reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam po dłłłuuuuuugiej nieobecności :-)

Wpadłam się tylko przywitać i zmykam do maluszka:-) jak tylko znajde wiecej czasu to wpadnę na dłużej;-)
 
reklama
A pytia mam do ciebie pytanie ty ostatno mówiłaś o oddychaniu tak jak dyszy pies proszę cię wytłumacz mi co to daje i jak to robić dokładnie plis
 
Witam po dłłłuuuuuugiej nieobecności :-)

Wpadłam się tylko przywitać i zmykam do maluszka:-) jak tylko znajde wiecej czasu to wpadnę na dłużej;-)

Noooo WITAJ KOCHANA!!! Jak znajdziesz chwilkę to zajrzyj do nas!

Agatkas - u mnie oba porody zaczęly się właśnie takimi bólami jak na okres.
 
pytia- dzieki za informacje bo ja nie w temacie herbatkowym :)
Agatkas- ja mam takie bóle od 2-3 dni..i w sumie boli jak cholera bo az sie budze ale z bananem na mordzie haha bo podobno to właśnie przepowiada poród..
 
Cześć dziewczyny :-)


Moja mała Maruda wreszcie usnęła więc moge do Was zajrzeć:-)

Renia ciesze sie , że już jesteś w domku.
Ewuska GRATULACJE!!!


A my w piątek jedziemy już do Starachowic i nie mogę się doczekać.
Mój M bierze wolne od czwartku więc do pracy jeszcze jutro a potem w odmciu będziemy razem !!:-) No i szukamy pracy.


Dziewczyny w dwupaku dacie radę wierzę w Was.
A mamusiom życzę wytrwałości bo wiem jak jest ciężko gdy noce nie przespane ...:sorry:
 
Agatkas ja już myślałam, że kolejkę nam tu poprzestawiałaś;-).
Ja piję liście od ok tygodnia, więc myślę, że też spokojnie możesz.


Witam po dłłłuuuuuugiej nieobecności :-)

Wpadłam się tylko przywitać i zmykam do maluszka:-) jak tylko znajde wiecej czasu to wpadnę na dłużej;-)

Witaj kochana.
Jak znajdziesz chwilkę zaraz nam napisz jak się czujesz.

Marzycielko podładujcie akumulatory!

Ja takie bóle jak na okres też mam, ale nic mi przy tym nie twardnieje... :baffled:
Mam strach, że jak się TE właściwe skurcze zaczną, to nim się zorientuję będzie już za późno na jazdę do szpitala...

Jedyne zmiany jakie zauważyłam to:

* w dniu wczorajszym moja psina usiłowała mi wręczyć łapówkę :-D
* kot oszalał ( robi piruety)
 
Agatkas - u mnie oba porody zaczęly się właśnie takimi bólami jak na okres.

O jak by było miło tak za tydzień np urodzić:):)

Muszę chyba spakować w końcu tę torbę:)

Edee witaj Słońce:)!!!!

Zapominajka ja tam jeszcze dzisiaj się nikomu w kolejkę wpychać nie będę, ale jeszcze trochę i chyba będę miała taką nadzieję:):):-D

Aaaa i faktycznie Misiówki nie widać, ale ona ma teściową u siebie:) A ja nadal cały czas myślę o Paoli....
 
reklama
A w ogóle to już mam strasznie obolały ten mój brzuchol:( Szczególnie u góry, tak pod biustem, czasem nawet nie mogę tam dotknąć tak boli...

Właśnie się załamałam:baffled:
Ja myślałam, że mnie tak boli przepona/serce, i teraz mnie oświeciło.
Zaczynam byc pewna, że razem z opadnięciem brzucha wypadł mi mózg...
Jestem zażenowana swoją bezmyślnością:dry:
 
Do góry