reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie

Zanplo udanych zakupów. potem się pochwal co kupiłaś.

Tygrysku już kupiłaś buty wiosenne :szok:, kurde chyba bede musiała też pomysleć, bo pamietam ze w zeszłym roku miałam marny wybór.

Madzienko super, że Julka tak kocha Lenkę.

U nas piękne słoneczko, aż chce się żyć.
 
reklama
Czesc Kochane:-) U nas tez piekne sloneczko i cieplutko, ahhh kocham taka pogode:tak: Ale podobno w przyszlym tygodniu ma wrocic konkretna zima:-( Mam nadzieje, ze prognozy sie nie sprawdza. Po raz pierwszy nie klade dzis Zuzi na popoludniowa drzemkę, zobaczymy czy wytrzyma do wieczora. Zapisalam Filipa na obiady na przedszkola. Panie go pochwalily, ze pieknie wszystko zjadl. A w domu moj syn moiw do mnie "mamusiu panie z przedszkola gotuja troche bardziej dobry obiad niz Ty":-D To mi syn pojechal:sorry2:

Zapominajko
2200g to chyba calkiem sporo. Moze wyjdzie z usg, ze Matylda bedzie duzia i to bedzie wskazaniem do cc?

Madzienka 330g w tydzien to ladny wynik:tak: Super, ze Julcia kocha Lenke i nie jest zazdrosna. U nas na poczatku tez bylo super, a teraz jest roznie. Raz sie kochaja a raz sie bija:sorry2:

Myszqo 3mam kciuki za rozmowe:tak:

Anoli
ja tez wlasnie czesto sie rozczulam, ze te moje dzieci juz takie duze, ze czas tak szybko leci i czasem juz mi brakuje takiego malenstwa w domu. Chociaz chyba nie az tak bardzo, zeby zdecydowac sie na jeszcze jedno dziecko:-D

Zanplo
mi tez takie koszmary sie snily w nocy, ze nie moglam zasnac po przebudzeniu. U nas jeszcze okropnie wialo w nocy, myslalam ze okna mi wyrwie.

Tygrysku będzie dobrze, choć domyślam się jaki do dla Ciebie stres:blink:

Na zakupy wiosenne tez musze sie wybrac, glownie dla siebie. Dla Filipa wszystko mam, kupilam w zeszlym roku na wyprzedażach, a dla Zuzi potrzebuje tylko jeszcze jakies eleganckie buciki:tak:
 
Ostatnia edycja:
Zapominajaka Lenka miała dla Julci konika bo my teraz bardzo konikowe, do tego spineczki, torebeczkę wszystko z konikami oczywiście:-D:-Dale prezent dla Julki był przez nią wymyślony/zamówiony:-D:-D

Asiulkaa ja myśle że kłótnie to normalna rzecz w rodzeństwie więc nie podejrzewam że u nas będzie inaczej

Tygrysku trzymamy kciuki za Fifiego...i jego zabieg....
super ze zakupy udane....

my zaliczyliśmy ponad 2 godzinny spacerek...mimo tego nieprzyjemnego dzisiaj wiatru na dworze jest super....
Lenka jeszcze dosypia w domku...ale pewnie za chwile będzie pobudka bo głód zawita w brzuszku
laugh.gif
laugh.gif




STAWIAM SZAMPANA ZA 12000 POSTÓW!!!!!

Zobacz załącznik 543664
 
Ostatnia edycja:
Już opowiadam o pracy :-) Oni tam mają taki dział, w którym wynajmują auta. I to jest stanowisko takiej sekretarko-recepcjonistki chyba :tak: Więcej nie wiem. Mój brat który pracuje w mercedesie zadzwonił wczoraj rano żebym mu przysłała cv bo szukają dziewczyn to wysłałam a wieczorem zadzwonili z zaproszeniem na rozmowę. Od czegoś trzeba zacząć, bo już na głowe mi wali od siedzenia w domu. Niby coś tam dłubię przy tym naszym biznesie ale mam dość pracy z samą sobą :dry:
No nic, zobaczymy jutro :tak:

Tygrys a to jest zabieg czy operacja? Bo Jasiek miał odklejany napletek, to w normalnym gabinecie zabiegowym. Nawet nie poczuł. Godzinę przed posmarowali go emlą a po godzinie 5 minutowy zabieg i już. Potem było trochę gorzej, bo trzeba mu było smarować emlą przed kąpaniem i antybiotykiem po kąpaniu. I musieliśmy to niestety robić na siłę, M. go trzymał ja smarowałam albo odwrotnie :-( Ale teraz odpukać jest wszystko ok. Trzymam kciukasy!!!

Słyszałyście że ma zima wrócić? Jakaś masakra.
 
Myszko niestety jest to zabieg pod znieczuleniem ogólnym prawdopodobnie , anestezjolog podejmie decyzje po zobaczeniu wyników badań krwii o formie znieczulenia ale raczej będzie ogólne. Trzeba mu chirurgicznie naciąć tą skórkę, nałożyć później szwy ....i musi zostać po tym na obserwacji minimum dobę. Gdy wszystko będzie ok wyjdzie do domu. Mama nadzieję że jakimś cudem uda mi się zorganizować ten jeden dzień wolnego ....ale nie wiem jak to będzie.

Co do bicia na głowę wiem o czym mówisz, mam to samo .....sama zaczełam do siebie gadać:cool2:
Madziu toż to Spioch z tej Waszej Lenki.

Ok zmykam znow na angielski , do wieczora!!
 
cześć dziewczyny. Któraś z Was pisała o podziale rocznika 2008, w momencie posyłania dzieci do szkoły. Oto co wczoraj na pytanie o taki podział odpowiedziała pani minister na czacie:
JustynaSp: Czy MEN rozważa podział rocznika 2008, żeby tę kumulację, która się szykuje w pierwszych klasach, rozbić chociaż na 2 lata?

Krystyna_Szumilas
: 1 września 2014 r. jest ostatecznym terminem obniżenia wieku szkolnego i MEN nie planuje zmian.Bardzo szeroko informujemy rodziców o korzyściach wynikających z wcześniejszego rozpoczęcia nauki w szkole, chcąc ułatwić im podjęcie decyzji w tym roku.

Ja staram się na bieżąco śledzić temat. Zapominajko- zgadzam się z Tobą co do kwestii, że różne dzieci rozwijają się w różnym tempie, jedne szybciej, inne później. Dlatego jestem za tym, żeby był wybór, bo nikt mi nie da gwarancji że moje dziecko nie będzie miało w związku z tym problemów (koło 30-35% dzieci nadaje się do szkoły jako 6-latki pod kątem emocjonalnym i psychicznym). Uciekam kąpać dzieciaki. Dziś byliśmy 5 godzin poza domem, z czego dużą większość na dworze. Teraz paaadam. Ale dzieciaki i tak pewnie dopiero przed 22 usną...
Kana- dużo zdrówka dla Mariczki.
Zapominajko- oby z tym brakiem zazdrości Wam się udało. U nas nie jest z tym źle, choć na początku było "połóż ją tam", ale jednocześnie jak Mała płakała, to Bartek zaraz przybiegał pomagać- pierwsze noce jak karmiłam Kasię to siedział obok aż ją odłożyłam do łóżeczka. A teraz- nawet swoimi klockami lego nieraz pozwala jej się bawić ;).
Dobrego wieczora.
 
Ja już nie chcę zimy, ale podobno wróci tylko do środy i potem już ocieplenie.

Tygrysku jak Mati miał operacje na przepuklinę to był tam taki 4 letni chłopiec, który właśnie miał taki zabieg Jak ma mieć Fifi. Był pod narkozą, zabieg trwał chwilkę, potem miał włożony cewnik i rzeczywiście dobę go w szpitalu trzymali. A po operacji jak się wyspał to biegał z sali do sali a jego mama za nim z tym woreczkiem na siuśki ;-). Zniósł ten zabieg dobrze, więc nie martw się na pewno będzie wszystko dobrze.

Wkurza juz mnie ten cały temat ze szkołą i tak nic na to nie poradzimy, góra zadecydowała i juz nic nie zmienimy. Postanowili 5-latkowi skrócić dzieciństwo i już. I zamiast dziecko się bawic, będzie odrabiać lekcje. Zal mi mojego synka, bo dla niego rok to dużo.

I cos miałam jeszcze napisać i zapomniałam :baffled:
 
12 000 postów :szok: Niezłe jesteśmy!

Ja dziś miałam gościa i jestem nagadana i zmęczona. Chciałam zmywarkę uruchomić, ale chyba poczekam z tym do jutra...
 
reklama
Do góry