reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej u nas upał ale super...uwielbiam taka pogodę....

i zaraz ruszamy na spacerek spaceróweczką, ciekawe czy lence spodoba się
 
reklama
Hej mamusie,
u mnie też cudnie i w ogrodzie teściowej urzędujemy.
madzienko już lenka w spacerówce jeździ? Ja mam nadzieję Matyldę przez całe lato w głębokim wozić:-D
pyciol ja też ciągle spałam i wydawało mi się to normalne w ciąży. Przeczywasz już płeć lokatora?
 
Pogoda cudna, jestem po kontrolnym USG, malutka waży prawie 2300 lekarz powiedział, że rośnie w dolnej granicy, ale w swoim tempie :-)
Ja ostatnio też jestem zmęczona, szybko się męczę, odwiedzenie jednego sklepu sprawia mi trudność bo jest mi od razu słabo, ale pocieszam się, że już niedługo.
 
Zapominajko hmmm a wiesz,że złapałam się na tym,że kompletnie nie myślę o tym...czasami to nawet zapominam o tym kompletnie,że w ciąży jestem :-p
nie ważne, co będzie to będzie. Przeczucia nie mam. Z Alexem od razu wiedziałam,że będzie chłopaczysko. A teraz nic...
co prawda to zawsze chciałam mieć parkę, ale dla mnie najważniejsze by było całe i zdrowe ;-)

jutro mam wizyte, myślicie,że może jak zobaczy to powie kto tam mieszka ???
z Alexem lekarz już w 11 tygodniu widział, ale myśmy skusili się na tego newsa dopiero w 20 :szok:
teraz to chcę wiedzieć jak będzie wiadomo...
I jak mówimy o tym dzieciu to cały czas nazywamy Lenka :-D więc może i będzie :-D

A Wy baby w jakim tygodniu się dowiedziałyście się o płci ?
 
Zapominajka a kto wam tak zalecił....wożenie przez całe lato...??
My mamy spacerówkę od 0 więc spokojnie Lenka może już w niej jeździć...
Julka jeździła w spacerówce x-landera od 4 miesiąca bo w gondoli darła się wniebogłosy....

Pyciołku ja w 21 tygodniu
 
Pyciolku ja sie dowiedziałam jakoś w 19 tc, ale wtedy już było pewne.

Madzienko nikt nie zalecił. Ja bym tak chciała po prostu. Iggy mi się w gondoli xa też darł w niebogłosy. Dlatego sprzedałam. Ze spacerówki nie byłam też zadowolona zresztą.
 
Zapominajka to chyba nie sprawa wózka ale dziecka...Lena lubi w nim jeździć...a mamy ten sam...A Jula od początku nie lubiła gondoli w spacerowce był spokój..
My na razie tę spacerowke wykorzystujemy okazjonalnie bo moim zdaniem Lenka jest jeszcze za mała...
 
Dzień dobry:-).

Nie bardzo mam o czym pisać, wiec siedze cichutko:zawstydzona/y:.

Zapominajko u kokusi chyba kiepsko czytając facebooka:-(.

Moja Zuzia od początku wychowala sie w spacerowce, ale b. mało wózka używaliśmy:tak:
 
reklama
dzień dobry u nas kolejny dzień upałów

my miałyśmy iść na spacerek ale Lenka pokrzyżowała mi plany zasypiając na kanapie...


Zapominajka ja po moich pannach widzę duże różnice np w zasypianiu...Julka lulana, bujana...a Lenka zaciąga sobie pieluchę na buzię i śpi:-D:-D:-D...i niech tak zostanie
 
Do góry