reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Czesc Babeczki. Filip pojechal dzis na wycieczke z przedszkola pociagiem do kina. I jako jedyny z wszystkich dzieciakow plakal:( Co za dziecko:/ Ja chyba popleniam jakies bledy w wychowywaniu wlasnych dzieci, ze one ciagle takie mamusiowe... U nas dzis wciaz chlodno, ale w koncu pokazalo sie slonko no i nie pada, bo przez ostatnie 2 dno lalo u nas bez przerwy. Agaciu nie czytaj bzdur na internecie, bo tylko sie niepotrzebnie nakrecisz. Na pewno wszystko jest w porzadku. Myszqo Twoj mezowy to prowadzi intersujace zycie, chyba na nude narzekac nie moze;) Żanplo nie wierze to juz 37tydzien!!! W sumie Ty w kazdej chwili mozesz zaczac rodzic, chociaz moze niech malutka jeszcze troszke podrosnie. Jakies objawy porodowe juz masz? I pokaz nam sie w tych ostatnich tygodniach ciazy:)
 
reklama
witajcie i do nas dotarło zimno ale mam nadzieje że to przez tych zimnych ogrodników....

Zanplo już już czekamy na wieści, masz jakiś numer tel żeby dawać nam znac jak cos zacznie się dziać
 
Dobry wieczór;
ja dziś jestem padnięta jak rzadko.

Myszqo mężowy pewnie wróci obładowany prezentami ;-) aż zazdroszczę.

Zanplo ty już na finiszu :-D za chwilę będzie z nami kolejna niemowlaczka :-)

Asiulka a po powrocie do domu jaki był Filip? Podobało mu się?

U nas dziś bezdeszczowo i nawet trochę nieba widziałam. Może jutro będzie jeszcze ładniej.
 
Zapominajko, odesłaliśmy naszą propozycje umowy i czekamy na ich poprawki. Ostro pocięliśmy, głównie sprawy kar umownych ;-)Jak ich propozycja będzie do przyjęcia - podpisujemy i zaczynamy remont. Jak nie - mam na oku parę innych lokalizacji na wszelki wypadek.

Na szczęście udało nam się "pozyskać" dwie albo trzy fajne laski. Bo facetów mam bardzo dużo. Z 15-20 letnim doświadczeniem w studiach albo zdolnych grafików co dziarają 2 lata. Jedną laskę mam po ASP, wariatka taka. No ale muszę czekać na tą durną umowę bez tego ani rusz.

A mężowy to poprzywozi ubrań ale głównie dla siebie i Jaśka :-) Ja sobie zamówiłam bluzę z GAP i parę bluzeczek z TH. Wolę żeby mi mężowy sam ubrań nie wybierał :-D
 
Witać:-).. My juz po badaniu wzroku, wszystko ok..przytargalam kompa do szpitala zeby moc o Pycio byc na biezaco..ale nic nie slychac poki co.. I poczytalam Was w kompie, odpisuje z tel.. Kurka, niech juz bedzie czerwiec wyjazd do pl i niech go oddam do naprawy..
Myszko..to w stanach sa tansze ciuchy? Czy fajniejsze? Czy bardziej orginalne?

Ej, moja suknia juz idzie:-D!
 
Kajka - tańsze :-) M. jak jest w stanach zawsze odwiedza przyjaciela w Chicago a tam jest outlet i tam robi zakupy.
Gap, convers, crocs, a tommy hilfiger to tańszy o połowę. Takie drobne rzeczy jak np. skarpetki z nike dla Jaśka - 6-cio pak w outlecie kosztuje ok 5 $ czyli po dzisiejszym kursie 16zł. W pl nie masz szans kupić za taką cenę 6 paku skarpetek. Mój M. w podobnej cenie kupuje sobie majtki ck, boss czy tommy. Wiesz jak ja bym z nim pojechała to jak bym wpadła to pół sklepu bym wyniosła i posprzedawała na allegro dwa razy drożej :-D Ale M. kupuje tylko to co ma na liście. Dziecięca bluza Gap, kolor czarny, rozmiar S - z taką listą podchodzi do półki, bierze i idzie dalej :-) Jak moja siostra chciala, żeby kupił w tym roku dla Ady bluze w gapie ale w paski, to już powiedział że nie będzie szukał i że jak chce to weźmie to co zawsze czyli różową :sorry: Dla siebie to i owszem, poszuka ale dla dzieci albo dla mnie to ma listę - marka, kolor, rozmiar :-D

A co z tą główką Fabiana? Sprawdzali coś?
 
reklama
Dzień dobry mamuski:*

witamy sie i my jeszcze z lozeczka, ale lokatorka obok juz sie wierci więc pewnie zaraz będziemy zbierały swoje szanowna literki:)
Za oknem mamy dzisiaj w końcu sloneczko, a od jutra spowrotem 20 stopni :) jupi, bo to ochłodzenie było straszne...

Wczoraj poprLam ciuszki do szpitala, w weekend wezmę sie za resztę szafy... Dzisiaj je poprasuje i pakowanko do torby:) niech tam sobie leżą:)
Nie mogę sie doczekać weekendu:) u nas w poniedziałek jest Victoria Day święto królowej i miś ma dłuższe wolne:)

Pyciolku trzymam kciukasy:*

Zapominajko dzieciaczki masz rewelacyjne:)))

Myszko trzymam kciuki, żeby wyszło po Waszemu:****

Kajaczku Was sciskam mocno mocno:***
 
Do góry