reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Aż boje się pomyśleć o pisaniu pracy. Co prawda obrona jest w pryszłym roku ale miałam ambitny plan oddać przynajmniej jeden - dwa rozdziały w październiku. Marnie to widzę, tym bardziej że nie mogę się na niczym skoncentrować :-(
 
reklama
Agawar ja jeszcze w sumie nic nie zakupuje - cząstkowo jak mi coś wpadnie w oko. Ale moja teściówka kupiła ostatnio piękny sweterek....wprost na dziewczynke, po czym uznała że na chłopca też będzie dobry bo przecież niemowle i tak nie rozpoznaje kolorów:-)
 
dziewczyny mam problem z moją ginką, tzn. już wyjaśniam; na ostatniej wizycie byłam 02 lipca, w międzyczasie byłam jeszcze na usg ale to u innego lekarza i to było tylko usg, na początku miesiąca 05 sierpnia wybrałam się jak co miesiąc na kontrolną wizyte i tu zoong:dry: gabinet nieczynny do końca tygodnia:baffled:, dodam że chodzę na wizyty prywatnie i że moja ginka miała urlop w połowie lipca dwa tygodnia (o którym mnie poinformowała w czerwcu, żebym zdążyła z wizytą w lipcu) pomyślałam że może coś jej niespodziewanego wyskoczyło, może jakiś dyżur w szpitalu czy coś takiego, poszłam więc w tym tygodniu i znów "pocałowałam klamkę"-gabinet znów nieczynny do końca tygodnia :wściekła/y:
nie wiem co mam robic:confused: zmieniać lekarza czy poczekać jeszcze do nastepnego tygodna:confused: tylko czy w nastepnym tygodni znów jej sie cos nie odwidzi i nie zamknie gabinetu
jestem w kropce...
 
Cześć wszystkim

ja mam nadzieję że i u mnie lekarz się nie pomylił bo mam typowe ciuszki na dziewczynkę:baffled:, mojej siostrze powiedział że będzie dziewczynka a jest Fabianek:-D
trochę się boję.

Zbieram się do pracy - miłego dnia życzę pa
 
dodam jeszcze że moja "cudowna" teściowa musiała skomentowac, jak zwylke zreszta, że co ja sie tak unosze przecież nie muszę byc na wizycie co miesiąc i po co wogóle te wszystkie badania :wściekła/y: ona jak była w ciąży to...
a g... mnie to obchodzi jak ona była w ciązy
skonczyło sie kłótnią

 
Sawka6 a próbowałaś dzwonić do tego lekarza? Może się rozchorował:-(
Ja bym jeszcze z tydzień poczekała i jeśli nadal byłoby podobnie poszukałabym innego.
Nie przejmuj się teściową.
 
reklama
Sawka6 a próbowałaś dzwonić do tego lekarza? Może się rozchorował:-(
Ja bym jeszcze z tydzień poczekała i jeśli nadal byłoby podobnie poszukałabym innego.
Nie przejmuj się teściową.

dzwoniłam ale nikt nie odbiera :baffled:
tak właśnie myslę że poczekam do nastepnego tygodnia i jak cos to zmienię lekarza
a teściowa to mam gdzieś, powiedziałam jej żeby sie nie wtrącała i dała mi świety spokuj
 
Do góry