reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Zanplo cieszę się, że zakupy udane. A dzidziuś jak spory już!

Ja w tym roku jakichś super zakupów dla siebie nie planuję. Odbije sobie za rok :-D

Pyciol powodzenia na rozmowie!
 
Zanplo kurtka śliczna.

Tygrysku masz rację te kolory wiosenne są śliczne, a dzisiaj jadę do teściowej i po drodzę wlecę na jakieś zakupy żywnościowe, więc znowu bedzie pełno pokus :baffled:

Mamusie chłopców , kupujecie jutro kwiatki panią z przedszkola ?

Pyciolku zmieniasz pracę?
 
Agaciu nie będę kupowała kwiatków tylko czekoladki...w zeszłym roku Alex zanosił i Panie byłyyyy bardzo zadowolone :)

Nie zmieniam póki co...idę, zobaczę co mi powiedzą. :)
 
Agacia gdyby nie Ty to ja bym w ogóle nie skojarzyła, że jutro Dzień Kobiet haha

o matko no tak jutro dzień kobiet!!! zapomniałam:sorry2:
Pyciolku od 8 do 16.
oooo widzicie ... jak dobrze, że jestem :-D


Pyciolku dobry pomysł z tymi czekoladkami, ale kurcze zamówiłam juz kwiatki :crazy:
No i powodzenia na rozmowie :tak:

Kaja jak okruszki się czują?

Kana jak Mari?
 
U nas kwiatki załatwia rada rodziców.
Ale dla dzieciaków jakieś słodkości pewnie będą, żeby dzień zaakcentować.
 
reklama
Do góry