reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Asiulka Janek też ostatnio miał tylko gorączkę. Od czwartku do wtorku, właściwie bez innych objawów temperatura 38,5-38,8. Dopiero koło poniedziałku jakiś katar się pokazał. Więc zdróweczka życzę :-D
 
reklama
Witajcie...
Zapominajka Lenka na szczęście polubiła pluskanie bo od września zaczyna uczęszczać na zajęcia...

assiulka zdrowka dla Was

Kanus jeszcze sie turlasz?
 
Aj Madziu turlam turlam...:)

U nas upały nastały więc nie jest za przyjemnie, normalnie nie chciało mi sie ruszać, a teraz to juz w ogóle...:/
Wczoraj mis był z Mari na splashach to sie troszke wyszalal, dzisiaj tez jej obiecał w zależności od tego o której wróci...
Jutro za to wraca moja mamcia i Majka zdecydowanie czeka na babcie:)

oj trzeba sie zebrać i ogarnąć i zrobić cosik bo dostanę odlezyn:p

ASIULKA kochana współczuje Wam tych chorubsk strasznie sie te Twoje maluszki namecza... No i gratulacje dla siostry... Aj ja tez bym chciała miec to juz za sobą...

Madziu zazdroszczę spa... Ja tez jeszcze nigdy nie byłam... I tez uważam ze wypadałoby sie wybrać :)

milego dnia mamuski:)
 
Moja pralka skończyła swój żywot :/ Ubrania śmierdzą dymem, ale może jakoś się to wywietrzy jak wyschnie. Jutro jadę po nową, będzie już do nowego domu, pierwszy przedwczesny sprzęt :) Kana czekamy :) Moje dziecko je i je i nie chce spać.
 
Hej babeczki... Dzisiaj dzień pod hasłem lekarze....

Rano byłam u gina ...ginekologicznie ok. Mała rośnie jak trzeba, wymiary odpowiadają wiekowi ciąży. Wszystko wygląda ok, sprawdzał części ciała i nie miał się do czego przyczepić. Machała do tatusia, ziewała, i ssała kciuka:)
obrzęku nie ma :)
szukał i szukał czy coś wygląda podejrzanie, ale nie znalazł...uffff. Przełaczał na 3d i 4d i widziałam dokładnie tą buzinkę malutką :zawstydzona/y:
Powiedział,że jestem przykładem tego,że w medycynie nic nie ma na pewno...a malutka nieźle namotała, trzyma kciuki, Następna wizyta za miesiąc.

Potem był endokrynolog. Ale tutaj nuda :-D

Jutro dziewczynki jeszcze połówkowe i echo serca w Katowicach...

i mam 3 kilo do przodu :-D
i jakże mi ulżyło,fajnie tak słuchać same dobre wieści po takich przejściach ...:tak:

Kanusia faktycznie, mała czeka na babcie...:) dawaj znać jak coś :)

Madziu ja też nigdy nie byłam w spa :sorry:

Kajak jak przygotowania i maluszki ????

Zapo, kupiłaś działkę ??
 
Dobry wieczór :)

Pyciolku-nawet nie wiesz, jak cudnie czyta się takie posty. Jesteś przykładem tego, że cuda się zdarzają. Twoja córcia zawsze będzie Ci o tym przypominać. Strasznie się cieszę :-D:-D:-D

Dziś trafiłam na wyprzedaże w HM i jestem bogatsza o dwie pary spodni i marynarkę i biedniejsza o dwie stówki :-D Ale za to mam świetny humor :-D

kanusia-ale zleciało... już tylko tydzień :-) Każdego dnia czekam na wieści.
 
Pyciolku ,ALE MI SIE MICHA CIESZY DO MONITORKA;))))) takie wieści od Ciebie to ja po prosze jak najczęściej:**** wspaniale!!!! No i Vive cudnie to ujeła....mała zawsze bedzie Ci przypominała o Waszym małym-wielkim cudzie:))))

Oj kochane no zleciało zleciało....kazdy kogo spotykam to sie smieje,ze jeszcze z brzuszkiem sie kołysze....ale podobno wygladam ładnie, wiec to sa komentarze kojace moje wszystkie dolegliwosci:p hahahha jak nie wiele potrzeba kobiecie:p hahahah
 
Cześc dziewczyny;
u mnie leje od nocy :-(

Pyciolku jesteście z córa przykładem jak mało jeszcze medycyna wie o człowieku!!!!
Imię wybrane?

A działki nie kupiliśmy jeszcze, ale chyba znaleźliśmy odpowiednią!

Vive super się obkupiłaś!

Kana jak się czujesz?
 
reklama
Kana dobrze słyszec takie komplemety w ciąży. Pyciolku super, cuda jednak sie zdarzają, nigdy nie trzeba sie załamywać. Nie mogę się opanować i ciagle jem, grrrr Zapominajko to jak już sfinalizujesz tą działke to sie pochwal :) U nas dzisiaj wylewki i zostaje tylko czekać az wyschną, a potem wykańczamy.
 
Do góry