reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Czesc mamuśki.

Co do malinowej herbatki to podajcie mi dziewczyny ktore macie sposób zaparzania. Bo ja mam ten na wanne. :baffled:

Pile ogladalam juz tyle razy ze wczoraj jak sie zaczynala stwierdzilam ze ide spac.

Co do nocek to mialam pare tych nieprzespanych a teraz znowu sypiam ok- tylko sie budze pare razy do wc.

Dzis mi sie snilo ze pojechalam do Warszawy do mojej cioci (do Legionowa dokladnie) i nie zdazylam na 16 na ktg, pedzilam do domu, probowalam sie dodzwonic zeby przelozyc na inna godz. to ktg... koszmar normalnie.

dagulla o ktorej idziesz? codo przytycia to ja stoje w miejscu od dluzszego czasu, mam 17-18 kilo do przodu
 
reklama
do mojego lekarza to najlepiej przed 17 bo wtedy jest tylko pare kobietek ale chyba pojde juz po 15 bo nie wytrzymam tak dlugo a tak przynajmniej bede wiedziec czy tetno sie unormowalo i bede siedziec pewnie ze 2 godziny zeby do lekarza sie dostac:sorry2:
 
witam!!!
CYPRYSIOWA,DAGULA trzymam za was dzisiaj kciuki wszystko będzie ok!!!
MYSZQA to było super już dawno się tak nie uśmiałam.


U nas wszystko spoko,ja nawet się jeszcze wysypiam pomimo że budzę się co chwila ale zaraz zasypiam humorki mnie też jakoś ostatnio omijają oby tak dalej!!!

no dziewczynki może zaczynamy już się powoli rozdwajać to będzie weselej???
 
Napisałam smska do Ani i odpowiedziała, ze jest jeszcze w "dwupaku", ale ma problemy z internetem i nie ma jak pisac. Dzisiaj jedzie do kardiologa, bo cos nie tak z pulsem, no i ma pokazac jakies wyniki na tarczycę, od 3 tygodni strasznie puchnie. Obiecuje, ze niedługo się odezwie.
 
Cyprysiowa pol godzinki to jeszcze nie tak zle ale jakbym miala wytrzymac te pare dni co ty to ja niewiem jak ja juz teraz schizuje bo niebylam zdenerwowana jedyne co to ,to ze weszlam odrazu jak przyszlam ale z drugiej strony prawie zawsze tak bylo teraz kazaly mi najpierw posiedziec 10 min i potem wejsc na ostatnim usg tez mu tak skakalo ale potem sie unormowalo i myslalam ze ja sie denerwuje a np nieczuje tego bo raczej niebylam zdenerwowana:sorry2: (ale namotalam) mam nadzieje ze puzniej bedzie oki:tak:
 
ehehhe na koniec ciazy dostalam jakies dziwne mdlosci ....fuj to chyuba po tej maslance truskawkowej:-) a myslalm ze juz mam ten okres ciazy za soba :confused:
 
ehehhe na koniec ciazy dostalam jakies dziwne mdlosci ....fuj to chyuba po tej maslance truskawkowej:-) a myslalm ze juz mam ten okres ciazy za soba :confused:
No ja też ostatnio mam jakieś dziwne mdłości... Wczoraj nawet wymiotowałam... Ale też zależy od dnia - dziś super ok.
No... szykuję się na zakupki... papapa
 
reklama
Dzień Dobry Mamuśki:-)

Ja dzisiaj nockę miałam w porządku, obudziłam sie tylko raz do toalety i troszkę nie mogłam usnąć-ale jakoś nie za długo:tak:

Agawar czy to oznaka zbliżającego się porodu to nie wiem-ale jak się śni czysta woda to spotka Cię jakieś szczęście w najbliższym czasie-więc może Dzidzia się pospieszy:happy2:Co do przeczucia, że dzisiaj może urodzę to też tak czasami mam, szczególnie właśnie wtedy gdy coś mnie pobolewa-więc myślę, że to takie SAMO SIĘ NAKRĘCANIE:-)

Zozakoza masz rację z tym rozdwajaniem-to może zaczniesz:-DA reszta weźmnie przykład:-D

Co do nieobecności dziewczyn to zauważyłyście, że od pewnego czasu nie widać AGACI82 - terminy miałyśmy zblizone na ok.10 grudnia-ale Agacia miała problemy ze skurczami i rozwarcie......:baffled::baffled::baffled:Ma któraś do niej jakieś namiary?Czy może ja coś przeoczyłam?

A tak wogóle mam pytanie-ile ważyły wasze pociechy w 34 tyg.bo moja Mala 2 kg i wydaję mi się, że mało?

Miłego Dzionka;-)
 
Do góry