reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzięki kana ... magnez juz łykłam, pomidorów jem baardzo dużo :-D, bo lubię , a banany bleee ... oczywiście przed ciążą je uwielbiałam.

Może mi cos pomoze.

Dzisiaj mi się snił popcorn heheh :laugh2: i nie moge się doczekać aż sobie nie zrobię :rofl2:.
 
reklama
miałam straszne skurcze łydek, ale magnez je wyeliminował, natomiast cierpły mi ręce ale mam wrażenie że to wysokie ciśnienie było odpowiedzialne za dolegliwosci rąk:-)
 
Wy tak tutaj piszecie o tych imionkach, a ja ... pustka. Dla dzewczynki miałam wybrane imię Zuzia, a dla chłopca nie wiem :-(. Mój mąż chce Mateusz, ale ja nie jestem przekonana:no:
 
A mi wczoraj odbiło i stwierdziłam, ze jak będzie syn to chcę żeby był Karol. Po mamusi :-) No a dziewczynka ma być Michalina. Misiek trochę kręci nosem, ale mu powiedziałam, ze jak dziewczynka moze być od Michała - Michalina to chłopiec po mamusi Karolinie może być Karol.
Na początku wymyślilimy, ze jak będzie chłopak to po dziadkach będzie Tadeusz. Ale żadne zdrobnienie mi się nie podoba - Tadzio, Tadzik - no nie:baffled: A już tym bardziej jak bym nie daj boże musiała kiedyś krzyknąć na niego - no to jak? :confused:Tadek uspokój się??? No jakbym na własnego tatę krzyczała.
Tak sobie pomyślałam, ze jakby to było dłuzej od śmierci taty to by mi tak to nie raziło. Ale to dopiero 3 lata. :-(
 
czesc dziewczyny. Ja sie dzisiaj czuje fatalnie. Jest mi strasznie duszno, słabo, kreci mi sie w glowie... masakra!!

Myszqa zdecydowanie lepiej jest Karol!!! Wszystko byle nie Tadeusz (mój tesc)

Ja na szczescie skórczów łydek nie mam,choc w 1 ciazy czesto mialam i pewnie jescze bede miec a dretwienie rak i nog jest przez wode ktora zbiera sie organizmie i cos tam blokuje, pytalam lekarza.:tak:
 
zanim poczytam co u Was pędze z info że jestem po usg i mamy zdrową, duża i BARDZO ruchliwą dziewczynkę :-D czyli kobietki górą :-D

córcia zachwycona i cały czas chce zdj oglądać z usg i bardzo sie cieszy bo o braciszku nawet słyszeć nie chciała :-)

GRATULACJE!! Kolejna dziewuszka:-)

Ja w Polsce też mam Huske i też nie dawałam sobie rady ale byłam z nia na szkoleniu i teraz jest ok.
eniuf3.jpg

I takie podejście mi się podoba:tak:

Hello
Jestem z powrotem :-):-):-) i już wiem na 100% że będzie córcia!!!!!
powiedziałam lekarzowi,że nie zejdę z kozetki dopóki dobrze nie sprawdzi no i Oliwka tak sie ułożyła że pokazała pipunię w całej okazałości haha :-):-):-)
Cukier w normie wiec kolejny stres z głowy(zresztą glukoza była pyyychotka):-)

No supeeeeeeeeeer GRATULACJE!!:tak:

No no YOKA trudno Ci sie dziwić :-) ja już pozmywałam naczynia....teraz mykam zjesc sniadanko i poogladac sobie Beverly Hills...hahaha za jakąś godzinkę wracam:}

ha ha ja też ten serial codziennie oglądam:-D

Mi bardzo pomogła rada Marzycielki, żeby przy wyprostowanych nogach zginać palce.
A banany jem od dwóch dni, więc nie wiem czy działają;-)

Ja codziennie prostuję nogi i nic mnie nie boli:-) Wystarczy zagiąć paluchy.

A my juz po śniadanku i teraz nadrabiamy Was moje drogie:tak:
Gotuję również pomidorówkę z makaronikiem mniaaaam:-)
 
Witam.Ja dla dziewczynki miałam wybrane także Zuzia ale wiem że będzie synek no i mamy problem.Mój synek Kacper i mąż chcą Kubusia a ja myślę o Oliwierku.w moim otoczeniu nie ma tego imienia a Kubusiów jest sporo.Pradżcie prosze.:tak:
 
reklama
Zuza....u nas myślelismy z miskiem,ze bedzie chlopak to byłby Emil,albo własnie Kubus....no,ale jest dziewczynka to Marika,bo tak miało byc....a Oliwier tez jest ładne,ale u nas np moja kumpela ma tak nazwanego synka....kurcze mi chyba bardziej odpowiada Kubus :-)
Marzycielka....a ja myslałam,ze tylko ja mam jesce faze na ten film, ciesze sie, że nie jestem sama...:-D
 
Do góry