reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
U nas właśnie przeszła burza, i w końcu jest czym oddychać aczkolwiek ja uwielbiam taką pogodę...Lenka póki co też bardzo nie narzeka...

Myszqa super koszulki produkujesz...ja też taka chce

Pyciolku crp przy przeziębieniu możesz mieć podwyższone
A co do wakacji to my planujemy jakiś wyjazd na koniec sierpnia...żeby Lenka była już taką sztywniejsza:-)

Kanus co u was?
 
Madziu u nas nic nowego... Kulamy sie jeszcze w dwupacku:)

spotkalam dzisiaj znajoma po dłuższym czasie i mowilA, ze juz mam nisko brzuszek... Więc wierze jej na słowo... Jeszcze troszke:) w przyszłym tyg maja sie u nas zacząć juz sezonowe letnie upały ... Dobrze ze zostało kilka dni...:)

A Wy kochane korzystajcie z ciepelka... Bo pewnie zaraz bedzie znowu zimno... Czego Wam wcale nie zycze, ale znając pogodę w Polsce to różnie bywa:/

Myszko koszulki rewelacja... Cool tata boska:)

Madziu, Zapominajko, Zanplo fajowsko ze corcie Wam tak pięknie rosną :)
Pyciolku jak sie czujesz kochana? Brzusio juz widoczny?

Asiulka ciebie za urodzenie małej powinni odznaczył medalem... ty taka drobna a mała to niezły maluszek był:)ja mam nadzieje, ze Maja bedzie takich gabarytow jak Marika... Jakieś 3100 wydusze:p
 
U nas po burzy śladu nie ma, skwarzy od rana, na działkę nie chce mi się jechać ale może trzeba na jakiś basen ruszyć

miłego dnia wszystkim życzę
 
witam wieczorowa pora...my dzisiaj odwiedziliśmy spa ale Lenka uradowana była z kąpieli w wielkiej wannie...
P miał mega kaca ale nie dałyśmy mu odpoczywać, niech ma za swoje...nie miesza się alkoholi

a jak Wasze upalne dzionki???

widziałyscie prognozy w czwartek ma byc 15 stopni, oszaleć można, mam nadzieje ze nie sprawdzi sie:blink:
 
U nas od 7 rano burza, deszcz a teraz troszkę słonko wyszło.

My wczoraj na Choinach skończyliśmy sprzątać strych :-D troszkę się opaliłam, zrobiliśmy grilla a jak wróciłam do domu to padłam :-)
 
reklama
Dzien dobry. U nas upal sie skonczyl juz w sobote. Pogode taka w kratke mielismy przez weekend, troche slonka, troche deszczu. A dzis od rana szaruga. No coz nie moze byc wiecznie cieplo:/ Filip goraczkuje od piatku wieczorem, poza tym zadnych innych objawow, dzis w nocy jakis katar sie pokazal tylko. A Zuzia ma jakies problemy z miejscami intymnymi. Na majteczkach ma ciagle jakas zoltawa wydzieline, a sioszka cala czerwona i wyryskach. Smaruje ja mascia, ktora przepisal mi ostatnio lekarz, ale poprawy nie ma. Jutro ide z nimi do lekarza, bo dzis juz podobno miejsc nie bylo:sorry2:
Poza tym dzis w nocy zostalam ciocia malego Julianka:tak: Siostra miala termin tydzien po naszej Kanusi. Biedna wymeczyla sie tyle godzin, a na koniec zrobili jej cesarke, bo rozwarcie zatrzymalo sie na 8cm i nie chcialo ruszyc. Tak mi jej szkoda, bo sama jej ciagle mowilam, ze drugie porody sa szybsze i latwiejsze, a tu taki numer. Ale najwazniejsze, ze z malutkim wszystko dobrze, a o traumie zapomni:tak:

Kanusia teraz czekam na Ciebie:tak: A dzidzie wypchasz wypchasz, chociaz nie zycze Ci, aby byla zbyt duza. Powiem Ci, ze to chyba nie ma znaczenia, mam na mysli wielkosc dziecka i gabaryty mamy a bol porodowy. Przynajmniej u mnie porod Zuzi a porod Filipa to niebo a ziemia:tak: Chociaz gyby ktos mi kiedys powiedzial, ze urodze takiego klocuszka to powiedzialabym, ze nigdy w zyciu;-)

Zapominajko no ja tez w spa nigdy nie bylam, a wypadaloby kiedys o tym pomyslec:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry