reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie kochane brzuchole!
Mamy się dziś o niebo lepiej niż ostatnio , kiedy pisałam, pomimo nieprzespanej nocy. Mam wysokie ciśnienie i to ono nie daje mi spać, ale mały troszkę się przekręcił i nie wypycha się ja kiedyś :happy2:. Może mu się jednak spodobało to mieszkanko. I skurcze się nieco uspokoiły, więc myślę , że wytrzymam jeszcze chwilkę.
Rozstępami nie ma co się martwić , gdzieś mi się rzuciło w oczy , że to są medale macierzyństwa. Prywatnie mam jednego takiego potwora na samym środku brzucha jeszcze po poprzednim razie jakieś 15 cm na 5 , ale wiem że potem będzie wyglądał jak taki trochę bardziej zmarszczony pępek. A jak nie to trudno nie popełnię samobójstwa ;-).
Mam pytanie- jak porozumieć się z położną z którą chciałabym rodzić?
czy to musi być ktoś pracujący w szpitalu?
pewnie macie już wszystko zaklepane, a może jest wśród nas ktoś kto może polecić konkretną osobę ( będę rodzić w Raciborzu)
Wiem ,że mam ciśnienie i wszystko może się skończyć na cc ale, co będzie jeśli mi się jednak uda?:baffled:
 
reklama
Dzien dobry mamuski...

Kresek wszystkiego najlepszego, Które to urodzinki?jesli mozna wiedziec:-)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, bedzie co czytac wiec czekam na relacje:-)

Mam jakies przeczucie ze Marzycielka sie rozdwaja, a my nic nie wiemy...:baffled:
 
Dziewczyny uchroniłyscie się przed tymi dziadoskimi rozstepami? Ja mimo szczerych chęci, codziennego smarowania niestety nie:-). Wyszły mi puki co na posladkach i udach, teraz tylko czekam kiedy pojawią się na brzuchu:-( ZAŁAMKA

Ja mam na pośladkach , udach , boczkach i brzuchu....ZAŁAMKA:-:)-:)-(

Dzien dobry :tak: mimo ze ladna pogoda, ze sa moje urodziny to ja obudzilam sie z placzem ....:-( ojj te hormony buzuja -mam nadzieje ze humor sie polepszy:tak: ps. od 5 rano boli mnie brzuch i nie wiem co sie dzieje :-( ps.2 czy macie problem z tetnem w ciazy bo ja od poczartku mam powyzej 100 a norma jest do 80!moja gin mowi ze sie czyms przejmuje itd a to nieprawda bo nagle serducho mi wali bez niczego:-(i troszke sie martwie jak bedzie z porodem i z moim serduchem :confused:


Wszystkiego Najlepszego :tak::-):-):-):-)


A ja nie urodziłam;-) Ale ta Pełnia to chyba dzisiaj będzie nie??
Może jeszcze coś sie wykluje haha??:-)
 
reklama
Witajcie Brzuchatki.
Ja dzisiaj miałam prawdziwie koszmarną noc, do tej pory spałam dobrze, ale dzisiaj przegięcie, chyba przez tą króciutką drzemkę w dzień. Poszłam spa o 23, a od 2 w nocy tylko przewracanie z boku na bok, o 5 rano wkurzyłam się zaparzyłam sobie meliskę, wypiłam i położyłam się spowrotem, zasnęłam przed 6, a o 7 znów sie obudziłam.:baffled:
Mogłam wstac i pogada z Agawar, bo ona bidulka też spa nie moze.:-)

Justyna, gratuluję udanego zakupu i super, ze Liwci też się podoba.

Villemo, Córeczkę masz boską, ale zrobiła mamusi niespodziankę.

Dagulla, Agawar, fajne sny.

Krasek, wszystkiego naj, naj, naj z okazji urodzinek i nie smuc się.

Ola 2in1, kawał super.

Misióweczko, kochana nie stresuj się, będzie ok, dopytasz położnej i powie Ci co i jak.

Zazdroszczę tym które mają dzisiaj wizyty i koniecznie zdawajcie relacje, co nowego u Maluszków.

Też liczyłam, że na którąś z nas pełnia podziała, ale coś cisza. Myślę, ze Marzycielka i Cyprysiowa dałyby zna gdyby coś się działo.

Na mnie pełnia zadziałała, ale nie tak jak trzeba, zamiast spokojnie spa, to wyłam do księzyca.:-D


 
Do góry