reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Jutro Misiaczki idziemy na usg glowy po poludniu.. Dzisiaj byly oczy i wszystko ok..

Uwielbiam tony hillfiger..uwielbiam
Z jednymi kozakami nie moge sie rozstac od kilku lat.. A teraz kupilam we wroclawiu zielone zamszowe th..

Kanusia, Ty juz zaraz rodzisz:-D..
 
reklama
Kajaczku takze czekam na wieści odnośnie główki:) i meega się ciesze, że z oczkami wszystko ok:)

Nio nie tak zaraz ,ale w sumie pewnie raz dwa zleci:p hahahah Pierwsza Zanplo:p hahah
oj czasem chciałabym mieć to już za sobą ,ale sa tez momenty ,że ciesze się,ze póki co mała wierci się jeszcze w brzuszku:)
 
Już nie mówiąc, że za chwilę kolejny maluch sie pojawi.

Madzienko xzy ty się orientujesz kiedy po cc można zacząć ćwiczyć?
 
Zapominajka ja jak byłam na wizycie w 8 tygodniu po cc to mi moja ginka już pozwoliła ćwiczyc....

a słyszałas o rozstępujących sie mięśniach prostych...na lutowkach jedna dziewczyna napisala o nich i teraz każda sprawdza czy ma i czy moze ćwiczyc...
Rozstęp mięśni prostych brzucha :: Chirurgiczne zabiegi rekonstrukcyjne
ja na szczęście u siebie nie wymacałam tej szczeliny....
 
reklama
Do góry