic awanture w szpitalu bo za ktg mam placic!!!! chyba oszaleli :crazy: oj dzis bedzie sie dzialo nie chcial mnie brac ze soba co bym sie nie denerwowala i jeszcze tam w pospiechu urodzila:szok:
dzwoneczka ty za ktg placilas??? i jak sie dzis czujesz
GRATULUJE WSZYTKIM ROZPAKOWANYM MAMOM . A NIEROZPAKOWANYM MOC Z NAMI
 
Witam mamuski wtorkowo.....

Ja nadal w dwupacku :baffled: wiec tak jakby nic nowego.....

Na szczęście dzisiaj misiek jest w domku to troszke go powykorzystuje... Witam serdecznie nowe mamuski, z którymi sie nieuprzejmnie nie przywitałam....:rofl2:

A no i ogromne gratulacje dla Ewusha..wracaj szybciutko do odmku z bobaskiem:}
 
Witajcie,

Cyprysiowa współczuję, strasznie dużo tego jak na jeden raz...

Hej dziewczyny
My juz w domku, jak się zorganizuje to postaram się wszystko nadrobić.
Ewushka wysłała mi sms-a że urodziła synka, jutro postaram się dopisać więcej.
Sms od Ewushki:
" Niespodziewanie urodziłam w wysokiej gorączce. Telepie mną. Maksiu ma 51 cm i 3890. Sciskam"

Renia strasznie szybko cię wypuścili:-D
Gratuluję Ci kochana córeczki.

Wiesz coś więcej na temat Ewushki? Bo trochę mnie ta wysoka gorączka przestraszyła:-(.
Co nie zmienia faktu, że GRATULUJĘ:-D

Yoka bądź dzielna, bedę trzymała kciuki, żeby wszystko się uspokoiło.

Wiecie dziewczyny ja chyba jakaś ułomna jestem, mam wrażenie, że nie potrafię odróżnić skurczu od kopniaka dziecka:dry:.
 
reklama
A tak wogóle to u mnie noc koszmarna.....Oli nie chciała spać...prężyła się i płakała...musiałam ją wziąć do łóżka choć obiecałam sobie że nie będę tego robić.....dzisiejszy dzień też nie był najlepszy....mała prawie wcale nie spała...nie wiem dlaczego....śpiącą jak chol*** ale bardzo marudna....jak wcześniej wystarczyło jej 15min przy cycusiu tak dzisiaj ssała po półtorej godziny i i tak wrzask...dałam sztuczne bo już nie wiedziałam co robić....do tego robi bardzo żadkie kupki....ehhh i mój Z przeziębiony...teraz tylko latam z termometrem i sprawdzam czy maleńka się nie zaraziła....czuję że ta noc też będzie koszmarna....smutno mi....:-(
Yoka, kochana współczuję, moja też świruje w nocy, za to w dzień ładnie śpi. i tez obiecywałam sobie żadnego spania razem, tylko od razu łózeczko ( z chłopakami tak było), ale jak mam w nocy wstawać co chwilę, to już wolę ją wziąć i spać z cyckiem na wierzchu. A z termometrem też wczoraj latałam, bo bałam się za dużo śpi i coś nie tak.
ja przepraszam ze sie nie odzywam i nie nadrabiam ale mam normalnie serie zlych wydarzen od wczoraj. Mianowicie wczoraj "poszedl" nam kibelek, juz dwa "osprzęty zamienne" kupilismy i oba zle wiec juz drugi dzien jestesmy bez spluczki... Malo tego wczoraj kolejny raz -dodam ze trzeci w ciagu 2 tyg i dla nowych mam ze drugi raz przyspieszyl mi poród ZALANO NAS!! tym razem przepokój, a teraz od 19 walczymy z pralka ktora nie chce nam odciagnac wody a najpierw nie chciala puscic blokady drzwiczek. Na dodatek glowa mi peka, mam dreszcze juz przez to:-(w ogole zalamka:-:)-(
Kochana, Ty to masz przerąbane, współczuję Ci serdecznie i trzymam kciuki żeby wszystko szybko powróciło do normy.

Hej dziewczyny

My juz w domku, jak się zorganizuje to postaram się wszystko nadrobić.

Ewushka wysłała mi sms-a że urodziła synka, jutro postaram się dopisać więcej.

RENIA, moje gratulacje i fajnie że już jesteście w domku.

GRATULACJE DLA EWUSHKI i niech szybko wraca do sił i zdrowia.
Buziaki dla mamusiek zza oceanu.

Dzwoneczka trzymam kciuki, za szybki rozwój akcji porodowej
 
Do góry