reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Aj Zapominajko mnie tutaj juz chyba nic nie zaskoczy, jezeli chodzi o pogode i temperature;)

Nagle zaczelo sypac w sobote i spadlo sniegu po kolana, nastepnego dnia mroz z wiatrem -21....dzisiaj -15, a pojutrze +3...;/

Latem za to +30 i niestety czasem sporo wyzej.....

ja nie wiem co ja tutaj robie:p ;/
 
Witam dziewczynki
Prezes mi właśnie powiedział, "noo w końcu zgrubłaś :-D "
Kana rzeczywiście macie niezłe skoki temperatury. Dobrze, że u nas jest jeszcze w miarę rozsądnie.
 
Dzień dobry....wyspane?
U nas jakas dziwnata nocka...niby spallismy ale po wstaniu bylo ciężko...jak na kacu...

Jade dzisiaj zdjąc szwy....

Milego dnia
 
Czesc;
u mnie zasypało i to całkiem mocno.

Zanplo jaki miły prezes - nie ma to jak komplement z rana :-D

Madzienko &&&&& Jak szybko po cc wstałaś?
 
Nooooooooo, niech wystąpią z szeregu wszystkie co mi polecały i dostarczyły "Greya" !!!!!!! :-D:-D:-D
Poszłam dziś przez Was spać o 4:30 bo jak zaczęłam czytać wieczorem, to musiałam skończyć pierwszą część :-)
:-)



U nas też sypie śnieg. Ale temperatura znośna. Chociaż ja i tak siedzę w domu, bo przecież Janek chory. Dziś coś gorzej kaszle, mam nadzieję że mu zacznie już przechodzić to choróbsko bo ja z M. jedziemy w piątek do Szklarskiej.


OOOOOOOOO Zapominajko dopiero doczytałam, że czekacie na Matyldę :-) Fajne imię:-):tak: wbrew temu jak nazywa się mój syn ja lubię oryginalne imiona :tak: Tylko zostałam przegłosowana przy wyborze imienia dla Jaśkowego ;-)
 
kto mi nasłał te paskudne chmurzyska ze śniegiem!? pytam się kto??!:crazy:
Zapominajko jak Iggi? Fifi gorączki już od soboty nie ma ale gardlo jeszcze czerwone wiec siedzi w domu...

Myszo o kaszlu mi nawet nie mow u nas w styczniu zaczelo sie kaszlem po tygodniu oskrzela i antybiotyk a po nasyepnym tygodniu poszlo na pluca i drugi antybiotyk...3 tygodnie kaszlu...nienawidze kaszlu...

popijak kawe i patrzec przez okno nie moge...ja już wiosną żyje..........
Madziu powodzenia, ja cale szczescie mialam rozpuszczalne szwy wiec wyciaganie ich mnie ominelo.
 
Ostatnia edycja:
Szwy zdjęte...

Wizyta położonej zaliczona, skonsultowalam z.nią te częste karmienia Lenki, bo na cycu wisiałaby cały czas i niestety nie miała dobrych wieści..podobno nawet do20 razy teraz mała może chcieć cyca...czyli całą dobę...wy też tak miałyście? Bo ja jakoś sobie tego nie wyobrażam...

Tygrysku ale zewnętrznych po cc chyba nie zakładają rozpuszczalnych..
 
Ostatnia edycja:
Dzien DOBRY:)

My witamy sie z deszczem i wiatrzyskiem....po sniegu juz prawie nie ma sladu....jak pomysle o zakupkach, ktore musze isc zrobic to az mna telepie :/

Mari wlaczyla sobie na telefonie jakis program z angielskimi slowkami dla dzieci i powtarza wszystkie owoce, warzywa, kolory, ksztalty, literki itp i tak fajowo jej to wychodzi....jestem w szoku:)

A ja cosik spac nie moge w nocy,a potem nad ranem nadrabiam i zanim sie wywloke z lozka to jest 10.....
Wczoraj po pracy odwiedzila nas moj mamcia, oczywiscie poprzynosila ciuszki dla bobaska...tym razem takie malusie do szpitala.... a jakie slodziutkie;) Mariczka dostala fajowskie ksiazeczki, bo to ostatnio taki ksiazeczkowy potworek sie zrobil:)

No i odnosnie tekstow moja mama na dzien dobry "Jaka masz ladn bluzeczke ooooo i jakie wielkie piersi....;/" mowie do niej serio? nie zauwazylam....;/ ale na powaznie s wielkie i wygladam juz idiotycznie.....jejku moje orzeszki byly ladniejsze....
Jkaby to mialo jeszcze jakies nzaczenie dla laktacji to ok niech sa, ale przeciez to ma sie nijak do karmienia....to po co????:zawstydzona/y:a pozniej zostana puste worki....

to sie wyżaliłam....

Zapominajko piekne imie:))) u nas poki co caly czas Pola a Mari mowi juz zamiast Lenka- Mila:sorry:,....no chyba ,ze jednak bedzie siusiak to Kacper...

Zanplo milusio Ci zaczal dzien szefuncio:p hahhah ale Ty faktycznie chudzinka wiec nie masz sie co martwic:)

Madziu dobrze,ze juz po.....:) ja sie strasznie balam sciagniecie szwow po nacieciu....mialam taki paralizujacy strach ,ze w kocnu zrobilam to sama z luserkiem....wiem wiem chore.... :sorry:

Kajaczku jak tam si czujecie kochana????
 
reklama
Madziu ja miałam nawet te zewnętrzne rozpuszczalne szwy. Może to zależy od szpitala jak im się chce to takie zakładają. Ja w każdym razie byłam szczęśliwa z tego powodu :)
 
Do góry