reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witam mamuśki w piękny listopadowy dzionek:} u mnie słoneczko świeci aż miło :-)

Krasek wszystkiego NAJ NAJ NAJ:*

No a ja juz od rana na nospie, brzuszek mi tak twardnieje,ze szok....teraz to juz nawet nie na spacerku....nie dobrze....
co do Marzycielki to moze sobie wykrakała tą pełnie....:tak:oby wszystko było u niej i Cyprysiowej dobrze....kurcze musze isc na zakupki i do lekrza sie wepchnac gdzies na wizyte....a tak nie chce mi sie czterech literek moich ruszyc....
 
Witajcie Brzuchatki.
Ja dzisiaj miałam prawdziwie koszmarną noc, do tej pory spałam dobrze, ale dzisiaj przegięcie, chyba przez tą króciutką drzemkę w dzień. Poszłam spa o 23, a od 2 w nocy tylko przewracanie z boku na bok, o 5 rano wkurzyłam się zaparzyłam sobie meliskę, wypiłam i położyłam się spowrotem, zasnęłam przed 6, a o 7 znów sie obudziłam.:baffled:
ja też dziś nie najlepiej spałam, budziłam się co godzinę siusiu i wogóle nie mogłam jakoś spać:-( ale tak to juz jest w tym 9 m-cu... jeszcze troszke musimy sie pomęczyć :tak:
 
Dobra laseczki zbieram się na te zakupki.....troszkę motywuje mnie śliczna pogoda...i to ,ze muszę skorzystać póki nospa działa:p hahahah

Marzycielka a ty sie kochana melduj co jakis czas,bo jak juz Cie za dlugo nie ma to sie domysly zaczynaja:p hahaha
 
reklama
Justyna to mamy podobne gusta:tak:Ja mam gondolę i oddzielnie fotelik-i mam nadzieję, że u mnie też się sprawdzi jak u Twoich koleżanek.To wstawiaj fotki Twojej bryczki:-)

ja kupiłam w końcu quinny speedi !! póki co na strychu zapakowany stoi ale po Twoje przygodzie jak mi powiedzieli zeby w pudłach zostawiłą to wolałam zaraz sprawdzic poza tym ciekawość by mnie zżarła :-D



.
Mam pytanie- jak porozumieć się z położną z którą chciałabym rodzić?
czy to musi być ktoś pracujący w szpitalu?
pewnie macie już wszystko zaklepane, a może jest wśród nas ktoś kto może polecić konkretną osobę ( będę rodzić w Raciborzu)

witaj !!! ja jak nie zdąze urodzić do konca listopada to łasnie na do Raciborza pojade bo tam gdzie chce rodzic bedzie remont od 1 grudnia !! Ale nie mam pojęcia jak z ta położną !!


Justyna, gratuluję udanego zakupu i super, ze Liwci też się podoba.


no tez sie ciesze !!
a ja dzis w pracy oczywiście powiedz ze też jesteś zeby mi raźniej było :-D
 
Do góry