reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hey kobitki :-)


Jak humorki??
Ja na 12.25 mam wizytę u gina i jak myślę o tym fotelu ginekologicznym to mnie skręca tak go lubię:baffled::-D
No cóż ale trzeba i koniec .
Dzisiaj będę lekarza napastować na USG w Środę :tak:




P.S
Dziękuję za Gratulację;-)
 
No i Ja oczywiście Marzycielko dołączam się do Gratulacji. Jak to moja szwagierk powiedziała "Bierz ślub żebyś lepiej nie miała" hahaha Pozdrawiam
 
hej dziewczyny:-)
marzycielko gratuluje serdecznie strasznie fajny jest ten dzień więc korzystaj ile tylko będziesz miała sił:-)no może troszeczkę mniej ze względu na bobaska:-D
Witam wszytskie nowe gródniowiczki:tak:trzymam za Was kciuki :-)
A ja byłam wczoraj na usg i moje drogie mój kochany okruszek ma juz 59 milimetrów czyli prawie 6 cm:tak:jestem z niego bardzo dumna, oczywiście kręcił sie niesamowiciebo przed tatą trzeba się popisać...:-D, aż się pani dr śmiała, że nie ma żadnych wątpliwości co do żywotności maleństwa:laugh2:, wstawiłam juz zdjęcie do naszej galerii:blink:
 
Ja dziś odwiedzam Was tylko na chwilke bo muszę sie uczyć:baffled: jutro wielki dzień - obrona pracy magisterskiej...już się boje dam Wam znać jak było, a teraz zyczę miłego dnia
Buzaiki dla was:-)
 
hej dziewczyny:-)
marzycielko gratuluje serdecznie strasznie fajny jest ten dzień więc korzystaj ile tylko będziesz miała sił:-)no może troszeczkę mniej ze względu na bobaska:-D
Witam wszytskie nowe gródniowiczki:tak:trzymam za Was kciuki :-)
A ja byłam wczoraj na usg i moje drogie mój kochany okruszek ma juz 59 milimetrów czyli prawie 6 cm:tak:jestem z niego bardzo dumna, oczywiście kręcił sie niesamowiciebo przed tatą trzeba się popisać...:-D, aż się pani dr śmiała, że nie ma żadnych wątpliwości co do żywotności maleństwa:laugh2:, wstawiłam juz zdjęcie do naszej galerii:blink:

Jejku jakie te nasze dzidzie sa słodkie;-)
Tata przyszedł no to trzeba sie pokazać hihi.
Ja wkleję swoje USG może jeszcze w Środę już nie mogę się doczekać!!!


P.S
Dzieki za Gratulacje. Mam zamiar korzystać z tego wspaniałego dnia ile tylko dzidzia mi pozwoli:-)
 
Witajcie dziewczyny :-)
2 dni nieobecności i tyle sie tu dzieje...
Witam serdecznie wszystkie nowe grudniowiczki :laugh2: bardzo sie cieszę, że grono nam sie powiększa.

Marzycielko gratuluję i mam nadzieje, że nam troszkę opowiesz;-)
 
Okruszku powodzenia jutro i będziemy trzymać kciuki.
Witajcie serdecznie nowe grudniowiczki .
Nie zaglądałam tutaj cały weekend bo tak mnie bolała głowa że szok. Wczoraj przeleżałam prawie cały dzień:-(.
 
hagata, na ból głowy dobre są okłady z rumianku :) Przynajmniej mi pomagają uśmierzyć ból. Nie, żeby zniwelować, ale uśmierzyć ;)
Ale mi się nie chce do pracy...
Łowię na allegro chusty dla małego :)
 
reklama
okruszku powodzenia jutro:-)
ja miałam dzisiaj egzaminy i jutro tez mam ale naszczescie sie dzisiaj niestresowalam zobaczymy jak jutro bedzie;-)
 
Do góry