reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Czesc Dziewczynki. Przepraszam, ze sie nie odzywalam, ale u nas kiepski tydzien oczywiscie zwiazany z chorobami. Naprawde wysiadam juz psychicznie. W niedziele dopadla mnie taka angina ropna, ze ledwo zylam. A przeciez trzeba bylo Filipa zawiezc i odebrac z przedszkola i pozniej popatrzyc na dzieci, zeby sie nie pozabijaly. Bo przeciez maz jak zwykle wolengo w pracy wziac nie mogl. Na szczescie antybotyk szybko zadzialal i poza bolacym gardlem od srody czuje sie juz calkiem dobrze i pol dnia z maluchami na podworku spedzam, bo pogoda taka cudna, ze szkoda bylo marnowac dzien w domu. Swoja droga angine mialam chyba pierwszy raz w zyciu i szczerze wspolczuje mojemu synowi, ze ta choroba tak czesto go dopada:( Niestety dzis w nocy Zuzia dostala wysokiej goraczki i szybko polecialam do naszej pediatry i oczywscie angina:( Filip tez przeziebiony, ale poki co kaszel i katar i tylko sie inhalujemy. Az sie trzese na cala mysl, zeby i on sie nie zarazil. Dlatego sie nie odzywam, bo przeciez ja Wam tylko o naszych chorobach pisze, a ile mozna tego sluchac:/ Żanplo 2300g to rzeczywiscie nie za duzo. Ale po pierwsze usg nie jest do konca wiarygodne. U mnie lekarz pomylil sie o kg zanizajac wage. A poza tym corcia moze po prostu urodzi sie nie za duzo, bedzie Ci latwiej przy porodzie jesli zamierzasz rodzic sn. Pyciolku ja sie dowiedziala w 17tc z Filipem i w 16tc z Zuzia. 13tc to chyba troche wczesnie, choc mojej siostrze Twoj gin powiedzial w 12tyg, ze bedzie miala syna i do tej pory, a jest w 8 ms-cu siusiak mu nie odpadl:) Ja tez mialam x-landera xa i bylam zadowolona z niego, jedyne co to brakowalo mi obracania spacerowki przodem do kierunku jazdy. Dzieciaki przenioslam z gondoli do spacerowki gdy mialy ponad 4 miesiace, ale w sumie dlatego, ze moje dzieci byly duze i w gondoli juz sie nie miescily.
 
Hejka!

U mnie bez zmian :sorry: Kocioł. I do tego jutro mam imprezę w domu. Od rana szykuje co się da, żeby jutro już nie robić. Jeszcze wieczorem muszę pavlową upiec. W niedzielę mężowy wylatuje do stanów na tydzień. My sobie posiedzimy w wawie do środy, bo Janosik ma zdjęcia jakieś w przedszkolu w środę. A w czwartek startujemy do wołomina. Oby pogoda była.

Robiłam ostatnio przegląd szafy i wywaliłam połowę ubrań. Część do kosza a część na graty z chaty. Luźniej od razu się zrobiło. Akurat na nowe ubranka co mi mężuś przywiezie ;-)

Mamy z Jankiem skierowanie na integracje sensoryczną. Bo jest za bardzo skręcony i nie uważa na zajęciach, nie może się skupić. W domu nie ma z tym problemu, żeby przez pół godziny układać puzzle lub grać w chińczyka. Co innego w przedszkolu, wszystko go rozprasza.
Zastanawiam sie czy jest sens :sorry: Macie jakieś doświadczenia z taką terapią?

Zanplo, ja się urodziłam w 38tyg ciąży i ważyłam 2550g. Zdrowa całkowicie. 10pkt. :-) Teraz nadrobiłam :-D

Janosik też nie mógł uleżeć w gondoli. Gondolę mieliśmy peg perego. Chyba jak miał 4 albo 5 miesięcy to była przesiadka do x-landera xa, którego ja kochałam bardzo. Dla mnie był idealny. Teraz przejęła go moja siostra dla Alci.

Dobra, mykam po dziecko. :-)


Asiulka - zdrówka!!!!
 
Madzienko a uczyłaś ją tego?

no właśnie nie....

ja nigdy nic złego nie widziałam w lulaniu...Jula lulana i jaka fajna dziewczyna:-pszybko z tego wyrosła...
a Lenka widocznie tego nie potrzebuje....
nawet jak odłoże ją do kołyski to jej nie bujam....
i mam nadzieje że jej się to nie odmieni i jej nie przechwale....

Asiulka zdróweczka dla Was i wytrwałości....

ja tam tez swojego x-landerka uwielbiam:tak::tak::tak:i nie zamienilabym go na żaden inny no chyba że na x-lander move(bo ma obracaną spacerówkę)

Myszqa nasza psycholog w przedszkolu mówiła mi o tej terapii ze teraz podobno moda....i wiele dzieci na nią wysyłają...
 
Asiulka współczuję, co wy się z tymi chorobami namęczycie...
myszqo nic o tej terapii nie wiem.

a ja jak na razie cały dzień z matyldą na cycku. ..
 
Nie da się ukryć, że jest zazdrosny. Staram się czytać mu wtedy, albo z nim rozmawiam, żeby się nie czuł pominięty...
 
reklama
Do góry