reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Pyciolku ale wieści...super!!!!!!trzymam kciuki za sama takie wiesci do konca ciazy...

witajcie...u nas póki co nie pada....
od wczoraj w pełni samodzielnie przekręcamy się z plecków na brzuszek i ile radochy w tym ma Lenusia!!!

Vive super ze zakupy udane...
 
reklama
Witamy:)

przez te upały Mariczka śpi z nami, a dokładnie przypelza w nocy... Razem z nią kotek i do mnie zostaje cwiartczka łóżka, na której ni jak nie idzie sie odnaleźć :/ to sie wyspalam jednym słowem...hahaha

Zapominajko czuje sie ok... U nas upały, ale jakos ogarniam... Rano lunelo,więc zrobiło sie troszke chlodniej :) mała za to po wczorajszej dziennej Ciszy, tak szalała w nocy w brzuchu,ze myslalam ze zaraz wyjdzie bokiem.... Ma to dziecię energi:)))

Madziu GRATULACJE dla Lenki... Jejku jaka to juz duża dziewczynka szok:)

Zapominajko oby z działka sie wszystko udało po Waszej myśli:)

Zanplo super juz coraz bliżej coraz bliżej :)

Ok zmiatam cosik zjeść :) na obiad w planach chlodnik :)
 
PYCIOL! Super wieści. Za każdym razem jak słyszę opowieści z usg, jak wszystkie znajome widziały buzie swoich dzieci, to przypomina mi się nasze usg 3D kiedy nie widziałam nic tylko stópiszcza Jaśkowe. Wielkie, na cały ekran stooooooooppppppy. I tak mu zostało :-D

U nas rano burza ale ogromniasta, później deszcz, teraz słońce i ulepek, nie wiem w co się rozebrać :-)

Sandałki kupiłam sobie w ccc za cał3 30zł. Szał zakupów :-p
 
Dzien dobry. A u nas pada od wczoraj, wieje przeokrutnie, a na termometrze cale 13st:sorry2: Filip na szczescie zdrowy, lekarka nic nie znalazla, goraczki tez juz nie ma od wczoraj. Zuzia dostala jakis antybiotyk w masci, a jak to nie pomoze to musimy sie udac do gina zrobic wymaz. Spac mi sie chce przez ta pogode przeokrutnie:eek:

Pyciolku ciesze sie ogromnie:tak: To prawda, ze jak malutka sie urodzi to bedziecie wspominac do konca zycia ile Was nerwow kosztowala zanim jeszcze sie urodzila. Trzymam kciuki, zebyscie teraz slyszeli tylko pozytywne wiesci;-)

Kanusia
daj troszke tego sloneczka i ciepelka. Jakies objawy zblizajacego sie porodu?

Myszqo
przypomnialas mi, ze ja tez musze sie zaopatrzyc w jakies sandalki, zwlaszcza teraz jak wyprzedaze sie zaczely:tak:
 
Chłodnik zrobiony....dochodzi pięknie w lodówce.... zakupki zaliczone.... niestety znowu jest meeega gorąco....i chetnie się tym gorącem podzielę....bierzcie ile chcecie !!!! Teraz mis mój odkurza, bo dostaliśmy odkurzacz nowy praktycznie od znajomych, taki juz lepsiejszy, z filtrem hepa i taki specjalny na zwierzaków sierść....to nawet on chętny:) A ja jestem happy, bo ten nasz doprowadzał mnie do furiiiii....odkurzanie zajmowało mi 40 minut i jak były jakieś większe kamyczki czy cos to trzeba było wciągać rurą.... Mariczka zajęta robieniem laurek dla Babci siedzi z Burkiem w pokoju....ona rysuje on rozrzuca jej kredki:) dobrali sie idealnie;P hahaha Asiulka wiesz co nie wiem czy jakies konkretne symptomy.... miewam dosc mocne juz skurcze te przepowiadające, czasem towarzyszy im też ból taki miesiączkowy i krzyża....ale powtórzą się max dwa-trzy razy i przechodzą.... ciągnie mnie niemiłosiernie w pachwinach, no i ten brzuszek tak czuc już nisko.... ale poza tym chyba nic wiecej....
 
Hej!!!!

My już od jakiegos czasu w domku.

Echo ok, nie znaleziono żadnej wady, serducho ok, bije jak trzeba, przepływy ok, wszystko się Pani doktor podobało...Reszta części ciała idealna, żywa baba jak nic :)
Nie ukrywała się ze swoją płcią w ogóle...pierwsze co zobaczyliśmy to właśnie dupcie i narządy :-D mam nadzieję,że jej tak nie zostanie te rozkładanie nóg jak popadnie...:-D
Powiedziała,że dzieć wygląda bardzo ładnie...Brak obrzęku, gitara :-)
Następna wizyta w 30 tygodniu, taka kontrolna..zaś sprawdzimy sedrucho i resztę....

Zapominajko chwal się juz teraz :tak:
A imię jej to chyba Lenka ;-)

Kanusia cały czas myślę o Was babeczki ;-)
 
Pochwalę się oczywiście, jak tylko sfinalizujemy i formalności dopełnimy. A to jeszcze ze 3 tyg, jak nie więcej.

Pyciolku ślicznie!!!

Kana to już tuż tuż! No nie mogę się doczekać. Potem Pyciolek. A reszta co?
 
Pyciolwiesci rewelacyjne...do mnie nadal nie dociera skad te pierwsze diagnozy....
Niech Lenusia rosnie zdrowo...
Piekne imie wybraliście:-D

Kanuś zaciskam kciuki za Was i koniecznie jak coś sie ruszy dawaj znać, masz nasze numery tel...

Kajka już w Polszy?jak przygotowania...jak maluszki?
Zalatwiliscie opiekunke?

no właśnie a reszta na co czeka?:confused:

U nas dzisiaj mega ukrop a na wieczór burza..dzisiaj bylam z dzuewczynami zrobić im zdjecie do paszportu...Lenka oczarowala wszystkich a jakie miny stroiła...mam nadzieję ze coś z tych fotek wyjdzie...
 
Madziu bo u mnie na początku prawie wszystkie markery były bardzo złe. Potem wstępny wynik z biopsji był nieprawidłowy. A potem ok. takie jajca zadko się zdarzają, u nas akurat tak. Dzisiaj nawet pani doktor w szoku była. ;-)
 
reklama
Do góry