reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Kaja jesteś bardzo silną kobietką. Jak to dobrze czytać takie pozytywne wiadomości.
Madzienko super, że już jesteście w domu, jak samopoczucie po porodzie?
Wiecie ja miałam wczoraj przesr... dzień, z własnej głupoty dostałam mandat i 3 stówy w plecy. Tak się zdenerwowałam że nie mogłam zasnąć. Zaćmiło mnie przejechałam na czerwonym, którego w ogóle nie zobaczyłam i akurat natrafiłam na policję, jeszcze z teściem na pokładzie- taki wstyd :-D Muszę się odstresować bo za bardzo się tym przejmuję.
Ale dzisiaj ponury dzień.
Agacia powodzenia na zakupach.
 
Zanplo bywa niestety. Nie przejmuj się, mandat to nic strasznego.

A ja coś czytałam wczoraj o jakiejś super klinice położniczej w Rzeszowie. Ty tam zamierzasz rodzić?
 
Witajcie ja na chwilke....poki Lenka spi, Jula z Pawłem pojechali na jakieś warsztaty słoikowe, co na nich będa robic okaze się...ale ze słoika ma powstać kula...

kolejna nocka za nami, trochę gazy nas męczą...a ja nie jem nic niedozwolonego....i tu nie bardzo wiem jak pomoc mojej malutkiej...

Zanplo wspolczuję mandatu, ale zdarza się...nawet najlepszym...
co do porodu i dochodzenia do siebie...to doszlam super...znieczulenie mialam do kregoslupa wiec wszystko swiadomie...szybko udalo mi sie wstac i wyprostowac...a pozniej to juz kwestia spacerowania...wiec na dzien dzisiejszy brzuch mi już nie dokucza...jeszcze tylko zdjęcie szwow mnie czeka....

Kaja trzymam kciuki....mocno mocno

zmykam szykować obiadek
 
Zapominajko jest taka klinika, ale ciężko się tam dostać, a jest prywatna więc jak zapłacisz to miejsce będzie.
Popijam herbatkę z mamą, a P. poszedł na siatkę.
Madzienko obyś szybko znalazla sposób na te gazy.
Majka ma strasznie męczący kaszel, muszę jutro znaleźć lekarza bo nasza jest na urlopie.
 
Hej

Jesteście ???

Ja już po zakupach. Poszalałam :baffled:.

Zanplo nie przejmuj się mandatem.

Madzienko powrzucaj fotki malutkiej :happy2:
 
Agaciu co ciekawego kupiłaś?

Zanplo a ja czytałam, że tam za darmo i w ogóle super jak w spa :nerd: Media kłamią :no:

Kaja jak miniludzie?

Madzienko ja pamiętam, że tu kiedyś takie rureczki do odgazowanie maluszków sobie polecałyśmy.
 
reklama
Zapominajko za darmo też można, ale wiadomo jak jest z NFZ liczba miejsc ograniczona.
Madzienko ja też chętnie obejrzałabym jakieś zdjęcia Lenki jak tylko będziesz miała czas wrzucić :-)
Agacia zaszalałaś :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry