reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Yoka ja "pierdziule" nieeźle Cię załatwili z tym wózkiem, mam nadzieję, że zdążą zamówić nowy bo Ty lada moment wózek będziesz potrzebować
i jak tu polegać na innych:no::no::no:

Ja nadal czekam na moją pościel z Feretti którą chcę podmienić, Pani w sklepie mówi ze ciągle czeka na odpowiedź od producenta, niby umówiłyśmy sie ze do końca listopada zostanie sprawa załatwiona ale jakoś w to nie wierze....musze wymyslec jakiś plan awaryjny:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Yoka, ja tez mam wrazenie, ze mojego męża wszystko bardziej interesuje niż ja i mały. Az się boję co będzie jak sie dzidzia urodzi, pewnie wszystko będzie na mojej głowie. Z facetami ......najlepiej wymienic na nowszy(lepszy) model:-)
 
Yoka ja "pierdziule" nieeźle Cię załatwili z tym wózkiem, mam nadzieję, że zdążą zamówić nowy bo Ty lada moment wózek będziesz potrzebować
i jak tu polegać na innych:no::no::no:

Ja nadal czekam na moją pościel z Feretti którą chcę podmienić, Pani w sklepie mówi ze ciągle czeka na odpowiedź od producenta, niby umówiłyśmy sie ze do końca listopada zostanie sprawa załatwiona ale jakoś w to nie wierze....musze wymyslec jakiś plan awaryjny:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A jaka masz posciel feretti na wymianę???
 
Co do wózka to już nic nie da się zrobić....to była limitowana edycja więc mogę zapomnieć....musiałam zdecydować się na inny kolor....wybrałam zielony :tak:
X-lander

A co do mojego Z to same powiedzcie....jestem na ostatnich nogach....ciśnienie skacze,nogi spuchnięte umawiałam się z nim wcześniej że w sobotę pojedzie do mnie do pracy odebrać wózek i fotelik bo juz najwyższy czas....a on mi wczoraj że nie pojedzie bo jakiś montaż ma...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: to k.....a!!!! sama mam se na plecy to zarzucić i przytachać??!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wszystko jest ważniejsze odemnie i dziecka!!! Normalnie najchętniej to bym chciała żeby sie wyniósł do swojej mamuski!!! ale ponieważ mieszkamy u mojej babci to pomimo wszystko nie mam sumienia go wyrzucić żeby nie dać mu do zrozumienia że nie jest u siebie....

Mi się osobiście bardzo podoba ten kolorek :tak:
Czego nie powiem o zachowaniu Twojego "męża":wściekła/y:, ja też uważam, że teraz to nie powinno być żadnej ważniejszej rzeczy od Ciebie i Oliwki :tak:, postaraj się jakoś przymknąć na to oko, bo szkoda takich nerwów, szczególnie w tych ostatnich dniach;-)
Trzymam kciuki, żeby wszystko wróciło do normy :-) *
 
Yoka, ja tez mam wrazenie, ze mojego męża wszystko bardziej interesuje niż ja i mały. Az się boję co będzie jak sie dzidzia urodzi, pewnie wszystko będzie na mojej głowie. Z facetami ......najlepiej wymienic na nowszy(lepszy) model:-)
No ja sobie własnie wymieniłam....rozwiodłam się po 10 latach związku i związałam na nowo i proszę!!!! To chyba jakaś kara od Boga!!!!:wściekła/y: Jedyny i najwspanialszy w tej zmianie to cud jakim jest moja Oli pod serduszkiem....tylko co z tego jak ma takiego po.......ego ojca :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Yoka nie dziwie sie ze jestes wsciekla, tak sie cieszylas na ten wózek. Ale zielony tez sliczny:-) A facetem sie nie przejmuj, przeciez nie wolno sie nam denerwowac.Emocje opadna i bedzie dobrze. Szkoda ze wszystko zwalilo sie w twoje urodzinki:-(

Co do ruchów to mi polozna nie kazala liczyc, pyta oczywiscie zawsze czy czuje małą. Zresztą mala tak szaleje ze nie daje o sobie na chwile zapomniec:-)wiec sie nie martwie:-)

No i przyszedl ten dzien piatek co nie mam nic do roboty i z nudow mialam rodzic a tu cisza....;-)
 
Arlers - super, że remoncik szybko leci, ale uważaj na siebie, bo nie ma co szaleć!

Bliźniaki - i jak wyniki??

agawar - mam nadzieję, że wizyta przebiegnie pomyślnie, czekam na wieści!

Yoka - ode mnie też najlepsze życzenia!!! Dużo zdrówka, bo cudowna dzidzia lada dzień się pojawi!! Widzę, że dzisiaj ciebie dopadł gorszy nastrój, trzymaj się rybko, chyba trzeba to przespać, bo czasem nic nie poradzimy na te nasze nastroje... a z wózkiem faktycznie świntuchy, co teraz?

villemo - wszystko możliwe z tym uczuleniem, mam nadzieję, że już nie wróci i super, że wyniki dobre, oby tak dalej!!

tygrysek, super, że już powoli się lepiej czujesz, dbaj o siebie i kuruj się jeszcze!

Semiko - mój mąż kocha gitary, ale elektryczne, na akustycznych wcale się nie zna, to zupełnie inna para kaloszy... a sądzę, że chcesz kupić jakąś akustyczną właśnie, prawda? Co do ruchów dzidzi, mi powiedzieli, że powinno być 10 dziennie i to jest standard. Z książkami mam dokładnie to samo... jak mnie coś wciągnie to potrafię czytać 24 na dobę, a czasem nawet w trakcie książki się zatnę i nie mogę przebrnąć przez stronę miesiacami.

Madzienka - z tymi ruchami, to twój lekarz trochę nadwrażliwy, ale może to i lepiej!

Zapaminajka - połóż się w dzień na troszkę jak możesz, chociaż, żeby poleżeć!

ewelinac-d - hehehe, chyba każda ma jakieś objawy kochana, zapraszamy do lektury, hihihi. Na kiedy macie termin? Znacie płeć dzidzi?

ewelw - napewno mała miala zły dzień, skoro ty się czułąś nieciekawie, nie martw się, jak dzisiaj jest wszystko w normie to ok.
Ja miałam przebijany pęcherz płodowy na sali porodowej, nie czujesz tego, to rutynowe postępowanie. Nie przerażaj się tak, jakby nie było tej położnej, to byłaby inna, nikt cię nie zostawi na pastwę losu.

PAOLA - SPOKO, DLA MNIE TO UPŁAWY, MOŻE POWOLI CZOP CI SIĘ WYSUWA, TO WSZYSTKO, WODY JEŚLI ZATRUTE BYŁYBY ZIELONE, A JAK CZYSTE TO BEZBARWNE.
 
Yoka, ja tez mam wrazenie, ze mojego męża wszystko bardziej interesuje niż ja i mały. Az się boję co będzie jak sie dzidzia urodzi, pewnie wszystko będzie na mojej głowie. Z facetami ......najlepiej wymienic na nowszy(lepszy) model:-)

Nie przesadzjcie dziewczyny, może się boją tego co nadchodzi, napewno troszkę inaczej pojmują to co się z Wami dzieje.... troszkę wyrozumiałości także w drugą stronę...

Ja staram się jak moge, czytam ile moge, wszystko jak decydowałem co kupić, począwszy od wózka, skończywszy na pampersach poprzez ku... termometry, pościel, oilatum itp itd... a na koniec i tak dostaje tak samo po łbie od mojej Kluski jak Wasi od was.... może poprostu taki czas a nie że ewidentna ich wina??? :-):-)

Pozatym sie uśmiechnąć BRZUCHATKI :-D:-D:-D
 
reklama
Kupiłam sobie rożek Princes Pink, koleżanki z pracy postanowiły zrobić mi prezent i kupiły pościel ale Princes Orange, mówiłam im jaka a ona same nie wiedzą jak to sie stało ze kupiły inny kolor, najgorsze to ze nie maja już rachunku i licze tylko na uprzejmość Pani ze skłepu...........
 
Do góry