reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

A mi się dziś śniło, ze rodziłam. Tzn. miałam urodzić ale jakoś nie mogłam. Odeszły mi wody i położna dała mi znieczulenie a ja nie miałam skurczy - nic. Chodziłam sobie normalnie i się wkurzałam, ze jeszcze nie rodzę.

Wam się tak wszystkim śpieszy żeby urodzić a ja muszę wytrzymać do 22.11 bo mam urodzić mężowemu strzelca :-)
Ale póki co oprócz snów o rodzeniu - cisza. Żadnych objawów.

I witam nową grudnióweczkę!!!
 
reklama
Będzie mały rozrabiaka i wiercipięta. Imiona wybraliśmy z mężem po moim tacie i jego- będzie
Michał Tadeusz może niezbyt odlotowe ale, takie się nam podobają. I starsza córcia też ma imię odziedziczone -Klara po mojej ukochanej babci .
 
Musia mój synuś miał być na początku Tadeusz Michał :-) Pierwsze po dziadkach a drugie po mężowym. Ale zostało troszkę zmienione i będzie Jan Tadeusz. :-)

Spadam na pocztę i później na kebab :cool2: bo zwariuje jak nie zjem czegoś niezdrowego :tak:

Odezwę się później.

A i cieszę się, że poprawiłam Wam humorki wczorajszym żarcikiem. My z Miskiem również nie mogliśmy się uspokoić przez dobre pół godziny.
 
Witam

Na wstepie chciałam podziękować mamusi która umieściła historyjke z abażurem:-) usmiałysmy się,popłakałyśmy się i wszystko w jednym- humor poprawiony:-D

witam też nową mamusie.

My dzisiaj mamy wizyte u gina ale dopiero na 20!więc zdam relacje po 22 lub jutro

całuski wam przesyłam a najbardziej ściskam te ze złym humorkiem na poprawe
 
Takich dokładnych scenek nie miałam w śnie ale z tego co paiętam to śniło mi się ,że kogoś chciałam zabić ale nie pamiętam kogo tylko pamiętam że kogoś goniłam z śrubokrętem :-D

:-D:-D:-D:-D:-D:szok:

Dzień dobry :-) zasnelam ok 3 na szczescie obudzilam sie po 9 :) i odrazu zajrzalam do lodowki po truskawkowa maslanke ,mniam> od wczoraj mialam na nia ochote eheheh :zawstydzona/y:mam nadzieje ze dzisiaj humorek bedzie lepszy niz wczroaj aa czeka mnie do napisania glupia praca semestralna z Zuza damy rade, a coooo :-pps. wczoraj tk bardzo bolal mnie kregoslup to mamuska posmarowala mnie ketonalem i odziwo odrazu przestal czy mozna stosowac w ciazy ta masc??

Nie wolno KETONALU bo to bardzo silny lek przeciwbólowy!

Witam!
Ja też jestem grudniowa - termin na 28 . Zaglądałam do was czasami, ale tylko z boku i wreszcie się odważyłam odezwać. Siedzę w domu na zwolnieniu od kilku miesięcy ( na trzecim piętrze w bloku) i bardzo mi już brakuje towarzystwa. Skazano mnie za problemy z tarczycą więc mam prawie wszystkie ciążowe atrakcje:confused: plus bonusy:baffled:. Nie potrafię się jeszcze płynnie poruszać na forach ale liczę na wasze doświadczenie i fachowe porady. Nie pierwszy raz będę mamą- moja córcia właśnie skończyła 11 lat, ale tyle się zmieniło ,że wszystkiego muszę się uczyć od nowa i dobrze ,że się zmieniło bo wtedy było niefajnie:no: w szpitalach i ze wszystkim były kłopoty za to zdrowie miałam końskie. Mam nadzieję , że udzieli mi się wasz dobry nastrój i poprawi trochę samopoczucie. Pozdrawiam wszystkie mamusie i bobaski większe, mniejsze i te schowane też!

Witam serdecznie.


A my po śniadanku i zaraz lecimy się położyć a potem posprzątać..;-)
 
Myszqua - normalnie zjechałam, jak przeczytał tą twoją anegdotkę :-D:-D Ale mimo wszystko szkoda tego żyrandola...

mnie tez coś dzis brzuch boli. Do tego mam jakies dziwne przeczucia, ze dziś urodze.

No, iście "porodowo" zaczyna się nam robić - sny, przeczucia, skurcze i rozwarcia. To już zapowiada rychłą rozsypkę grudnioweczek :-)

Pytia - dzwoniłam do pracy do księgowej - powiedziała, że z socjala mi się należy na święta. My dostajemy 380zł. (...)
No bo ja się strasznie boję nacinania:no::no::no: (no i potem tego zszywania:no::no::no:), robię ćwiczenia kegla i masaże krocza. I co jeszcze?
Dziewczyny - jak mi się skończył 36 tc. to ja już mogę pić tą herbatkę z malin? Pije już któraś z Was? Ile razy dziennie?
A robicie masaż krocza? Jaki macie przepis na "emulsję do masażu"?

To po kolei - kaskę całkiem niezłą (jak na szkołę) dostajecie na te święta. U nas tak dobrze nie jest, ale przyzwyczaiłam się już, że w szkolnictwie wszystko kiepskie, jeśli chodzi o finanse.
Oprócz masaży i ćwiczeń to chyba nie więcej nie da się zrobić w sprawie nacinania. Ja też się masuję już od 34 tygodnia. Używam olejku migdałowego, takiego:
http://www.aquavitae.com.pl/product-...ych-50-ml.html i może to subiektywne odczucie, ale ma wrażenie, że mięśnie faktycznie stają się coraz bardziej podatne.

Odnośnie herbatki z malin, to też się zastanawiam, kiedy zacząć pić. Mówią, że odo 36 tygodnia, więc dla mnie od soboty, ale sama nie wiem, bo wolałabym skończyć przynajmniej 37 tygodni, żeby rodzić. A nie wiecie, jak szybko herbatka działa, tzn. po jakim okresie picia pojawia się rozwarcie?
Cyprysiowa - u mnie przepis na parzenie na opakowaniu mówi, że jedną łyżkę stołową zalewa sie szklanką wrzątku i odstawia na 10-15 min. do zaparzenia. Ale nie wiem, czy pije się raz dziennie czy więcej, bo nic nie wspominają o tym :confused:

Musia - witamy cieplutko na grudnióweczkach :-)

Wam się tak wszystkim śpieszy żeby urodzić a ja muszę wytrzymać do 22.11 bo mam urodzić mężowemu strzelca :-)

No to nasi faceci mogą sobie łapki podać. Mój mi zapowiedział, że przed 22 w ogóle mnie na porodówkę nie zawiezie, ma być strzelec i koniec, bo on tez jest strzelec. Ma urodzinki 24 list., więc ginka mówiła mi, że zaprasza mnie wtedy na porodókę :-D
 
Villemo, no to nieźle swego chłopa załatwiłaś:-D

Anoli, odpoczywaj sobie bidulko, unas dzisiaj taka pogoda pochmurna, ze też bym się najchętniej położyła, ale jeszcze ze 2 godzinki w pracy posiedze i potem moze sie w domku położę, tyle, ze zaplanowałam robic dzisiaj rybke po grecku i niew iem jak to z tym leżeniem będzie, pewnie nie znajde czasu.:-D

Agatkas, dzieki za wieści od Agaci, dobrze, ze wszystko u nich ok.

Musia100, witaj wśród nas i pisz jak najczęściej.

Morbital, powodzenia na wizycie i koniecznie daj zna co i jak.

Myszqa, to może tak fajnie rodzi bez skurczy, nie bedzie bolało:-D
A jak tam Twoje wyniki?

Moje przed chwilą odebrał mi brat i jestem zadowolona, bo hemoglobina poszła do góry, moze już nie będe musiała bra tego żelaza okropnego:baffled:
Wyniki moczu też super.
A HBS antygen ujemny, więc chyba dobrze, nie wiem, miałyscie to robione?
 
reklama
Do góry