reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Fajnie tylko ,że nam brakuje 3 dni od zamknięcia 36 tc:no:. wiem ,ze mały będzie z nami wcześniej bo mam rózne problemy, głównie tarczyca, ale tak szybko no nie wiem. Mam jeszcze nadzieje ,że się wszystko uspokoi.
To idę pakować, BUUUUU!!
 
Witam się z ranka

Jak zwykle coś się dzieje, czyżby tym razem wysyp przedweekendowy?

Agacia, serdecznie gratuluję szczęśliwym rodzicom. Życzę zdrówka dla mamusi, tatusia i synusia.

Pytia, trzymam kciuki, żeby szybko poszło i dzięki za relację na żywo. powiem Ci ze dzielna jesteś, mąż śpi, a ty się kulasz po domku ze skurczami. Ja chyba wymięknę i jak zacznie sie coś dziac, to do szpitala.

Moniawycint, za Ciebie też trzymam kciuki, zeby szybko i w miarę bezboleśnie sie wszystko potoczyło i wychodzi na to, że dzisiaj znów dołącza do nas nowe dzieciaczki.

Musia100, krzyżuj nogi i nie puszczaj, może cos to pomoze:-D:-D:-D,
a tak poważnie to spakuj tą torbę, bo różnie moze byc.

Moja torba spakowana stoi od ukończenia 36 tygodnia i nic, a założę sie że jakbym nie miała nic naszykowane, to już by było po:-D
A tak na poważnie, to pobolewa mnie brzuch jak na okres, a śluz to wycieka mi od dobrego tygodnia albo i dłużej, ale to nie galaretka, więc nie wiem czy to czop?.
Chyba na mnie też nadejdzie pora:eek:, może w niedzielę, tatuś miał by prezent imieninowy.
 
hej.

Od wczoraj probuje usiasc do komp ale nie mam kiedy...
chce wam napisac opis porodu ale co siadam to Tycik w ryk i koniec dobrego ;-)chyba zaczne pisac w notatniku na raty i wkleje jak napisze calosc:tak:

Jestem nie na bierzaco co do rozpakowanych wiec prosze o wyslanie mi na priv
 
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Pytia !!!!!!! miałaś poczekać na mnie, Ty mnie chcesz kobito z rana na zawał ściągnąć ?????
:szok::szok: Ale pokazałaś :szok: prosiłam, żebyś poczekała na mnie :zawstydzona/y::zawstydzona/y:, i co?? teraz sama będę rodzić :crazy::-D:-D:-D:-D
No cóż wyprzedziłaś mnie o te kilika dni :tak::-D:-D:-D, ale nie jestem zła :-D:-D:-D
Życzę Ci z całego serducha, żeby Kasia (nasza gina) była z Tobą przy porodzie, i żeby poszło szybko , sprawnie i jak najmniej boleśnie:tak:
 
Dodam skromnie , że my z Pytią rodzimy w tym samym szpitalu ;-):tak::-D:-D:-D:-D (zresztą w tym samym mieście też mieszkamy) :-):-)
 
dzien dobry brzuchatki:tak::tak::tak::tak: z samego rana takie wiesci:-D:-D:-D:-D znow jakis taifun przeszedp po grudnioweczkach i idzie rozpakowywaniwe hurtem:-D:-D

Agatko ogromne gratuacje!!!!!!!!!!!!! :tak::tak:

a brzuchatkom ktore wlasnie smignely na porodowke zycze szybkiego i w miare bezbolesnego porodu:tak::tak::tak:

kurcze tak sobie teraz przypomnialam ze agatka pisala ze polozne mowily ze jej to napewno przejdzie ze to taka reakcja po fenoterolu a tu masz niespodzianki=a:-D:-D:-D:-D


 
reklama
Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich nowo-narodzonych dzieciaczków aby zdrowo sie chowały i duże rosly!!! :-)

ja od dwóch dni chodze tak zła że mam ochotę zakopać sie pod ziemię i nie wychodzić :baffled:
 
Do góry