reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Ania o 6??:szok:moja nadal śpi...:-D
a na kawkę i ja zapraszam:tak:

Zapominajka a sio wszelkie doły, my je zakopiemy;-)

witajcie wtorkowo...po panienskim dołączyłam do moich na działeczce i do wczoraj rozkoszowałam się słoneczkiem....bo dzisiaj u nas pada niestety:dry:
 
Madzienka jeszcze śpi???:szok: Jak Ty to zrobiłaś???Co jej podajesz??|Zdradź mi ten sekret:-D A o której chodzi spać,że śpi tak długo???
 
Madzienka ach to wszystko jasne.U mnie o 19:00 już cisza nocna i dzieciaki śpią.

Bliźniaczku dziękuję bardzo:-) Też chętnie bym Was odwiedziła...Szkoda,że tak daleko.Ale za rok najprawdopodobniej też będziemy w Grzybowie więc na pewno przyjedziemy:-):tak: A kciuki Kochana musisz trzymać z całych sił....;-)

:ninja2:
 
Witam z kawką;
dzięki za przegnanie dołka dziewczyny :D

Aniu zrobić ci jeszcze kawki?
U nas dzisiaj o dziwo ładnie, więc zaraz zmykamy na spacerek :-)
 
Zapominajko dziękuję;-) Taka wirtualna dosyć słaba jest więc korzystam póki częstujecie;-) A u nas też dzisiaj pogoda ładna,ale ja kładę dzieciaki i sprzątam,a na 15:00 jedziemy do ortopedy...
 
Witam i ja wtorkowo,
Bianka kręciła się i budziła w nocy przez katar i dlatego pospałysmy dzisiaj dłużej :tak:
Cyprys powodzenia w nowej pracy
Zapominajko wcale nie dziwię się,że nastrój jesienny skoro pogoda tak wariuje
Kokusiu szybkiego i miłego godzenia Wam życzę, kłótni małżeńskich czasami nie da się uniknąć niestety:-(
Madzieńko ja było na panienskim? szkoda,że tak daleko jesteście , bo mam przyjaciela streaptesera i bym Wam go podeslala:-D
Aniu wspólczuję wstawania o 6tej, jak Bianka byla mniejsza to tez mi sie to czesto zdazalo a nawet i o 5tej:szok::no: na szczescie z tego wyrosla
 
reklama
Do góry