reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Czesc Babeczki. U nas dzis niestety tez zimno i pada:( Na szczescie podobno tylko weekend taki brzydki, a pozniej znow coraz cieplej. Zuzia o dziwo ma sie juz calkiem dobrze, od wczoraj juz bez goraczki. Nie wiem czy tak antybiotyk tak dobrze dobrany, ze podzialal juz po jednej dawce, a kosztowal az cale 3 zl. Zapominajko ale tak Ci malutka wisi w dzien i w nocy caly czas? Nic Cie nie spi? Madzienko wlasnie zauwazylam, ze pogoda jest najbardziej laskawa dla Waszych regionow, a podobno to Polska pld-zach jest najciepleszjszym regionem w Polsce.
 
reklama
Madzienko, dobrze, rosna.. Tylko u Fabiana sie za duzej glowy dopatrzyli.. Chociaz ja tego nie widze, rosnie, wazy trzy kg..Podejrzewaja wodoglowie. Badania w srode. I jestem zdania ze cos halunią;-)
 
Czesc Babeczki. U nas dzis niestety tez zimno i pada:( Na szczescie podobno tylko weekend taki brzydki, a pozniej znow coraz cieplej. Zuzia o dziwo ma sie juz calkiem dobrze, od wczoraj juz bez goraczki. Nie wiem czy tak antybiotyk tak dobrze dobrany, ze podzialal juz po jednej dawce, a kosztowal az cale 3 zl. Zapominajko ale tak Ci malutka wisi w dzien i w nocy caly czas? Nic Cie nie spi? Madzienko wlasnie zauwazylam, ze pogoda jest najbardziej laskawa dla Waszych regionow, a podobno to Polska pld-zach jest najciepleszjszym regionem w Polsce.

Asiulka no troszkę śpi. Dzisiaj akurat ładnie je i zasypia. Ale w nocy śpi dopóki cycka czuje, jak tylko schowam lub się oddalam od razu się budzi i szuka.
 
Dzien dobry:)

U nas wczoraj strasznie padało calutki dzień.....szok....nudy nudy, ale przynajmniej porobiłam sobie porządki tu i tam:p hahah

Dzisiaj niestety tez bez rewelacji i ogólnie ten tydz ma być troszkę chłodniejszy i z deszczykiem ,ale przynajmniej raz dwa zrobiło się zielono dookoła:)

Misiek mój dzisiaj niestety też w pracy, ale w przyszły tydz sobie odbijemy:) Mamy w planach ostatnie zakupki dla Majki....Dzisiaj wezmę się chyba za to pranie ciuszków, bo już chodzi to za mną i chodzi....
A do tego trzeba troszkę posprzątać, bo wczoraj pół dnia zamulałyśmy w łóżeczku....:p

Kajaczku dobrze Cie widzieć na forum:* ale Ci maluszki rosną, 3 kg...szok:)

Zapominajko jejku ja mam nadzieje, że Matylda da Ci troszkę odsapnąć....kurcze takie wiszenie non stop na cycusiu to musi byc masakra dla mamy.... Jejku ja sie boje tez tego jak Mariczka będzie reagowała na siostrzyczkę....:sorry2:


Madziu, ale Wam fajnie....odpoczywajcie i cieszcie się słoneczkiem:))))

Asiulka kochana nasza dzielna mamo, duuuuuuuuużo zdrówka dla Was:****
 
Hej dziewczynki

U nas pada na całego. Wczoraj byliśmy z przedszkolem w Poznaniu na targach zwierząt rolniczych. Mati zachwycony bo koniki były. A ja w życiu nie wiedziałam, że jest tyle odmian owiec, koni, królików :szok:
W czwartek bylismy na badaniu krwi, jak odebrałam wyniki to zobaczyłam ze Mati ma podwyższone monocyty, oczywićie przeczytałam w necie, że to może być skutek obecności jakiś bakterii nowotworowych. W pon idę do pediatry, już jestem nie do życia.

Asiulka zdrówka dla Was, żeby te choroby Was już omijały.

Kaja jak sobie radzisz? Marysia już w domu?

Anoli ja tez ostatnio zauważyłam , że kokusia ma smutne wpisy na fb.
 
U nas dzisiaj nadal słonecznie i dosyć ciepło...więc ruszyliśmy na piknik do ogrodu botanicznego...ale matko jakie były komary, na szczęście dla Lenki miałam moskitierę więc spokojnie spała sobie w gondoli

Agacia spokojnie, czekamy na wieści od lekarza...

Kanuś ty już w 32 tygodniu, rany jak ten czas leci....

Kajka trzymamy kciuki żeby diagnozy nie potwierdziły się:tak:
 
Mężowy już w usa, a ja wczoraj cały dzień nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Przez osiem lat jak M. lata do stanów zawsze w tym czasie jechałam do mamy a teraz ze względu na Janosikowe przedszkole zostaliśmy w domu. I nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Obdzwoniłam wszystkie koleżanki i siostry :-) Ale w środę po przedszkolu jedziemy do wwl :-D

Od klimatyzacji w samochodzie strasznie mnie bolą zatoki, jak było tak ciepło ja jak głupia nastawiłam sobie nawiew na twarz.

U nas brzydko, szaro buro dobrze chociaż że deszcz nie pada :-)
Mykam robić śniadanko
 
reklama
Witam się i ja :)
Jestem chwilke w pracy, potem skok na sklepy budowlane i wizyta u pani doktor, więc dzień zaplanowany.
Łóżeczko stoi, torba spokowana a ja juz tylko czekam na termin.
 
Do góry