reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzien dobry :tak: mimo ze ladna pogoda, ze sa moje urodziny to ja obudzilam sie z placzem ....:-( ojj te hormony buzuja -mam nadzieje ze humor sie polepszy:tak: ps. od 5 rano boli mnie brzuch i nie wiem co sie dzieje :-( ps.2 czy macie problem z tetnem w ciazy bo ja od poczartku mam powyzej 100 a norma jest do 80!moja gin mowi ze sie czyms przejmuje itd a to nieprawda bo nagle serducho mi wali bez niczego:-(i troszke sie martwie jak bedzie z porodem i z moim serduchem :confused:

Zdrowia, miłości i pieniędzy!
Końskiego zdrowia, szczerego uśmiechu, zgrabniutkiego zadu - generalnie CZADU!
Najserdeczniejsze życzenia spełnienia marzeń, pomyślności, szczęśliwego życia i wielu jasnych i pogodnych dni

A co do tętna to ja mam takie samo jak Ty już od paru dobrych lata teraz w ciąży to jeszcze bardziej je odczuwam i mi przeszkadza. Najgorsze jest to że leżę i odpoczywam i nagle czuję że mi strsznie serce zaczyna walić sprawdzam ciśnienie a tu 100/50 a puls 100:szok: masakra. Też się trochę obawiam jak to będzie przy porodzie:-(
Agatkas ok to spuer zaraz Ci wyślę mój adres :-)
Agawar ja również mam rozstępy mimo smarowania i natłuszczania i niewiadomo co jeszcze drogimi kremami i tanimi oliwkami:wściekła/y:ale też mam tylko i aż na udach i pośladkach:-(mam zamiar z nimi dalej walczyć ale czy mi się uda kto to wie...
 
reklama
witajcie mamuśki z rana :-D
Do tych które chciałyby często zaglądac do swoich maluszków polecam to ;-) http://www.humorek.com.pl/c143/w/04.jpg

:-D:-D:-Ddobre:-):-):-)

Dziewczyny uchroniłyscie się przed tymi dziadoskimi rozstepami? Ja mimo szczerych chęci, codziennego smarowania niestety nie:-). Wyszły mi puki co na posladkach i udach, teraz tylko czekam kiedy pojawią się na brzuchu:-( ZAŁAMKA
ja niestety też nie uchroniłam sie przed rozstępami mimo smarowania, natłuszczania i kremowania:-( na szczęście są na pupie więc będzie można je ukryć, ale i tak mnie strasznie wkurzają :baffled:

Krasek najlepsze życzonka urodzinowe !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam brzychaciorki kochane......:-)

Pełnia....i po pełni a u mnie ani skurczyku....haha...a tak czekałam aż mnie chwyci....:-)

agawar cudny ten pokoik.....ale pozostają mi tylko marzenia....;-)
jeśli chodzi o rozstepy to ja nie mam nic....a nie smarowałam sie kompletnie niczym bo mam zakaz od gina....i to jest właśnie przykład na to że jak maja sie pojawić to i tak sie pojawia nawet jak stosuje sie Bóg wie jakie kremy....a czasami nie stosując ich wcale da sie ich uniknąć.....a przecież mój brzuchol nie jest malutki...;-)

krasek wszystkiego naj...naj...naj!!!!
a co do tętna to ja tez od kilku ładnych lat mam zawsze powyżej 100.....
dagulla extra że z dzidzia wszystko ok....
 
krasek - Zdróweczka, spełnienia marzeń, pogody ducha i pełnej satysfakcji z macierzyństwa!!!!

ja juz wrocilam waga stanela w miejscu;-) tetno malego tez w normie polozna sie smiala ze wkoncu dziecko tez ma prawo sie zdenerwowac :-D
agawar ja mam rozstepy na cyckach ale naszczescie takie delikatne i dopiero od polowy 8 miesiaca a juz mialam nadzieje ze mnie to ominie i pewnie jeszcze mi gdzies wyskocza:sorry:

Super dagulla, że z dzidzią wszystko dobrze :)

U mnie z rozstępami pół biedy - po poprzedniej ciąży żadnego, teraz ze dwa małe. Ale na udach zrobił mi się cellulitis :wściekła/y: Mam nadzieję, że jak wrócę do swojej wagi i będę się smarować kremami to nie będzie aż tak widoczny. Może macie jakieś sprawdzone specyfiki na to badziewie?
 
a ja właśnie wróciłam z laboratorium, pisałam wam ostatnio że byłam w szoku bo ludzie przepuścili mnie bez kolejki... a teraz d..a czekałam w kolejce prawie dwie godziny:baffled: masakra...
 
ja niedawno wróciłam z badań :) było miło,na rozluźnienie nawet pielęgniarka opowiedziała mi kawał;-) :
"ciężarna na porodówce z bliźniakami...ale coś malcom sie nie spieszy do wychodzenia..nie wiedza czy wychodzic, czy nie, czy będzie im tam dobrze, czy rodzice bogaci , bo w brzuszku tak cieplutko i przytulnie..no więc wpadli na pomysł ze będa losować,ten który przegra wyjrzy, wróci i powie co widział...wylosowany wychyla nosek i ciach spowrotem...
ten pierwszy sie pyta: i co i co?warto wychodzic?
na to drugi: staryyy, wychodzimy,super, rodzice bogaci, na zewnątrz ciepło, ja tytlko nosek wychyliłem a oni juz mnie futrem okryli :-)
villemo(pardom za gafe, ale źle spojrzałam i stąd pomyłka w nicku :p ) - padłam z Twojej córy :-D to ci dopiero niespodziankę zrobiła
agawar - ja niestety mam meeega rozstępy :-:)baffled: największe mam na boczkach...jakby mnie ktoś pociął :baffled: no i nooogi...mam wrażenie ze wszystko poszło własnie w nie....bo wygladaja tragicznie
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!!!!

Wszystkie w dwupakach??:-pMarzycielka co u Ciebie???
U mnie kolejna bardzo spokojna nocka!!!!!
Dzisiaj wizyta u ginki o 15.30, zobaczymy czy coś kroi się w najbliższych dniach...:tak:

Villemo boska ta Twoja córcia:-D

Krasek wszystkiego najlepszego!!!!:-)

Agawar u mnie rozstepów brak:laugh2:...na szczęście, licze że juz mnie ominą:zawstydzona/y:

Miłego dzionka brzuchatki!!!!
 
ja niedawno wróciłam z badań :) było miło,na rozluźnienie nawet pielęgniarka opowiedziała mi kawał;-) :
"ciężarna na porodówce z bliźniakami...ale coś malcom sie nie spieszy do wychodzenia..nie wiedza czy wychodzic, czy nie, czy będzie im tam dobrze, czy rodzice bogaci , bo w brzuszku tak cieplutko i przytulnie..no więc wpadli na pomysł ze będa losować,ten który przegra wyjrzy, wróci i powie co widział...wylosowany wychyla nosek i ciach spowrotem...
ten pierwszy sie pyta: i co i co?warto wychodzic?
na to drugi: staryyy, wychodzimy,super, rodzice bogaci, na zewnątrz ciepło, ja tytlko nosek wychyliłem a oni juz mnie futrem okryli :-)
Pytia - padłam z Twojej córy :-D to ci dopiero niespodziankę zrobiła
agawar - ja niestety mam meeega rozstępy :-:)baffled: największe mam na boczkach...jakby mnie ktoś pociął :baffled: no i nooogi...mam wrażenie ze wszystko poszło własnie w nie....bo wygladaja tragicznie
:-D:-D:-D:-D:-Dhahahaha:-D:-D:-D dobre:-D
 
reklama
Dziekuje za życzonka ;-) no ja tez od kilku lat mam podwyzszone tetnoo ale w ciazy czesciej mi to dokucza;/ i denerwuje mnie to ze moja gin nic z tym nie robi i ciagle gada ze to od stresu ....zal:confused: ciekawe jak przy porodzie to odczuje i czy wszzystko bedzie w porzadku :-(
 
Do góry