reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Edee jak bedziesz pisala do pyti przekaz pozytywne fluidy ode mnie zeby szybciutko i wmiare bezbolesnie urodzila;-)

ja mam natomiast wiadomosci od Agaci :
Czujemy sie dobrze .Mateuszek jest malutki ale dostal 9 punktow. Wazy 2510 i mierzy 47 cm. Dziekuje za pozdrowienia. Acha jak wam opisze moj porod to padniecie. Jest co opowiadac.Mam nadzieje ze w piatek bedziemy juz w domu. A przeziebienie niestety nie minelo.Trzymajcie sie cieplutko.
 
Wiadomość od Pyti

"Na razie rozwarcie 3 centymetry, skurcze trochę ustały. "

Trzymamy kciuki Pati :-)
Kochana, jak bedziesz pisała do Pytii, to przekaż jej nasze pozdrowionka i życzenia szybkiego porodu.

ja mam natomiast wiadomosci od Agaci :
Czujemy sie dobrze .Mateuszek jest malutki ale dostal 9 punktow. Wazy 2510 i mierzy 47 cm. Dziekuje za pozdrowienia. Acha jak wam opisze moj porod to padniecie. Jest co opowiadac.Mam nadzieje ze w piatek bedziemy juz w domu. A przeziebienie niestety nie minelo.Trzymajcie sie cieplutko.
Dagulla, dzieki za wieści.
prosze o pozdrowienie Mamusi i Synusia
 
Agacia wielkie gratulacje!!!!!

Pytia trzymam kciuki tak mocno że aż mi zbielały:)

Moniawycint - powodzenia!!!

Musia skup się i spakuj, jakby co to będziesz miała na "zaś":)

Cyprysiowa witaj spowrotem!!!!

Edee a wiesz że u mnie na szkole rodzenia jest para, która się zdecydowała u nas w miescie rodzić zamiast u was:) A raczej słyszałam że tendencje są odwrotne:)

Dagulla dzięki za informacje:) No to sobie poczytamy co tam Agacia zmajstrowała przy porodzie:) Faktycznie malutki jest naprawdę malutki, ale ważne że zdrowy!!!

A ja właśnie wstałam, ale miałam głupie sny że 10 lat w śpiączce byłam i się potem obudziłam...masakra.
 
Edee jak bedziesz pisala do pyti przekaz pozytywne fluidy ode mnie zeby szybciutko i wmiare bezbolesnie urodzila;-)

ja mam natomiast wiadomosci od Agaci :
Czujemy sie dobrze .Mateuszek jest malutki ale dostal 9 punktow. Wazy 2510 i mierzy 47 cm. Dziekuje za pozdrowienia. Acha jak wam opisze moj porod to padniecie. Jest co opowiadac.Mam nadzieje ze w piatek bedziemy juz w domu. A przeziebienie niestety nie minelo.Trzymajcie sie cieplutko.

Oczywiście, że ją Pozdrowię :tak:, od Was Wszystkich ;-)

A Ty, Pozdrów Agatkę i życz jej szybkiego powrotu do domku i na forum bb ;-):tak::-), w końcu ma się czym pochwalić :-D:-D
 
Agacia wielkie gratulacje!!!!!

Pytia trzymam kciuki tak mocno że aż mi zbielały:)

Moniawycint - powodzenia!!!

Musia skup się i spakuj, jakby co to będziesz miała na "zaś":)

Cyprysiowa witaj spowrotem!!!!

Edee a wiesz że u mnie na szkole rodzenia jest para, która się zdecydowała u nas w miescie rodzić zamiast u was:) A raczej słyszałam że tendencje są odwrotne:)

Dagulla dzięki za informacje:) No to sobie poczytamy co tam Agacia zmajstrowała przy porodzie:) Faktycznie malutki jest naprawdę malutki, ale ważne że zdrowy!!!

A ja właśnie wstałam, ale miałam głupie sny że 10 lat w śpiączce byłam i się potem obudziłam...masakra.


Ja przez jakiś czas rozważałam poród w Bielsku, ale jednak zostało na Cieszynie:sorry:, a to raczej ze względu na Naszą ginkę, co nas z Pytią prowadzi ;-), super babeczka :tak:. A teraz jak ma być przy mojej cesarce to już wogóle.... żyć nie umierać :baffled::-D:-D:-D:-D


A Pati Pozdrowię od Wszystkich cioć forumowych :tak:, bez obaw ;-):-D:-D
 
hej dziewczyny
Na wstepie:

pytia i moniawycint 3mam kciuki!!!!

musia powodzenia!

A ja jestem zła!!! Dziś w nocy dostałam silnych bóli po seksiku i juz myslałam że się zaczęło...bolało tak że nie dałam rady leżeć więc najpierw chodziłam a potem siedziałam na pufie i się bujałam prosząc moje dziecko żeby to było dzis w nocy....ale moja córka zrobiła Nas w h*** i po godzinie bóle przeszły jak ręką odjął....:-( Zaraz jadę na ktg to zobaczymy co sie dzieje.....Buziaki
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny
Na wstepie:

pytia i moniawycint 3mam kciuki!!!!

musia powodzenia!

A ja jestem zła!!! Dziś w nocy dostałam silnych bóli po seksiku i juz myslałam że się zaczęło...bolało tak że nie dałam rady leżeć więc najpierw chodziłam a potem siedziałam na pufie i się bujałam prosząc moje dziecko żeby to było dzis w nocy....ale moja córka zrobiła Nas w h*** i po godzinie bóle przeszły jak ręką odjął....:-( Zaraz jadę na ktg to zobaczymy co sie dzieje.....Buziaki


Yoka ale ta nocka to chyba takie preludium i zobaczysz, że do jutra nie wytrzymasz w dwupaku:-)

Pytia, Moniawycint trzymam mooocno kciuki:tak:

Kurdę.....z jednej strony się cieszę, że się tak rozpakowujemy, a z drugiej smucę-bo zostanę w końcu sama na polu do rodzenia...ja też już bym chciała URODZIĆ:-:)-p
 
Do góry