reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Już jestem i cytologia II :-),wiec jest ok a tak się bałam :-D w przyszlym tyg ide na to szczepienie i bede miala z glowy;-)
Asiulko my tez nigdzie nie bylismy na wakacjach ze wzgledow finansowych, za rok odbijemy sobie kochana podwójnie;-)

co tu takie puchy...?:szok: wylazić z krzaczorow kobity:-D
 
reklama
Hej:-)

U nas dzisiaj w końcu piękne słoneczko,wytargałam basen i szaleliśmy na dworze:-)

Kankiya super,że cytologia dobra:tak:

Asiulka a co to za problem jechać z małymi dziećmi na wakacje???Ja tam jestem bardzo zadowolona z naszych wakacji:tak: Ale to zależy co kto chce robić.Wiadomo,my nigdzie nie byliśmy sami,a wieczory spędzaliśmy na kąpaniu,usypianiu i w końcu leżeniu w łóżkach;-) Ale ja i tak uwielbiam wakacje z dzieciakami i na razie nie wyobrażam sobie żadnych innych:-)
 
Witam z kawką,
widziałyście pogodę na 2 tygodnie?? ponoć cały czas słonko i wysokie temperatury:-):-):-) oby sie sprawdziło abysmy zdążyły nacieszyć się jeszcze latem
 
Witajcie...

u nas piękna pogoda więc korzystamy ile się da...

chodzimy już na zajęcia adaptacyjne do przedszkola....

a wczoraj byliśmy w Nałęczowie na widowisku "światło i dźwięk"...było ekstra...
biggrin.gif
biggrin.gif
dzisiaj jedziemy na loty balonów....a gdzie nasz Tygrys??cos długo nie wraca z długiego weekendu??;-)
 
Dzien dobry slonecznie:tak:
Ahh kocham taka pogode:-) Jedyny minus to maksymalnie nagrzany domek. Na dole mamy 27st, na gorze to wole nie wiedziec, w nocy ciezko sie spalo. Mimo ze mamy zewnetrzne rolety w oknach to i tak jest goraco.

Aniu Filip jest juz na tyle duzy, ze z nim spokojnie wyjechalabym na wakacje (zreszta bylismy rok temu we Wloszech), ale z Zuzia juz niekoniecznie. Dla mnie to po prostu nie bylyby wypoczynek i nie mowie tu o chwilach sam na sam czy nocnych wypadach (takie atrakcje nawet ze starszymi dzieciakami nie wchodza w rachube). Poza tym u nas wakacje wygladalyby tak, ze maz pilby sobie piwko i wylegiwal na slonku, a ja calymi dniami biegalabym za dzieciakami. Jesli Wam sie udaly wakacje to bardzo sie ciesze, grunt to byc zadowolonym:tak:

Kanikya ja tez mam nadzieje, ze te prognozy sie sprawdza:tak:

Madzienka ale u Was sie dzieje. Pozazdroscic:tak:
 
Dzień dobry.

Ech,u nas już się słonko naświeciło:confused2: Miałam jechać dziś do przyjaciółki,a tu burza na całego....Leje jak z cebra...

Asiulka
no tak,gdyby Twoje wakacje wyglądały w ten sposób to faktycznie nie ciekawie...U nas we dwoje lataliśmy za dzieciakami,każdy na zmianę za jednym,więc było fajnie;-)
A jak tam Twoja malutka???Raczkuje???Moja Oliwia tak samo jak Fabian łazi już na nóżkach:-)
 
Wow Aniu Oliwka juz chodzi:szok: Jak szybciutko:tak: Gratulacje;-)

Moja Zuza dopiero co zaczela stawac w lozeczku. A z raczkowaniem na razie kombinuje, husta sie na czworaka, ale nie moze ruszyc do przodu. Za duza dupke ma i jest za ciezka, chociaz przystopowala juz z waga. Ale nadal niezly z niej tluscioszek:-D
Jak sie wda w brata to dlugo jeszcze poczekamy na pierwsze kroczki:-(

U nas jeszcze slonko, pewnie po poludniu spadnie deszczyk, bo duchota niesamowita.
 
Ostatnia edycja:
Hej:)
przepraszam ale zapomnialam wam dodac ze po wyjezdzie tesciow wponiedzialek jade na wies odpoczac:)
wiecie krowy, kurki , traktory itp hahhaha nie wiem kiedy wroce do domku bo mi tutaj dobrze wiec bede troche rzadziej zagladac:)

Fifi zaliczyl jazde dwoma takimi wielgasnymi traktorami normalnie czad!!!! i ja przy okazji tez hahha znamy juz na zywo wszystkie zwierzeta hahha codziennie wieczorkiem robimy ognisko z kielbaskami :)

ps w sobote bylismy z mezowym na randce w kinie " kac vegas w bankoku " haha ale sie usmialam :)

Madziu dziekujemy za troskę:)
 
reklama
Hejka :-):-)

Aniu, Twoja córa już chodzi ?? :szok::szok:, no jestem w szoku, jak ten czas leci nieubłaganie :no::wściekła/y:, super, gratulacje dla malej zdolniachy :tak::tak:

U nas dziś duszno jak diabli, i już zaczyna kropic :wściekła/y:

Mam tylko nadzieję, że wg. prognoz weekend będzie u nas ciepły i znowu zaliczymy wypad do lasu :tak::tak:mmmm, jak "lubie to " :-D:-D:-D

Gdzie jesteście matuchny ?? :-p

Aaa, Alanek słodko nyna, a ja o dziwo nie mogłam z nim zasnąc :szok:, co się rzadko zdarza :-p:-D:-D:-D

Idę po kawusię ;-)
 
Do góry