reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Zapominajko to jak poczekasz na mnie to będziemy Piły razem:) a co:p haaha

My zaraz uciekamy lulku... Malenstwo tak sie wierci w brzuszku...szok jeszcze niedawno ledwo co
Czułam jakieś ruchy, a teraz impreza na całego...:)

Buziolki juZ tak weekendowo:*
spokojnych nocek mamuski:)
 
reklama
Zapominajko - ja zawsze jestem chętna :-D

Jak dzieci to robią - Janek miał wczoraj wieczorem 38,7 i siedział normalnie rysował sobie kredkami. No wyglądał jakby miał temperaturę ale myślałam, ze ma tak z 37 z kawałkiem.

Moja siostrzenica ma zapalenie płuc. Wczoraj miała rtg i morfologie bo zastanawiali się czy jej nie zatrzymać w szpitalu. Na szczęście zapalenie jednostronne a morfologia w normie więc mogła wrócić do domu. Młodsza siostrzenica ma zapalenie oskrzeli. :-(

Niech ta zima się już kończy :baffled:
 
Ja nie wiem co się dzieje.

Iggy wieczorem już miał gorączkę. Dzis też walczymy. To i mały katar :no:
Żadnych innych objawów.
 
Dzien dobry:-) Ja sie napije dzis za Kaje i maluchy, idziemy wieczorem do znajomych, dzieciaki zostawiamy u tesciowej. Ehhh w koncu sie wyspie, bo ostatnio Filip robi pobudke o 7 rano, a Zuzia chwile po nim. A ja nie wiem co sie ze mna dzieje, ale wieczorem mam problem z zasnieciem i w nocy ze spaniem, a rano zwlec sie nie moge z lozka i caly dzien tak mi sie chce spac, ze ledwo funkcjonuje:eek:
Zdrowka dla wszystkich chorowitkow:tak:

Ja tez juz chce wiosne, chociaz Swieta Wielkanocne to juz bedzie tak blisko. U nas poki co dzieci zdrowe, ale lepiej nic nie mowie, bo to pewnia kwestia czasu, az sie boje dac Filipa w poniedzialek do przedszkola. Zuzia to juz prawie miesiac zdrowa, nie liczac jednodniowego stanu podgoraczkowego i katarku, oj to juz zdecydowanie za dlugo, biorac pod uwage co sie dzieje w tym sezonie.

Myszqo no ja tez nie wiem skad dzieci przy goraczce maja w sobie tyle energii. Filip przy 39,5 biegal po przychodni i krzyczal ciagle "mam swietny pomysl", az babki na mnie dziwnie patrzyly po co ja przylazlam wieczorem do lekarza jak dziecku w ogole na chore nie wyglada.
 
Hej kobietki,
Zapominajko Bianka też ostatnio miała gorączkę 39 i zero innych objawów:szok: czyżby to był jakiś zmutowany wirus cichociemny:eek:
Ja też planuję dzisiaj podrinkować za małe Kajki;-) spokojnego weekandu kobietki
 
Witajcie...juz z domu...
O jak fajnie byc w domu!!!

Dziękuję za wszystkie miłe słówka...

Na szczęście udało wczoraj wyjsć...lubelska porodówka i położnictwo najbliższe dwa tygodnie zamknięte....i będą dezynfekować oddział po ospie...
A moje przyjęcie to mega fart...10minut później mogło być ciężko z przyjęciem na oddział...

Jula przyjęła siostrzyczkę z wielkim przejęciem...non stop zagląda do kołyski...głaszcze, całuje ją i bardzo przeżywa jej płacz...

Troszeczkę Was poczytałam....ale szczerze niewiele pamiętam...zdróweczka wszystkim chorowitkom...doczytałam o Kajce...trzymam kciuki za maluszki

Pyciołku czekam na jakieś streszczenie ostatniego tygodnia...bo wiem że byłaś w tym dobra...
 
dziewczynki ...kochane, dzieki za wszystkie cieple slowa, melduje ze dzieciaczki maja sie pieknie ...dalej nie trzeba respiratora, dostaja mleko przez sade, ale rokowania sa swietne:-)

w pierwszej minucie dostaly 8 w skali apgar, po pieciu i dziesieciu 9...takze gucio, cieszymy sie strasznie..

ale ja po calym dniu latania musze sie chyba przespac, centrum handlowe nawet zaliczylam, bo mi S zapomnial suszarki do wlosow, no to i prostownice dorzucilam:-D a od dzieci pogonili na chwile bo im sady zakladali w sterylnosci..

ide pokomarzyc , cmokaski wielkie
 
reklama
Madzienko witaj!!!!!
Dobrze, że już was wypuścili. Mam nadzieję, że żadnej ospy ze sobą nie przywiozłyście.
Najważniejsze, że w domu i w komplecie.

A jak ty się po cc czujesz?

Kankiya a długo Biankę trzymało dziwactwo? Robiłaś jakieś badania?
 
Ostatnia edycja:
Do góry