reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Czesc dziewczeta.. Jeszcze nic nie wiadomo z tym usg.. Dupa, du..niecierpliwiec musi czekac:-D.. U nas tez sloneczko, 8 stopni, wiosna za plecami:-)
 
my już po spacerku...u nas cudnie, wiosna za oknem tylko te psie gówna wszędzie wyłażą....:wściekła/y::wściekła/y:

była też położna przez tydzień przybrałyśmy 330g....więc jest dobrze....

jemy obiadek i ruszamy na kolejny spacerek...

Zapominajka na szczęście żadnej zazdrości nie ma...Jula uwielbia ja przytulać całować...i chce ją nosić:shocked2:
 
Dzień dobry kOchane:)

Ja witam sie jeszcze z łoża mego:p
Mariczka śpi obok, ale bidulka wczoraj dostała kataru i całe popołudnie chodziła z podwyższona temperaturka, w nocy tez było 37,6 ale nie wyżej... Wiec oby jej orgazim zwą czym cosik sam...
Dałam jej herbatke z czarnego bzu, troszkę sie wypocila i syrpo z witaminka C zobaczymy...

A tak za onkem pięknie, Ale ciagle -8 wiec ta wiosna tutaj tak szybko nie zawita... Tutaj niestety marzec z regoly Zimny dopiero w połowie kwietnia nagle robi sie 20'stopni i tak juZ zostaje :/

Madziu super ze z Julci taka super starsza siostra... MARICZKA juZ tez zapowiedziała ze będzie z tatusiem kapala dzidzie i będzie ja brała n spacerek:) a w ogóle wczoraj wpadło mi do głowy imię Maja i tak mi sie spodobało ... Ciekawe co na tO Kamil:)
 
reklama
Cześć laski

Ale się tutaj dyskusja rozwinęła. Ja jestem bardzo przeciwna temu, żeby Mati poszedł wcześniej o rok do szkoły. I nie o to chodzi, że sobie nie poradzi, bo jestem pewna, że da radę, ale dlatego, że zabierają mu rok beztroski. I to dlatego, że nauczy się wcześniej paru liczb i liter :dry:.

Madzienko wrzuc parę fotek Lenki.

Kaja jak po usg? Na zdjęciach widziałam, jak okruszki się zmieniły :szok:
 
Do góry